Naujienos

Antrokai dovanojo lesyklėles kuršėniškiams

 VĮ Kuršėnų miškų urėdijos miškininkai ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos antrokai, jaunųjų miško bičiulių būrelio ,,Ąžuoliukai” nariai, padėjo Kuršėnų miesto gyventojams pasiruošti didžiosioms metų šventėms bei žiemos šalčiams. Miškininkai, vykdydami respublikinę akciją ,,Parsinešk Kalėdas į savo namus”, dovanojo miestelėnams eglių šakų, o mokiniai – lesyklėlių, kurias iš urėdijos gautos medienos pagamino mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai per technologijų pamokas, vadovaujami mokytojo Roberto Matučio, o mažesnieji lesyklėles darė  namuose kartu su savo tėveliais.

 Nors gruodžio 18-osios dieną lauke lynojo, 80 lesyklų buvo išdalinta per keletą minučių. Kuršėniškiai džiaugėsi, kad atšalus orams galės įrengti lesyklėles savo namų kiemuose ir taip prisidės prie Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos antrokų sumanytos gamtosauginės akcijos ,,Padovanok kuršėniečiui lesyklėlę”.  Žmonės mielai pasisakydavo savo adresą, kad mokiniai galėtų pas juos vėliau apsilankyti ir nufotografuoti, kaip paukšteliai puotauja.  Prieš tai mokiniai kartu su pradinių klasių mokytoja Ilona Einingiene lankėsi Kuršėnų meno mokykloje, įmonėje ,,Kuršėnų šilumos tinklai“. Meno mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė kartu su savo  pavaduotojais  išsirinko dvi labiausiai patinkančias lesyklas  ir pažadėjo jas pakabinti savo mokyklos didelėje teritorijoje, o šios mokyklos ugdytiniai Gabija Jokubauskaitė, Domas Milašauskas ir Karina Meižytė - pasirūpinti, kad lesyklėlėse netrūktų trupinių. ,,Kuršėnų šilumos tinklų“ viršininko pavaduotojas Rolandas Mockus ir inžinierė Reda Tamošaitienė taip pat noriai rinkosi lesyklas savo įstaigos teritorijai, o mokiniams už pastangas įteikė nemažą maišą saldainių.

 Dėkojame Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenės nariams - mokiniams, mokytojams, tėveliams, noriai prisidėjusiems prie prasmingos gamtosauginės akcijos, Kuršėnų miškų urėdijai, nuolat pritariančiai mūsų sumanymams, visiems kuršėniškiams, kurie neabejingi mūsų mažiesiems bičiuliams.

 

 

Ilona Einingienė,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pradinių klasių mokytoja

Susisiekite su mumis!