Naujienos

Judrioji pertrauka ,,Judėk šokio ritmu“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos direktorės Danutės Lotiukienės iniciatyva lapkričio – gruodžio mėnesiais kiekvieną penktadienį, per ilgąją pertrauką, po trijų pamokų, buvo organizuojamos judriosios pertraukos. Per dieną mokykliniame suole vaikas prasėdi 5-7 valandas, todėl sportinės pertraukos tikslas – pakelti mokinius iš suolo, atitraukti juos nuo telefonų ir kompiuterinių žaidimų, padėti jiems fiziškai aktyviai praleisti laiką.

 Judriosios pertraukos organizatorė – direktorės pavaduotoja ugdymui Diana Bernotienė. Iš pradžių judriojoje pertraukoje dalyvavo 3 - 4, 1 - 2 klasių mokiniai. Pradinukai kartu su savo mokytojomis, apsirengę sportine apranga, mokyklos sporto salėje mankštinosi. Šokių mokytoja Gitana Ramanauskaitė, skambant šiuolaikinei mokinių pamėgtai muzikai, vedė mankštą ,,Judėk šokio ritmu“.

 Netrukus judriąsias pertraukas pamėgo ir vyresniųjų klasių mokiniai. Jiems netgi buvo paskelbtas konkursas: aktyviausiai judriojoje pertraukoje dalyvavusiai klasei  bus skiriamas prizas. Artėjant didžiosioms metų šventėms buvo išrinkti 46 aktyviausi mokiniai ir jiems mokyklos direktorės iniciatyva padovanota kelionė gruodžio 18 dieną į Naisius. Tą dieną Naisiuose buvo įžiebiama eglutė, mokiniai klausėsi koncerto, bendravo su Kalėdų Seneliu.

 7 - 8 klasių moksleiviai ypač pamėgo mankštos pertraukas bei  siūlė  jas organizuoti ir toliau. Tad ši veikla bus tęsiama ir kitais metais. Juk sportuoti ne tik sveika, bet ir būtina!

 

 

Alina Šimkevičienė,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos lietuvių kalbos mokytoja

Susisiekite su mumis!