Naujienos


Išvyka į Kuršėnų politechnikos mokyklą

2018-12-20

 

          Prieš gražiausias metų šventes, gruodžio 18 dieną,  5b klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Alinos Šimkevičienės ir technologijų mokytojos Laimos Tamašauskienės, lankėsi Kuršėnų politechnikos mokykloje.  Į popietę mus pakvietė ten dirbanti bendraklasio Augusto mama Audronė Kovėrienė.

plačiau
Projektas „Mažais žingsneliais plačiais Lietuvos istorijos keliais“

2018-12-18

 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius vasario – lapkričio mėnesiais organizavo Kelionių maratoną šalies mokiniams ir mokytojams „Šimtmečio Lietuva“.  Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos nutarė dalyvauti kelionių maratone ir aplankyti mūsų šalies senuosius kaimus, miestus ir miestelius, kurie mena Lietuvos praeitį ir reikšmingus  mūsų krašto įvykius.

plačiau
Įdomus renginys Kuršėnų miesto Vytauto Vitkausko bibliotekoje

2018-12-18

 

          Gruodžio 10 dieną Kuršėnų miesto Vytauto  Vitkausko bibliotekoje vyko  renginys  - projekto ,,Lituanistika Šiaulių rajone – iš praeities į dabartį“ pristatymas.  Jame dalyvavo ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 4c klasės mokiniai su mokytoja Rima Navickiene bei 7b klasės mokinės, paskatintos lietuvių kalbos mokytojos Alinos Šimkevičienės. Renginio vedėjai Matas Cironka ir Gabrielė Skirmantaitė pristatė šiuolaikinius inovatyvius  žaidimus, kurie padeda smagiai mokytis lietuvių kalbos, suteikia žinių, skatina domėtis savo krašto kultūra. Tai kompiuteriniai lituanistiniai žaidimai ,,Šiaulių rajono lituanistiniai lobiai“ (apie Šiaulių rajono kalbininkus ir rašytojus), ,,Kuršėnų šnekta linksmai“ (apie mūsų gyventojų tarmę). Žaidimui naudojamas išmanus stalas – ekranas. Projekto vadovė bibliotekininkė Vida Ragauskienė papasakojo apie projekto eigą ir žaidimų kūrimą.

plačiau
Literatūrinė popietė ,,Plunksną nuplukdė laikas“

2018-12-17

 

Kasmet gruodžio mėnesio pradžioje  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklą aplanko nemažas būrys svečių, nes tradiciškai minima poeto Stasio Anglickio gimimo diena ir šios šventės metu apdovanojami jaunieji poetai. Šiemet popietėje ,,Plunksną nuplukdė laikas“, minint 113-ąsias poeto ir mokytojo Stasio Anglickio gimimo metines, buvo paskelbti ir apdovanoti 19-ojo  jaunųjų poetų konkurso nugalėtojai. Nuo šių metų konkursas tapo regioninis.

plačiau
Susisiekite su mumis!