Naujienos


Mokslo metų  baigimo šventė

2019-06-26

 

    Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje birželio 20 dieną  buvo švenčiama mokslo metų baigimo šventė. Sporto salėje susirinkę 5-7 klasių mokiniai linksmai dainavo ir šoko, džiaugdamiesi, kad tuoj prasidės ilgai lauktos vasaros atostogos. O kokia gi šventė be apdovanojimų? Mokyklos direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova apdovanojo visą būrį mokinių už puikius mokymosi rezultatus, už laimėjimus įvairiose olimpiadose, konkursuose. Kūno kultūros mokytojas Audrius Dunauskas džiaugėsi geriausiais mokyklos sportininkais, įteikė jiems mokinių sporto klubo ,,Mustangas“ taures. Mokinių tarybos aktyviausiems nariams už pastangas ir nuoširdžią pagalbą organizuojant įvairius mokyklos renginius direktorės pavaduotoja Ingrida Kudrevičienė įteikė padėkas. 

plačiau
Ugdymo diena ,,Dainų rytmetys“

2019-06-18

 

          Birželio 11 d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje nebuvo tradicinių  pamokų. Ši ugdymo  diena  pavadinta ,,Dainų rytmečiu“ ir skirta 5-10 kl. mokiniams. Per pirmąsias tris pamokas į dalykų turinį buvo integruota kovų už Lietuvos nepriklausomybę tema, mokiniai išsamiau supažindinti  su partizanų generolo Jono Žemaičio-Vytauto, kuris dažnai pavadinamas ketvirtuoju Lietuvos prezidentu,  asmenybe, jo veikla ir nuopelnais.

plačiau
Paminėta  Pasaulinė diena be tabako

2019-06-11

 

    Kasmet gegužės 31 d. minima Pasaulinė diena be tabako. Rūkymas yra vienas iš labiausiai paplitusių žalingų įpročių tarp jaunų žmonių, todėl siekiama atkreipti dėmesį į šią problemą ir suteikti žinių apie tabako žalą sveikatai.

plačiau
Menas

2019-05-31

plačiau
Pradinių klasių mokinių STEAM savaitė

2019-05-30

 

      Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje gegužės 20-24 dienomis vyko  STEAM pažinimo savaitė. Visą savaitę mokiniai vykdė į STEAM ugdymą  orientuotas veiklas, kurias vainikavo ugdymo diena ,,Pažink, tyrinėk, atrask...“  STEAM savaitės metu  mokiniai turėjo galimybę tyrinėti, pažinti, atrasti ir praktiškai išbandyti įvairias veiklas.

plačiau
Bendruomenės sporto šventė „Mustango šeimynėlė - 2019“

2019-05-30

 

      Kuršėnų mokinių sporto klubas „Mustangas“ organizavo Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje  jau tradicinę  sporto šventę „Mustango šeimynėlė - 2019“. Tai vienas iš sporto klubo vykdomo projekto „Sportuojanti bendruomenė - sveika bendruomenė“ renginių. Šį kartą šeimų sporto šventė buvo jubiliejinė, jau dešimtoji, pirmą kartą organizuota mokyklos sporto aikštyne. Į sporto renginį susirinko ne tik šventės senbuviai, bet didelį norą šventėje dalyvauti parodė ir daug naujų dalyvių. Varžėsi Asačiovų, Matučių, Pargalgauskų – Orlovų, Staskevičių, Molių, Lauermannų, Spudžių, Kaveckų, Skirmantų šeimos bei visų penktų klasių komandos.

plačiau
Knygnešių keliais

2019-05-29

 

     Šiemet jau penktus metus iš eilės Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenė buvo kviečiama keliauti Pėsčiųjų žygių asociacijos organizuotame žygyje Bubiuose ,,Knygnešių keliais”, skirtame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti.

plačiau
Ugdymo diena ,,Pažink, tyrinėk, atrask...“

2019-05-28

 

       Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla yra prisijungusi prie STEAM mokyklų tinklo, todėl netradicinio ugdymo dienos ,,Pažink, tyrinėk, atrask...“ veiklos buvo taip organizuojamos, kad mokiniai turėtų galimybę tyrinėti, praktiškai atlikti įvairius stebėjimus, bandymus, analizuoti gautus rezultatus.

plačiau
Ekskursija po gimtuosius Kuršėnus

2019-05-24

 

5b klasės mokiniai, lydimi istorijos mokytojo Gitano Mikniaus, dailės mokytojos Gražinos Miknienės bei lietuvių kalbos mokytojos Alinos Šimkevičienės, gegužės 22 d. leidosi į ekskursiją pėsčiomis po gimtuosius Kuršėnus. Mes apkeliavome visus įžymius mūsų miestelio paminklus, sužinojome daug naujo.

plačiau
Akcija „Gražių žodžių takas“

2019-05-24

 

Kasmet gegužės mėnuo mokykloje skiriamas smurto ir patyčių prevencijai. Gegužės 22 d. vyko akcija „Gražių žodžių takas“, kuria buvo siekiama atkreipti mokyklos bendruomenės dėmesį į vaikų tarpusavio bendravimo ugdymą, puoselėti pakantumą, supratimą, gerumą.

plačiau
Susisiekite su mumis!