Naujienos


Šuolio į aukštį varžybos „Mustango šuolininkas-2017“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje įvyko tradicinės šuolio į aukštį varžybos „Mustango šuolininkai-2017“. Sportininkai varžėsi 2004-2005 m.g. ir 2000 m.g. ir jaunesnių vaikinų  bei vienoje- 2000 m.g. ir jaunesnių merginų grupėse.

plačiau

Padėka Ugnei Lideikytei, 5c klasės mokinei, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniname etape užėmusiai I vietą.

plačiau
,,Profesijų mugė-2017“ Šiaulių profesinio rengimo centre

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokiniai kovo 29 dieną turėjo galimybę nuvažiuoti į Šiaulių profesinio rengimo centre tradiciškai organizuojamą profesijų mugę. Mus lydėjo ugdymo karjerai mokykloje koordinatorė Ramutė Zorienė.

plačiau
Šeimų sporto šventėje „Mustango šeimynėlė-2017“ –rekordinis dalyvių skaičius

 Kuršėnų mokinių sporto klubas „Mustangas“, vykdydamas Šiaulių rajono savivaldybės  remiamą projektą „Sportuojanti bendruomenė- sveika bendruomenė“, pakvietė Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenę į tradicinę šeimų sporto šventę „Mustango šeimynėlė-2017“.

plačiau

 Kovo 24 d. dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje lankėsi daug svečių. Atvyko 17 mokinių ir dvi mokytojos iš Panevėžio mokyklų - Smilgių gimnazijos ir Saulėtekio progimnazijos - bei 20 ugdytinių ir dvi mokytojos iš Latvijos Majori mokyklos.  Tai tarptautinio eTwinning projekto „Food Library“, kurį koordinuoja Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos vyresnioji anglų kalbos mokytoja Sandra Petkuvienė, dalyviai. Šiame projekte dalyvauja ir 13 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokinių.

plačiau
Šiaulių rajono moksleivių matematikos darbų bei projektų konferencija ,,Skaičiaus Pi diena“

 2017 m. kovo 14 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje vyko Šiaulių rajono moksleivių matematikos darbų bei projektų konferencija „Skaičiaus Pi diena“. Šiais metais į konferenciją atvyko apie 50 mokinių ir juos ruošusių mokytojų.

 Konferencijai parengti 3 stendiniai ir perskaityta 16 pranešimų, kuriuose moksleiviai  bandė rasti matematikos ir sveikos gyvensenos, matematikos ir dailės ryšį, pristatė įvairius atliktus ir apibendrintus statistinius tyrimus,  kuriuose analizavo Lietuvos vaikų rekordus,  sprendė  interaktyvią viktoriną flippity, mokėsi pritaikyti funkcijas realiame gyvenime, supažindino su Antano Smetonos matematikos vadovėliu, nagrinėjo Kuršėnų istorijos faktus matematikos uždaviniuose. Visų užduočių ir neišvardinsi.

plačiau
Respublikinio kompiuterinio atviruko skirto Žemės dienai „Lietuvos piliakalniai“ laureatai

I klasė

 1. Akvilė Gužauskaitė - Šiaulių raj. Gruzdžių gimnazija
 2. Justė Rubežiūtė - Kauno Dainavos progimnazija
 3. Teodora Kaveckaitė - Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla

 

 

II klasė

 1. Austėja Vainauskytė - Šiaulių raj. Gruzdžių gimnazija
 2. Kipras Kunickas - Kauno Petrašiūnų progimnazija
 3. Austėja Vaubšaitė - Šiaulių raj. Gruzdžių gimnazija

 

III klasė

 1. Amelija Jašiskytė - Šiaulių raj. Gruzdžių gimnazija
 2. Justė Tamošiutytė - Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija
 3. Vilius Budvytis - Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla

 

IV klasė

 1. Andželika Iljičiovaitė - Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
 2. Ovidija Cirtautė - Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
 3. Marija Laurinaitytė - Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

 

 

 

Apdovanojimas vyks Kovo 20 d. 14 val. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos aktų salėje.

Vaikystės spalvos

Mes visi išėję iš vaikystės,

Mes visi iš pasakų šalies.

Rūpestingų rankų mes išvystyti

Pakelti virš žemės didelės.

Janina Degutytė

 

 Kovo 9 d. pradinių klasių mokiniai rinkosi į meninio skaitymo konkursą, kuriame deklamavo lietuvių poetų eiles vaikystės tema. Susirinkusius dalyvius kanklių garsais pasveikino meno mokyklos mokinė Beatričė Smilgytė. Jos specialybės mokytoja Rima Ananjeva pristatė savo mokinę ir atliekamus kūrinėlius. Lietuvos mokinių meninio skaitymo regioninio turo nugalėtoja 5c klasės mokinė Ugnė Lideikytė deklamavo ištrauką iš Ramunės Savickytės apsakymo „Adelės dienoraštis. Ruduo“. Konkursui ją ruošė lietuvių kalbos mokytoja Žaneta Gineitienė.

plačiau
Viktorina, skirta Kovo 11-ajai paminėti

 Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. 1990 metais lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino valstybingumą ir laisvę. Šiai tautos šventei paminėti Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje kovo 9 d.  buvo organizuota jau tradicine tapusi viktorina ,,Lietuvos istorijos žinovas“, kurioje dalyvavo Šiaulių rajono mokyklų moksleiviai.  Renginio pradžioje 7b klasės mokiniai, kuriuos paruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Alina Šimkevičienė,   deklamuodami Just. Marcinkevičiaus eilėraščius apie tėvynę, priminė viktorinos dalyviams, koks yra svarbus tikėjimas Lietuva, pagarba tautos praeičiai, kalbai. Meninės-poetinės kompozicijos dalyviai teigė, kad kiekvienas turime jausti atsakomybę už savo tėvynę.

plačiau
Susisiekite su mumis!