į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti

Padėka

padėka mokyklos berniukų futbolo komandai 2018 m. pradinių klasių mokinių 6x6 futbolo turnyro MSK "Mustango" taurei laimeti varžbose, užėmusiai II vietą.

plačiau

MSK „MUSTANGO“ TAURĘ IŠKOVOJO PAVENČIŲ MOKYKLOS – DAUGIAFUNKCIO CENTRO FUTBOLO KOMANDA

plačiau

Padėka
Padėka

Kuršėnų miesto seniūnijos vardu norėtumėme nuoširdžiai Jums padėkoti už dalyvavimą pėsčiųjų – motorizuotoje eisenoje, kuri labai pradžiugino mūsų miesto gyventojus ir svečius.

Esame labai laimingi, kad papuošėte mūsų šventę Vardan tos..., manome, kad ir Jums užteko gerų emocijų ir įspūdžių. Dar kartą dėkojame ir tikimės, kad ir ateityje dalyvausite šventėse kaip mūsų bendruomenės atstovai.

plačiau

Padėka

padėka Aleksandravičiūtei Amelijai, 1b klasės mokinei, rajoniniame 1-4 klasių mokinių piešinių konkurse „Lietuva pavasario Žieduos“ laimėjusiai I vietą.

plačiau

Padėka

Padėka mokiniams, dalyvavusiems Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos varžybose ir užėmusiems prizines vietas, bei mergaičių komandai, dalyvavusiai Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos komandinėse varžybose ir užėmusioms III vietą.