Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti


Pradinukai gilinosi į pieno naudingumo paslaptis
Pradinukai gilinosi į pieno naudingumo paslaptis

 Šiandien be pieno produktų sunku būtų įsivaizduoti savo kasdieninį stalą. Pienas ir jo produktai yra labai svarbi visavertės mitybos dalis, teikianti būtinų maisto medžiagų žmogaus organizmui.

 AB ,,Žemaitijos pienas“ Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pradinių klasių mokiniams pristatė programą ,,Pienas vaikams“. Lektorė Svetlana Lazareva ir asistentas Aleksandras Loginovas pakvietė pradinukus dalyvauti paskaitoje-viktorinoje ,,Ekologiško pieno nauda žmogui“. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 200 pradinių klasių mokinių. Jie išklausė paskaitą apie ekologijos bei ekologiškų pieno produktų naudą, žiūrėjo apie tai filmuką, žaidė smagius žaidimus, dalyvavo pieno gėrimo varžybose, degustavo ekologiškus pieno produktus ir net mokėsi melžti karvę!

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka mokinėms diktanto konkurse užėmusioms prizines vietas.

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka mokinėms rusų kalbos konkurse „Mozaika“ užėmusioms prizines vietas.

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka mokiniams Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etape užėmusiems prizines vietas.

plačiau
 
Paminėta Tarptautinė gimtosios kalbos diena
Paminėta Tarptautinė gimtosios kalbos diena

 Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 metų yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena.  Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje ši diena taip pat buvo minima. Į mokyklą atvyko Šiaulių universiteto profesorė, humanitarinių mokslų daktarė, kalbininkė, lietuvių kalbos vadovėlių moksleiviams autorė Giedrė Čepaitienė. Ji susitiko su 8b ir 7a klasių mokiniais ir pravedė jiems netradicinę lietuvių kalbos pamoką ,,Šiauliai ir bendrinės lietuvių kalbos istorija“. Profesorė, pasitelkusi humorą ir žaismingą bendravimo būdą, papasakojo mokiniams apie gimtosios kalbos reikšmę žmogaus gyvenime, apie tai, kodėl XX a. pradžioje atsirado poreikis sukurti bendrinę lietuvių kalbą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40   41   42   43   44   45   46   50  60  70  sekantis  >> 


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti