Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla

Naujienos

Krepšinio varžybos „Mustango Kalėdos-2017“

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje įvyko tradicinės krepšinio  1x1 varžybos,  kurias organizavo Kuršėnų  mokinių sporto klubas „Mustangas“. Varžybose dalyvavo visi norintys  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos  moksleiviai.

5-6 klasių grupėje atkakliausia kova dėl nugalėtojų vardo vyko tarp trijų sportininkų - Oresto Kiūpelio, Kristupo Gedvilo ir Pauliaus Spulgino. Nugalėtoju tapo Paulius, antras liko Kristupas, trečias - Orestas.

7-10 klasių grupėje  nugalėjo Deividas Kazlauskis,  įveikęs visus varžovus. Antrąją vietą užėmė Simonas Lauermann, trečiąją - Nojus Mickevičius.

Merginų grupės nugalėtojos - Aistė Spulginaitė, Eglė Ambrožaitė ir Domantė Dapšaitė.

Visi dalyviai apdovanoti Kuršėnų mokinių sporto klubo „Mustangas“ atminimo statulėlėmis, medaliais. Varžybų rėmėja - internetinė parduotuvė www.diplomai24.lt.