Naujienos


Dėmesio !
LIK-as, skirtas Žemės dienai paminėti

 2016 m. kovo 18 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko LIK-as, skirtas Žemės dienai paminėti. Aštuonios 5-7 klasių komandos atliko įvairias kūrybiškumo reikalaujančias užduotis: dėliojo paukščių domino, panaudodami duotus žodžius kūrė eilėraštį, turėjo atspėti arbatos rūšį ir kt. Sėkmingiausiai užduotis atliko 7c klasės komanda.

plačiau
Sveikiname !
Ekskursija į Vilnių

 Per mokinių velykines atostogas gausus Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos ugdytinių būrys, lydimas mokytojų Nerijaus Medeišio, Ramunės Radžiūtės-Bačkauskienės ir Eglės Lapinskaitės, išvyko į Vilnių, kur dalyvavo įspūdingoje netradicinio ugdymo aplinkoje – Lietuvos Respublikos Seime. Ekskursiją organizavo biologijos mokytojas Nerijus Medeišis.

plačiau
Sveikiname !

Padėka Erlandui Tamašauskui Šiaulių regiono 9 - 10 kl. mokinių IT darbų konkurse „Mano svajonių profesija“ užėmusiam II vietą.

plačiau
Gerosios patirties sklaidos seminaras ,,Pažinimo džiaugsmas“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pedagogų būrys per velykines mokinių atostogas viešėjo Kuršėnų politechnikos mokykloje.  Čia jau ne pirmą kartą buvo organizuotas gerosios patirties sklaidos seminaras ,,Pažinimo džiaugsmas“. Su Kuršėnų politechnikos mokykla nuolat bendradarbiauja mūsų mokyklos etikos mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė Ramutė Zorienė.

plačiau
Matematikos konferencija ,,Skaičiaus Pi diena“

 2016 m. kovo 14 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje įvyko Šiaulių rajono moksleivių matematikos darbų bei projektų konferencija „Skaičiaus Pi diena“. Į konferenciją atvyko apie 60 mokinių ir juos ruošusių mokytojų.

 Konferencijai parengti 3 stendiniai, o perskaityta 20 pranešimų, kuriuose moksleiviai  bandė rasti ryšį tarp matematikos ir prekybos, tarp matematikos ir dailės, pristatė įvairius atliktus ir apibendrintus statistinius tyrimus,  tyrinėjo skaičių (nulio, pi ir trylikos)  ypatumus, bandė apskaičiuoti magiškuosius kvadratus, mokėsi greito skaičiavimo būdų, supažindino su skaičiavimo sistemomis.  Visų darbelių ir neišvardinsi.

plačiau
Kuršėnų Stasio Anglickio Jaunieji miško bičiuliai “Giliukai“

Kuršėnų Stasio Anglickio Jaunieji miško bičiuliai “Giliukai“  vyko į Šiaulių urėdijos Lukšių girininkijos miškus pasitikti grįžtančių paukščių. Mokiniai susipažino su grįžtančiais paukščiais, sužinojo kaip keliami inkilai, kaip daromi inkilai ir kokie paukščiai juose gyvena. Po sunkių darbų ( inkilų kėlimo) jų laukė karšta arbata ir dešrelės.

Mokytoja Daiva Samuilienė

plačiau
 Kompiuterinio atviruko konkursas, skirtas Žemės dienai

Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla penktą kartą organizavo Kompiuterinio atviruko konkursą, skirtą Žemės dienai.  Konkurso tikslai- tobulinti mokinių supratimą apie artimiausią gamtinę aplinką, jame vykstančius procesus, suvokti gamtinę aplinką, aplinkosaugos ir miškosaugos svarbą. Konkurso socialiniai partneriai yra Šiaulių miškų urėdija. Jie parengė nugalėtojams dovanėles ir diplomus.

plačiau
Susisiekite su mumis!