Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti


Judrioji pertrauka ,,Judėk šokio ritmu“
Judrioji pertrauka ,,Judėk šokio ritmu“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos direktorės Danutės Lotiukienės iniciatyva lapkričio – gruodžio mėnesiais kiekvieną penktadienį, per ilgąją pertrauką, po trijų pamokų, buvo organizuojamos judriosios pertraukos. Per dieną mokykliniame suole vaikas prasėdi 5-7 valandas, todėl sportinės pertraukos tikslas – pakelti mokinius iš suolo, atitraukti juos nuo telefonų ir kompiuterinių žaidimų, padėti jiems fiziškai aktyviai praleisti laiką.

plačiau
 
Gerumo pamoka ligoninėje

 Kai gerumu dalijamės,  jo tik daugėja – tai mintis, kuri lydėjusi Kuršėnų Stasio Anglickio mokinius, besiruošiančius Kalėdoms - gražiausiai žiemos šventei. Mokytojų padedami vaikai gamino atvirukus, rašė sveikinimus, linkėjimus, mokėsi dainų,  kalbėjo apie artėjančių švenčių tradicijas bei papročius.

plačiau
 
Ekskursija į Akmenės krašto muziejų
Ekskursija į Akmenės krašto muziejų

 Gruodžio mėnesio pradžioje „Dailiųjų amatų“ būrelio narės ir jų vadovė Laima Tamašauskienė vyko į Akmenės krašto muziejų.

 Tik nuvažiavus mus šiltai sutiko muziejaus gidas ir nuvedė į kambarį, kuriame mokoma velti iš vilnos. Mes turėjome galimybę pačios rinktis, ką velsime. Daugelis vėlė drugelius arba kalėdinius žaisliukus, eglutes. Net nesitikėjome, kad mums taip gerai seksis velti! O po šios veiklos mūsų laukė didelė staigmena.

 

plačiau
 
,,1000 advento žvakių – 2015“
,,1000 advento žvakių – 2015“

 „1000 advento žvakių - 2015“ - tai Kuršėnuose tradiciniu tapęs tarptautinis projektas su Jaunųjų europiečių sąjunga. Lapkričio mėnesio pabaiga – gruodžio mėnesio pradžia – advento laikotarpis, kurio metu kasmet  laukiame į Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklą atvykstančių Ingridos ir Zygfrido Logalių iš Vokietijos. Šiemet Jaunųjų europiečių sąjungos prezidentas kartu su žmona į Kuršėnus atvyko jau trečiąjį kartą.

plačiau
 
Viktorina ,,Mums duota teisė rinktis“
Viktorina ,,Mums duota teisė rinktis“

 Šių metų lapkričio pabaigoje Kuršėnų Stasio Anglicko mokykloje įvyko viktorina apie sveiką gyvenimo būdą, jo įtaką renkantis būsimą profesiją.  Renginio dalyviai buvo  7 - 10 klasių mokiniai. Ši viktorina buvo vienas iš Lietuvoje paskelbtos nacionalinės karjeros savaitės renginių mūsų mokykloje.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   50  60  sekantis  >> 


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti