Naujienos


Informacija dėl tymų prevencinių priemonių
Įspūdžiai iš ,,eTwinning“ seminaro Turkijoje

2019-04-30

 

          Balandžio 18-20 dienomis Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos anglų kalbos mokytoja Sandra Petkuvienė dalyvavo tarptautiniame daugiau nei 100 Europos mokytojų iš 15 skirtingų šalių sulaukusiame eTwinning seminare ,,Multilateral contact seminar“ („Technologijų panaudojimas švietime su eTwinning“), kuris vyko Izmiro mieste,  Turkijoje. Seminaro metu mokytoja pristatė dalyviams savo vykdomą projektą ,,Food Library“, kurį vykdė drauge su Lietuvos, Vengrijos ir Latvijos mokyklomis, pasidalino jau turima patirtimi.

plačiau
,,Vaikų Velykėlės 2019“  Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje

2019-04-30

 

           Artėjant gražiausioms pavasario šventėms, Šventoms Velykoms ir Atvelykiui, technologijų mokytojos Deimantė Semaškienė ir Laima Tamašauskienė pasiūlė mokyklos mokiniams dalyvauti labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ organizuojamame konkurse „Vaikų Velykėlės 2019“. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas ir bendruomenę. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla iš mokinio krepšelio lėšų finansavo šios gražios iniciatyvos vykdymą.

plačiau
Respublikinė pradinių klasių mokytojų konferencija Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje

2019-04-25

 

 

 2019 m. kovo 28 d. Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko respublikinė pradinio ugdymo mokytojų metodinė-praktinė konferencija „Pamokos kokybė: nuo mokymosi uždavinio iki rezultatų pamatavimo“. Konferencijos tikslas – gilinti pradinio ugdymo dalykų turinio planavimą, skatinti pradinio ugdymo mokytojų bendradarbiavimą, dalytis gerąja patirtimi tobulinant šiuolaikinę pamoką. Renginyje dalyvavo 45 mokytojai iš visos Lietuvos: iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Telšių, Tauragės, Skuodo miestų ir rajonų. Jie dalijosi gerąja savo darbo patirtimi bei analizavo pamokos planavimo sėkmės istorijas. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas mokytojų bei mokinių gamtamokslinės kompetencijos plėtojimui taikant inovatyvius mokymo metodus bei priemones, skaitmeninių technologijų taikymo ugdymo procese galimybėms, skaitymo gebėjimų ugdymui bei mokinių gebėjimų tikslingai ir kūrybiškai panaudoti įgytas žinias ugdymui.

plačiau
Konkursui ,,Mano svajonių profesija“ pasibaigus

2019-04-24

 

Kovo 22 d. Šiaulių profesinio rengimo centre vyko Šiaulių regiono moksleivių įvairių kūrybinių darbų konkurso ,,Mano svajonių profesija" apdovanojimai. Šis konkursas yra tradicinis. Mokiniai, svajodami apie būsimą savo profesiją, gali dalyvauti dailės, informacinių technologijų, rašinių lietuvių ar užsienio kalbomis konkursuose. Šiemet Stasio Anglickio mokyklos mokiniai Egidija Bužinskaitė (8b kl.)  ir Airidas Kasparavičius (10 kl.) tapo šio konkurso laureatais. Egidija Bužinskaitė užėmė trečiąją vietą literatūros darbų užsienio kalba sekcijoje, o Airidas Kasparavičius IT sekcijoje taip pat užėmė trečiąją vietą. Mokinius ruošė etikos ir rusų kalbos mokytoja Ramutė Zorienė. Žinoma, dalyvavusiųjų konkurse buvo ir daugiau mokinių, tačiau ne visiems šypsojosi sėkmė.

plačiau
VELYKINIS MOKYTOJŲ „SURPRISE“ STALO TENISO TURNYRAS

2019-04-19

 

 

2019 m. balandžio 18 d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko velykinis mokytojų „SURPRISE“ stalo teniso turnyras. Turnyre dalyvavo 8 mokytojos. Varžybos vyko rato sistema (kiekvienas žaidėjas tūrėjo sužaisti su visais dalyviais). Iš viso buvo sužaistos 56 varžybos. Įveikusi visas varžoves, turnyro nugalėtoja tapo Diana Bernotienė, antra – Ilona Einingienė, trečia – Laima Tamašauskienė. Visos turnyro dalyvės puikiai praleido laiką. Turnyro prizais pasirūpino Daiva Samuilienė ir Nijolė Kadytė.

 

Turnyro vyr. teisėjas Darius Leškauskas

plačiau
Pėsčiųjų žygis ,,Knygnešių keliais”

2019-04-18

 

Kaip ir kasmet, Pėsčiųjų žygių asociacija gegužės 11 d., šeštadienį, organizuoja pėsčiųjų žygį  ,,Knygnešių keliais”, kuris šiemet vyks Bubiuose.  Jau ketvirtus metus iš eilės mūsų mokyklos bendruomenės nariai -  mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai - iki gegužės 7-os dienos kviečiami registruotis pas savo klasės auklėtoją arba pradinių klasių mokytoją Iloną Einingienę (209 kab.) ir prisijungti prie visos Lietuvos žygeivių būrio.  Susirinkime ir, sudarę bendrą mokyklos komandą,  prasmingai paminėkime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.  Neišsigąskite – maršrutą pasirinksime patys (12 km, 21 km, 32 km). Žygio dalyviai nesivaržo. Užtenka, kad jie būtų pilietiški, puoselėjantys kultūros ir istorijos tradicijas, propaguojantys aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

plačiau
BALANDŽIO 11 DIENĄ 18.00 VAL. MOKYKLOJE VYKS 6 IR 8 KLASIŲ MOKINIŲ TĖVŲ SUSIRINKIMAS

2019-04-11

 

 

DARBOTVARKĖ:

1. Dėl nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo. Pranešėja direktoriaus pavaduotoja  ugdymui N. Kadytė

 

2. Pranešimas "Socialinio ir emocinio ugdymo reikšmė vaiko asmenybės formavimuisi". Pranešėja socialinė pedagogė V. Baniulienė.

 

3. Aktualijos.

Susisiekite su mumis!