Naujienos


 Spalio 25-ąją Lietuvoje buvo minima Konstitucijos diena – 25-osios Lietuvos Respublikos Konstitucijos metinės. Šiai sukakčiai paminėti Kuršėnų Stasio Anglickio  mokykloje  buvo organizuota viktorina, kurios iniciatoriai – vyresnysis istorijos mokytojas Gitanas Miknius ir direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė.

plačiau
NERŪKYMO ZONOS KURŠĖNŲ MIESTE
NERŪKYMO ZONOS KURŠĖNŲ MIESTE

 Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras inicijuoja viešąją internetinę apklausą, kurios tikslas – sužinoti, kokia yra Kuršėnų miesto gyventojų nuomonė, dėl nerūkymo zonų Kuršėnų mieste. Prašome atsakyti į anketoje pateiktus klausimus ir taip prisidėti prie sveikesnio, gražesnio ir švaresnio miesto kūrimo!

PRADĖTI APKLAUSĄ

„Tėvų linija“

 

Spalio 2 d. LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą Paramos centro vaikams iniciatyvai „Tėvų linija“. Darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. paskambinę nemokamu numeriu 8 800 900 12, tėvai galės pasikonsultuoti jiems rūpimais vaikų auklėjimo klausimais. Budintys specialistai padės tėvams suprasti, kodėl tam tikroje situacijoje vaikas elgiasi vienaip arba kitaip, kaip suaugusiems žmonėms derėtų reaguoti, ką sakyti ar daryti, kad situacija netaptų konfliktine. Konsultacijos metu specialistai patars dėl dažnai kylančių klausimų įvairiais vaiko amžiaus tarpsniais, kartu su tėvais ieškos tinkamiausio konkrečios problemos sprendimo.

Pagrindinės atšvaitų nešiojimo taisyklės:

 

Atšvaitas turi būti prisegtas dešinėje drabužių pusėje, automobilio žibintų aukštyje, kad jį matytų iš priekio atvažiuojantys vairuotojai.

 

Juostinis atšvaitas dedamas ant dešinės rankos ties alkūne, o ant dešinės kojos – žemiau kelio. Ant rankinės ar kuprinės atšvaitai dedami iš dešinės pusės (dešiniarankiams).

 

Susisiekite su mumis!