Naujienos

Mūsų mokyklos mergaičių futbolo komanda Šiaulių rujono BUM mažojo futbolo 5x5 varžybose iškovojo pirmąją vietą

Lapkričio 30 d. Kuršėnų SM sporto salėje vyko Šiaulių raj. BUM finalinės  mažojo futbolo 5x5 varžybos. Finalinėse varžybose rungtyniavo mergaitės iš Daugėlių  mokyklos, Kužių gimnazijos ir Stasio Anglickio mokyklos komandos. Mūsų mokyklos mergaitės 2:1 nugalėjo  Daugėlių  mokyklos komandą ir 1:2 nusileido Kužių futbolininkėms, o Daugėliškės 1:0 įveikė Kužių komandą. Visoms komandoms surinkus vienodai taškų paaiškėjo, jog mūsų mokyklos mergaitės įmušė vienu įvarčiu daugiau nei likusios komandos ir pagal geresnį įvarčių santykį iškovojo nugalėtojų vardą.

plačiau
Susitikimas su profesionalia fotografe

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos ,,Fotografijos” ir ,,Jaunųjų žurnalistų” būrelių nariai susitiko su profesionalia  fotografe Greta Gelžinyte. Ją į mokyklą pakvietė ,,Fotografijos“ būrelio narė, taip pat mėgstanti fotografuoti devintokė Karolina Ruzaitė, kurią paragino ,,Fotografijos“ būrelio vadovė Ramutė Zorienė.

plačiau
Kviečiame !

Netradicinio ugdymo diena ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“

Minint Lietuvos kariuomenės dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje buvo paskelbta netradicinio ugdymo diena ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“ Į mokyklą atvyko daug svečių – Lietuvos kariuomenės atstovų, kurie organizavo įvairaus amžiaus mokiniams įdomius užsiėmimus. Netradicinio ugdymo dieną organizavo mokytojų komanda: direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė, pradinių klasių mokytojos Ilona Einingienė ir Daiva Samuilienė, muzikos mokytoja Jolanta Paušienė, istorijos mokytojas Gitanas Miknius ir geografijos mokytojas Remigijus Vaznys.

plačiau
Sveikiname !

Padėja mokiniams, Šiaulių rajono 5 - 8 klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse „Time for poems“ ir užėmusiems prizines vietas.