Informacija ir Bendruomenė » Mokyklos autobuso tvarkaraštis

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLOS AUTOBUSO

 

(IVECO DAILY 50C15HV, valstybinis numeris KNV677)

 

 

MARŠRUTAI IR KILOMETRAI 2018–2019 M. M.

 

„Kuršėnai–Pamockė–Pūšiliai–Dirvonėnai–Medragiai–Dirvonėnai–Kuršėnai“ – 42 km „Kuršėnai-Gaudžiai-Gergždeliai-Romučiai-Kuršėnai“ – 27 km „Kuršėnai–Pamockė–Pūšiliai–Dirvonėnai–Medragiai–Dirvonėnai–Kuršėnai“ – 42 km

 

Iš viso per dieną 111 km

 

MOKINIŲ VEŽIMO TVARKARAŠTIS 2018-2019 M. M.

  1. Atvežimas į mokyklą:

 

Vietovė

 

Išvyksta

Atvyksta į mokyklą

Kuršėnai

6.50

7.50 val.

Pamockė

7.10

 

Pūšiliai

7.13

 

Medragiai

7.30

 

Dirvonėnai

7.35

 

 

2.Išvežimas į namus:

 

 

 

 

Gaudžiai

 

13.45 val.

 

 

Gergždeliai

 

13.45 val.

 

 

Romučiai

 

13.45 val.

 

 

  1. Išvežimas į namus:

Vietovė

Išvyksta

Kuršėnai

14.40

Pamockė

14.57

Pūšiliai

15.00

Medragiai

15.15

Dirvonėnai

15.20

__________________

Susisiekite su mumis!