Naujienos


Eilės Lietuvai

2019-04-09

 

               

Vasario 15 d. geriausi pradinių klasių skaitovai rinkosi į kasmetinį meninio skaitymo konkursą. Mokiniai pasirinko deklamuoti Just. Marcinkevičiaus, B. Brazdžionio, A.Puišytės , V. Stunžėnienės, Vyt. Skripkos ir kitų lietuvių autorių eilėraščius, atskleidžiandžius meilę savo gimtam kraštui, tėvynei.

Mokytojos, rengusios mokinius konkursui, išmokė ne tik teksto, bet ir perteikti savo emocijas žodžiu. Mokiniai, kurie jau ne pirmus metus dalyvauja konkurse, tampa vis drąsesni, savimi pasitikintys, moka elgtis prieš žiūrovus.

plačiau
,,Sveikatiados iššūkis – saldintą gėrimą keičiu į vandenį!“

2019-04-04

 

Balandžio mėnesį  Kuršėnų Stasio Anglickio priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai, 1- 4 ir 5c kl. mokiniai dalyvavo ,,Sveikatiados iššūkyje – saldintą gėrimą keičiu į vandenį!“  Mokiniai vykdė įvairias veiklas. 5c klasės mokiniai su technologijų mokytoja Laima Tamašauskiene paruošė šaldyto vandens kubelius su raudonųjų serbentų uogomis, levandų ir mėtų lapeliais. Šiais šaldytais kubeliais  2b klasės mokiniai pagardino geriamąjį vandenį, aptarė skonio skirtumus. Antrokams labai patiko šaldytų vandens kubelių įvairovė. 

plačiau
Kovo 26 d. bus vykdomas TIMSS 2019 tyrimas.

2019-03-25

 


Kovo 26 d. bus vykdomas TIMSS 2019 tyrimas.

Tyrimo tikslas – analizuoti mokinių matematikos ir gamtos mokslų pasiekimų tendencijas nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu.

Dalyvauja 8b klasė. Testavimas vyks nuo 8.00 val. iki 10.15 val.
                                                                                                        Administracija

2019-03-21

plačiau

2019-03-21

plačiau
Projektas „Aš – mažasis Lietuvos pilietis“

2019-03-15

 

Kuršėnų Stasio Anglickio  mokyklos pradinių klasių mokiniai  vykdė  projektą  „Aš – mažasis Lietuvos pilietis“, skirtą paminėti Vasario 16-ajai ir  Kovo 11-ajai. Šį projektą organizavo direktoriaus  pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė, pradinių klasių mokytojos metodininkės Rima Kudrevičienė ir Danguolė Petrulienė.  Du mėnesius vyko įvairios veiklos: PUG, 1-4 klasių mokiniai susipažino su Lietuvos valstybės simboliais, mokėsi V. Kudirkos ,,Tautišką giesmę“, lankėsi mokyklos muziejuje, prisiminė  mokyklos dainą.  Šalia klasių kabinetų koridorius mokiniai  puošė piešiniais apie Lietuvą, jos žemėlapio trafaretus papuošė gražiais piešiniais, aplikacijomis ir kitomis medžiagomis. 1-4 klasių mokiniai ruošė pranešimus apie Lietuvą: pirmokai apie mokyklą, antrų klasių mokiniai apie Kuršėnus , o trečiokai - apie lankytinas Lietuvos vietas. Vyriausieji pradinukai parengė pranešimus apie Lietuvos istoriją.

plačiau
Susisiekite su mumis!