Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti


Vaikystės spalvos
Vaikystės spalvos

Mes visi išėję iš vaikystės,

Mes visi iš pasakų šalies.

Rūpestingų rankų mes išvystyti

Pakelti virš žemės didelės.

Janina Degutytė

 

 Kovo 9 d. pradinių klasių mokiniai rinkosi į meninio skaitymo konkursą, kuriame deklamavo lietuvių poetų eiles vaikystės tema. Susirinkusius dalyvius kanklių garsais pasveikino meno mokyklos mokinė Beatričė Smilgytė. Jos specialybės mokytoja Rima Ananjeva pristatė savo mokinę ir atliekamus kūrinėlius. Lietuvos mokinių meninio skaitymo regioninio turo nugalėtoja 5c klasės mokinė Ugnė Lideikytė deklamavo ištrauką iš Ramunės Savickytės apsakymo „Adelės dienoraštis. Ruduo“. Konkursui ją ruošė lietuvių kalbos mokytoja Žaneta Gineitienė.

plačiau
 
Viktorina, skirta Kovo 11-ajai paminėti
Viktorina, skirta Kovo 11-ajai paminėti

 Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. 1990 metais lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino valstybingumą ir laisvę. Šiai tautos šventei paminėti Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje kovo 9 d.  buvo organizuota jau tradicine tapusi viktorina ,,Lietuvos istorijos žinovas“, kurioje dalyvavo Šiaulių rajono mokyklų moksleiviai.  Renginio pradžioje 7b klasės mokiniai, kuriuos paruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Alina Šimkevičienė,   deklamuodami Just. Marcinkevičiaus eilėraščius apie tėvynę, priminė viktorinos dalyviams, koks yra svarbus tikėjimas Lietuva, pagarba tautos praeičiai, kalbai. Meninės-poetinės kompozicijos dalyviai teigė, kad kiekvienas turime jausti atsakomybę už savo tėvynę.

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka mokyklos komandos mokiniams Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2006 metų gimimo ir jaunesnių mokinių šaškių varžybose užėmusiems III vietą.

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka mokiniams dalyvavusiems 2016 - 2017 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių 2004 metų ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėse varžybose ir užėmusiems I vietą.

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka mokiniams diktanto konkurse užėmusiems prizines vietas.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  19   20   21   22   23   24   25   30  40  50  60  70  sekantis  >> 


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti