Naujienos

Diskusija ,,Kokybiška, mokinio dėmesį išlaikanti pamoka“

Mokinių pavasario atostogų metu Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko 7-8 klasių mokinių ir mokytojų diskusija ,,Kokybiška, mokinio dėmesį išlaikanti pamoka“. Mintis organizuoti diskusiją kilo po projekto ,,Lyderių laikas 2“ Nacionalinio švietimo lyderystės forumo, įvykusio š. m. kovo 6 - 7 dienomis Vilniuje. Forumo metu mokiniai kvietė mokytojus ir mokinius bendradarbiauti bei palinkėjo  pedagogams nutiesti mokiniui tokį kelią į mokyklą, kad į ją kasdien norėtųsi sugrįžti.

Mokinių tarybos pirmininkė Monika Kiriejėvaitė susirinkusiems pristatė mūsų mokyklos mokinių nuomonę apie tai, kokia pamoka, jų manymu, yra gera. Mintimis apie geras pamokas dalinosi Šiaulių Didždvario gimnazijos Tarptautinio bakalaureato  klasės mokiniai Kristijonas Lotiukas ir Dovydas Jokšas. Mokyklos direktorė Danutė Lotiukienė priminė metodinius reikalavimus pamokai. Po to vyko diskusija mišriose mokinių ir mokytojų grupėse. Mokiniai ir mokytojai mąstė, kaip pagerinti pamokos kokybę. Minčių ir idėjų buvo daug.

Labai svarbu buvo pasikalbėti ir išgirsti vieniems kitus, bet dar svarbiau, kad bendromis mokinių ir mokytojų pastangomis būtų kuriama kokybiška, mokinio dėmesį išlaikanti pamoka. Tai iššūkis visai mokyklos bendruomenei.

 

 

 

 

 

Vilma Geležėlienė,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos matematikos mokytoja 

Susisiekite su mumis!