Naujienos


Ugdymo diena ,,Juozo Tumo-Vaižganto 150“

2019-02-20

 

          Artėjant Vasario 16 – ajai, Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje organizuota netradicinio ugdymo diena, skirta dviejų Lietuvai reikšmingų istorinių asmenybių – Juozo Tumo-Vaižganto ir prezidento Antano Smetonos – paminėjimui.           Artėjant Vasario 16 – ajai, Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje organizuota netradicinio ugdymo diena, skirta dviejų Lietuvai reikšmingų istorinių asmenybių – Juozo Tumo-Vaižganto ir prezidento Antano Smetonos – paminėjimui.

plačiau
Keliausime dar saugiau

2019-02-07

 

Mes visi norime suteikti savo vaikams kuo geresnę apsaugą nuo nelaimingų atsitikimų. Šviesą atspindinti liemenė – tam tinkamiausias būdas. Liemenės su atšvaitais užtikrina vaikų saugumą įvairiose situacijose: kelyje, žaidžiant ir vaikščiojant tamsiu paros metu. Šviesą atspindinčios liemenės gali apsaugoti vaiką nuo pavojų, tykančių kiekviename žingsnyje.

plačiau
Sausio 13-ąją prisiminus

2019-01-15

 

Kiekvienais metais Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla, kaip ir visos kitos Lietuvos ugdymo įstaigos, pagerbia Sausio 13-ąją žuvusias aukas. 1991 m. tragiški sausio mėnesio įvykiai ir žmonių aukos mūsų tautiečių liko nepamirštos.

plačiau
,,Spindulys esmi šviesos begalinės“

2019-01-14

 

          Lietuvos Respublikos Seimas 2018 m. buvo paskelbęs Vydūno metais. Siekdami išsiaiškinti, ką jaunoji karta žino apie Vydūną, Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokytojai Daiva Miliauskienė, Ingrida Kudrevičienė ir Nerijus Medeišis parengė projektą ,,Spindulys esmi šviesos begalinės”, skirtą Vydūno 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Projekto tikslas - propaguojant sveikos gyvensenos idėjas, mokiniams  pristatyti Vydūno asmenybę.

plačiau
Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos stalo teniso komandos sėkmė

2019-01-14

 

 

Sausio 9 dieną Kuršėnų sporto mokyklos salėje vyko Šiaulių raj. BUM ir kaimo vietovių mokyklų stalo teniso varžybos, kuriose puikiai pasirodė mūsų mokyklos komanda. Iškovojusi keturias pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą, mūsų mokyklos stalo teniso komanda iškovojo pirmąją vietą. Mokyklos garbę gynė Orestas Kiupelis, Mantas Puzinas, Kristijonas Pocius.

          Po dviejų savaičių mūsų mokyklos stalo teniso komanda atstovaus Šiaulių rajonui zoninėse Lietuvos mokyklų stalo teniso varžybose.

plačiau
Tradicinis Padėkos vakaras

2018-12-27

 

          Prieš didžiąsias metų šventes gražia tradicija tapo padėka šalia esantiems ne tik už  reikšmingus darbus, bet ir už kasdienį nuoširdų triūsą. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje kasmet rengiamas Padėkos vakaras mokyklos bendruomenės nariams yra ypatinga šventė. Jai ruošiasi ir mažieji šokėjai, ir dainininkai, o jų koncerto pažiūrėti susirenka šeimos nariai. Šiemet Padėkos vakaro koncertą vedė penktokės Aušrinė Ivanavičiūtė, Beatričė Smilgytė ir Emilija Stravinskaitė bei septintokai Ugnė Lideikytė ir Nojus Vasiliauskas. Šventės organizatorė – direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė.

plačiau
Sveikinimas

Išvyka į Kuršėnų politechnikos mokyklą

2018-12-20

 

          Prieš gražiausias metų šventes, gruodžio 18 dieną,  5b klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Alinos Šimkevičienės ir technologijų mokytojos Laimos Tamašauskienės, lankėsi Kuršėnų politechnikos mokykloje.  Į popietę mus pakvietė ten dirbanti bendraklasio Augusto mama Audronė Kovėrienė.

plačiau
Projektas „Mažais žingsneliais plačiais Lietuvos istorijos keliais“

2018-12-18

 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius vasario – lapkričio mėnesiais organizavo Kelionių maratoną šalies mokiniams ir mokytojams „Šimtmečio Lietuva“.  Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos nutarė dalyvauti kelionių maratone ir aplankyti mūsų šalies senuosius kaimus, miestus ir miestelius, kurie mena Lietuvos praeitį ir reikšmingus  mūsų krašto įvykius.

plačiau
Įdomus renginys Kuršėnų miesto Vytauto Vitkausko bibliotekoje

2018-12-18

 

          Gruodžio 10 dieną Kuršėnų miesto Vytauto  Vitkausko bibliotekoje vyko  renginys  - projekto ,,Lituanistika Šiaulių rajone – iš praeities į dabartį“ pristatymas.  Jame dalyvavo ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 4c klasės mokiniai su mokytoja Rima Navickiene bei 7b klasės mokinės, paskatintos lietuvių kalbos mokytojos Alinos Šimkevičienės. Renginio vedėjai Matas Cironka ir Gabrielė Skirmantaitė pristatė šiuolaikinius inovatyvius  žaidimus, kurie padeda smagiai mokytis lietuvių kalbos, suteikia žinių, skatina domėtis savo krašto kultūra. Tai kompiuteriniai lituanistiniai žaidimai ,,Šiaulių rajono lituanistiniai lobiai“ (apie Šiaulių rajono kalbininkus ir rašytojus), ,,Kuršėnų šnekta linksmai“ (apie mūsų gyventojų tarmę). Žaidimui naudojamas išmanus stalas – ekranas. Projekto vadovė bibliotekininkė Vida Ragauskienė papasakojo apie projekto eigą ir žaidimų kūrimą.

plačiau
Susisiekite su mumis!