Naujienos


Europos savaitė Vokietijoje

2018-09-27

 

,,Jaunųjų europiečių“ sąjungos prezidento p. Zygfrido Logalio (Siegfried Logall)  kvietimu Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos  2 mokytojų ir  12 mokinių delegacija 2018 rugsėjo 18-22 d. dalyvavo Demine (Vokietija) organizuotame renginyje „Europos savaitė 2018. Pasaulinė vaikų diena“.

plačiau
Penktokai lankėsi edukacinėje parodoje

2018-09-25

 

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 5b klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Alinos Šimkevičienės ir socialinės pedagogės Violetos Baniulienės, aplankė Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje esančią edukacinę parodą ,,Paliesk lietuvių kalbą rankomis“. Mus maloniai pasitiko bibliotekininkės ir papasakojo apie esančius eksponatus, paaiškino, kodėl biblioteka pavadinta žymaus lietuvių kalbininko Vytauto Vitkausko vardu.

plačiau
Tarptautinis piligriminis žygis iš Kryžių kalno į Šiluvą

2018-09-18

 

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet mūsų mokyklos tikybos mokytoja Rima Kareivienė  mus pakvietė į tarptautinį, dabar jau XVI-ąjį, piligriminį žygį iš Kryžių kalno į Šiluvą. Žygis vyko rugsėjo 7-9 dienomis, jame dalyvavo apie 500 įvairaus amžiaus žmonių, iš jų labai daug jaunimo.

plačiau
Vėl į mokyklą!

2018-09-05

 

Rugsėjo 1-osios rytą į Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklą rinkosi pasipuošę, po vasaros atostogų pailsėję mokiniai,  nusiteikę pradėti naujus mokslo metus. Kadangi šeštadienis daugeliui dirbančiųjų yra  laisva diena, tad dažną mokinį į mokyklą atlydėjo net keli šeimos nariai – abu tėveliai, seneliai, vyresnieji ir jaunesnieji broliai, sesės. Daugybė mokyklos bendruomenės narių šventiškai šurmuliavo sporto salėje.

plačiau
DĖMESIO!

2018-08-24

 

Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje Mokslo ir žinių diena vyks 2018m. rugsėjo 1-ąją dieną (šeštadienį) 10.00 val. 

Maloniai Laukiame.

Organizatoriai

plačiau
Susisiekite su mumis!