lt    en
Naujienos spausdinti

Sveikiname!
Sveikiname!

Padėka mokiniams, dalyvavusiems Šiaulių rajono 3 - 4 klasių mokinių viktorinoje - konkurse „Žaidžiu ždodžiu“ ir užėmusiems III vietą.

plačiau

Sveikiname!
Sveikiname!

Padėka mokyklos mergaičių futbolo komandai, Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių futbolo 5x5 varžybose, užėmusiai I vietą.

plačiau

Mūsų mokyklos mergaičių futbolo komanda Šiaulių rujono BUM mažojo futbolo 5x5 varžybose iškovojo pirmąją vietą

Lapkričio 30 d. Kuršėnų SM sporto salėje vyko Šiaulių raj. BUM finalinės  mažojo futbolo 5x5 varžybos. Finalinėse varžybose rungtyniavo mergaitės iš Daugėlių  mokyklos, Kužių gimnazijos ir Stasio Anglickio mokyklos komandos. Mūsų mokyklos mergaitės 2:1 nugalėjo  Daugėlių  mokyklos komandą ir 1:2 nusileido Kužių futbolininkėms, o Daugėliškės 1:0 įveikė Kužių komandą. Visoms komandoms surinkus vienodai taškų paaiškėjo, jog mūsų mokyklos mergaitės įmušė vienu įvarčiu daugiau nei likusios komandos ir pagal geresnį įvarčių santykį iškovojo nugalėtojų vardą.