Naujienos


IX – XII kl. mokinių dėmesiui!

Kviečiu tapti savęs pažinimo grupės „PAŽINK SAVE TOKĮ, KOKS ESI!“ dalyviu!

 

Šioje grupėje galima tikėtis rasti atsakymus į klausimus:

  • Kuo aš esu savitas ir ypatingas?
  • Kaip mane mato ir priima kiti?
  • Kas man trukdo ir padeda būti su kitais?
  • Kaip galiu sukurti tokius santykius, kuriais būčiau labiau patenkintas?
  • Ką galiu daryti kitaip, kad jausčiausi labiau suaugęs, savarankiškas ir atsakingas už savo gyvenimo pokyčius ir sprendimus?

 

Susitiksime kartą per savaitę. Susitikimo trukmė – 1 val. 30 min.

 

Pirmas susitikimas įvyks vasario 5 d. (pirmadienį) 15.20 val . Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje

 

Jei Tau rūpi geriau pažinti save, užmegzti glaudesnius ir nuoširdesnius ryšius su kitais žmonėmis, tapti labiau suprantančiu ir išmokti nustatyti ribas santykiuose, esi laukiamas šioje grupėje!

 

Nusprendęs dalyvauti (arba norėdamas gauti išsamesnės informacijos), susisiek su manimi iki vasario mėn. 1 d.  Tau patogiu būdu:

  • Ieškok manęs Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos 207 kabinete I - IV nuo 8 iki 17 val., adresu Dambrausko g. 17 – 2, Kuršėnai.
  • Skambink tel.: 8 651 23268
  • Rašyk elektroniniu paštu: kriststank@gmail.com.

 

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos psichologė Kristina Bičkauskienė

2018 metais pradėti įgyvendinti šie projektai

 

  • Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas projektas "Mokinių tarpusavio mokymasis ir mokytojų bendravimas: grupinės dinamikos galimybės matematikos mokyme ir mokymesi". Projekto vykdymo mokykloje koordinatorė - direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova.

 

  • Europos regioninės plėtros fondo finansuojamas projektas "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis". Projekto vykdymo mokykloje koordinatorė - direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova.
Dėkojame visiems, 2017 m. mokyklai pervedusiems 2% GPM

Tai sudaro 1412,83 euro. Vasario mėn. mokyklos tarybos posėdyje kartu su paramos mokyklai skirstymo komisija bus svarstomas gautų lėšų panaudojimas. Yra pasiūlymai sukauptas lėšas skirti edukacinių zonų steigimui mokyklos teritorijoje ir trūkstamų mokinių daiktų spintelių įsigijimui.
2017 m. buvo panaudotos lėšos, gautos už 2% GPM:
*prevencinės programos ,,Paauglystės kryžkelės" įgyvendinimui - 844 eurai.
*mokyklos reprezentacinėms reikmėms (tušinukai su mokyklos užrašu) - 182.14 euro.
*knygos mokinių apdovanojimui - 30,42 eurai.
*mokymo priemonės - 110.79 eurai.
Iš viso 1167.35 eurai.


Mokyklos direktorė

Danutė Lotiukienė-Kotova
 

Sausio 13-osios paminėjimas mokykloje

 Sausio 13-ąją dieną nuo 1991 m. mūsų tauta mini kaip Laisvės gynėjų dieną. Nors mūsų šalies žmonės bandė taikiai  pasipriešinti Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui užgrobti parlamentą, televizijos bokštą ir radiją, aukų neišvengta.  Tankai šaudė į žmonių minią, kareivių negąsdino nekaltų žmonių kraujas. Sausio 13-osios naktį prie televizijos bokšto Vilniuje buvo daug sužeista ir žuvo 14 žmonių. Tačiau mūsų tauta sugebėjo apginti Lietuvą ir dabar galime tuo didžiuotis.  Šią dieną ne tik prisimename Sausio 13-osios nakties šiurpius  įvykius, bet ir pagerbiame žuvusius piliečius, narsiai kovojusius  už savo tėvynę ir mūsų laisvę.

plačiau
Seku seku pasaką

 Belaukdami Kalėdų  gruodžio 22 d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir Kuršėnų Politechnikos mokyklos kirpėjo specialybės mokytojos ir mokiniai vykdė integruotą veiklą „Seku seku pasaką“. Vaikai visą savaitę kalbėjosi apie pasakas, vėliau išsirinko savo mėgstamą pasakos herojų ir tada nutarėme visiems gerai žinomą S.Nėries „Senelės pasaką“ pasekti kitaip. Šioje pasakoje buvome tuo, kuo kiekvienas pasirinkome. Į šią pasaką atkeliavo Elza, bitė Maja, šuniukas, vilkai, gražuolė, princesė, katinas, gaidys, Pinokis... „Senelės pasaką“ pavadinome „Mūsų pasaka“.

plačiau
Apsilankymas Kuršėnų ligoninėje

 Kalėdos – labiausiai laukiamos ir gražiausios metų šventės. Visi pakilios nuotaikos joms ruošiasi, tačiau šalia mūsų yra daug vienišų, sergančių žmonių. Juk jie taip pat trokšta dėmesio ir laukia švenčių.

 Mes, 7a klasės visi bei keli penktų, šeštų, devintų ir dešimtų klasių mokiniai, apsilankėme gruodžio 20 dieną Kuršėnų ligoninėje ir slaugos namuose. Kartu su mumis keliavo etikos mokytoja Ramutė Zorienė ir tikybos mokytoja Rima Kareivienė. Jos mus paragino ir su entuziazmu pakvietė pasidalinti šventine nuotaika su ligoniais.

plačiau

Padėka Saidai Spulginaitei, 5b klasės mokinei, 2017 m. Kalbų kultūros lyderių ture tapusiai nugalėtoja.

Mokinę moko Birutė Šufinskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė. 

plačiau
Padėkos vakaras mokykloje

 Tradicinis metų pabaigos renginys – Padėkos vakaras – sukvietė  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenės narius į šventę. Baigiantis metams apgalvojami nuveikti darbai, padėkojama tiems, kurie padėjo įgyvendinti iškeltus ugdymo tikslus. Mokiniai, padedami mokytojų,  paruošė įspūdingą šventinę programą: šoko, vaidino, deklamavo, dainavo. Jų pasirodymus vertino Kalėdų Senelis (mokytojas Nerijus Medeišis) bei Snieguolė (Ugnė Lideikytė) su Nykštuku (Nojumi Vasiliausku). Koncertinę programą ruošė šokių mokytojos Gitana Ramanauskaitė ir Aneta Saliamonavičė, muzikos mokytoja Jolanta Paušienė, pirmoko Igno mama Lina Jarošiuvienė. Scenoje pasirodė ypač daug pradinukų, norinčių savo tėveliams suteikti šventinio džiaugsmo. Juos ruošė kūrybingos mokytojos: Lina Kasparienė, Rima Navickienė, Miglė Petrauskienė, Rima Kudrevičienė, Ilona Einingienė, Daiva Samuilienė. Padėkos vakaro scenarijaus autorės - Rima Kareivienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė.

plačiau
Informacija

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO I KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLA 2018 - 2019 MOKSLO METAIS.

 

 Pranešame, kad Šiaulių rajono savivaldybės tarybos 2017m. gruodžio 19d. sprendimu Nr. T-357 patvirtintas Priėmimo į Šiaulių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas.

 Prašymai mokytis 2018 - 2019 m. m. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje priimami nuo 2018-02-01.

Susisiekite su mumis!