Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti


Paminėta Tarptautinė gimtosios kalbos diena
Paminėta Tarptautinė gimtosios kalbos diena

 Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 metų yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena.  Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje ši diena taip pat buvo minima. Į mokyklą atvyko Šiaulių universiteto profesorė, humanitarinių mokslų daktarė, kalbininkė, lietuvių kalbos vadovėlių moksleiviams autorė Giedrė Čepaitienė. Ji susitiko su 8b ir 7a klasių mokiniais ir pravedė jiems netradicinę lietuvių kalbos pamoką ,,Šiauliai ir bendrinės lietuvių kalbos istorija“. Profesorė, pasitelkusi humorą ir žaismingą bendravimo būdą, papasakojo mokiniams apie gimtosios kalbos reikšmę žmogaus gyvenime, apie tai, kodėl XX a. pradžioje atsirado poreikis sukurti bendrinę lietuvių kalbą.

plačiau
 
Mokymai tėvams „Pozityvi tėvystė“
Mokymai tėvams „Pozityvi tėvystė“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje baigėsi 4 savaičių „Pozityvios tėvystės“ mokymai, kurių metu su antra tėvelių grupe bendravo psichologė Jurgina Simonavičienė ir socialinė pedagogė metodininkė Violeta Baniulienė.

 Mokymai „Pozityvi tėvystė“ skirti tėvams, auginantiems 6-12 metų amžiaus vaikus ir turintiems klausimų apie pozityvų vaikų auklėjimą. Kursų metu tėvai išmoko geriau bendrauti su vaikais, pastebėti jų problemas ir jas spręsti, sužinojo, kaip pagirti, kokias bausmes taikyti skirtingo amžiaus vaikams.

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka mokiniams dalyvavusiems Lietuvos mokyklų žaidynių 2003 metų ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėse varžybose ir užėmusiems

I vietą.

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka GAbijai Eigirdaitei, 6b klasės mokinei, Šiaulių rajono 6 - 8 klasių mokinių jaunųjų istorikų olimpiadoje užėmusiai I vietą.

plačiau
 
Sveikiname !

 
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   40  50  60  sekantis  >> 


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti