Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti


2018 metais pradėti įgyvendinti šie projektai

 

  • Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas projektas "Mokinių tarpusavio mokymasis ir mokytojų bendravimas: grupinės dinamikos galimybės matematikos mokyme ir mokymesi". Projekto vykdymo mokykloje koordinatorė - direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova.

 

  • Europos regioninės plėtros fondo finansuojamas projektas "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis". Projekto vykdymo mokykloje koordinatorė - direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova.
 
 
Dėkojame visiems, 2017 m. mokyklai pervedusiems 2% GPM

Tai sudaro 1412,83 euro. Vasario mėn. mokyklos tarybos posėdyje kartu su paramos mokyklai skirstymo komisija bus svarstomas gautų lėšų panaudojimas. Yra pasiūlymai sukauptas lėšas skirti edukacinių zonų steigimui mokyklos teritorijoje ir trūkstamų mokinių daiktų spintelių įsigijimui.
2017 m. buvo panaudotos lėšos, gautos už 2% GPM:
*prevencinės programos ,,Paauglystės kryžkelės" įgyvendinimui - 844 eurai.
*mokyklos reprezentacinėms reikmėms (tušinukai su mokyklos užrašu) - 182.14 euro.
*knygos mokinių apdovanojimui - 30,42 eurai.
*mokymo priemonės - 110.79 eurai.
Iš viso 1167.35 eurai.


Mokyklos direktorė

Danutė Lotiukienė-Kotova
 

 
 

 
 
Sausio 13-osios paminėjimas mokykloje
Sausio 13-osios paminėjimas mokykloje

 Sausio 13-ąją dieną nuo 1991 m. mūsų tauta mini kaip Laisvės gynėjų dieną. Nors mūsų šalies žmonės bandė taikiai  pasipriešinti Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui užgrobti parlamentą, televizijos bokštą ir radiją, aukų neišvengta.  Tankai šaudė į žmonių minią, kareivių negąsdino nekaltų žmonių kraujas. Sausio 13-osios naktį prie televizijos bokšto Vilniuje buvo daug sužeista ir žuvo 14 žmonių. Tačiau mūsų tauta sugebėjo apginti Lietuvą ir dabar galime tuo didžiuotis.  Šią dieną ne tik prisimename Sausio 13-osios nakties šiurpius  įvykius, bet ir pagerbiame žuvusius piliečius, narsiai kovojusius  už savo tėvynę ir mūsų laisvę.

plačiau
 
Seku seku pasaką
Seku seku pasaką

 Belaukdami Kalėdų  gruodžio 22 d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir Kuršėnų Politechnikos mokyklos kirpėjo specialybės mokytojos ir mokiniai vykdė integruotą veiklą „Seku seku pasaką“. Vaikai visą savaitę kalbėjosi apie pasakas, vėliau išsirinko savo mėgstamą pasakos herojų ir tada nutarėme visiems gerai žinomą S.Nėries „Senelės pasaką“ pasekti kitaip. Šioje pasakoje buvome tuo, kuo kiekvienas pasirinkome. Į šią pasaką atkeliavo Elza, bitė Maja, šuniukas, vilkai, gražuolė, princesė, katinas, gaidys, Pinokis... „Senelės pasaką“ pavadinome „Mūsų pasaka“.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  40  50  60  sekantis  >> 


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti