Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti


Tradicinė Kaziuko mugė mokykloje

 Kaziuko mugė yra kasmetinė Lietuvoje rengiama folkloro mugė, kurioje žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius. Svarbiausias jos atributas – verba, gaminama iš džiovintų margų gėlių ir žolių. Kovo 4 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje  taip pat vyko Kaziuko mugė ,,Gurgu gurgu į Kaziuko turgų‘‘.

plačiau
 
Žalingų įpročių prevencijai skirtas renginys
Žalingų įpročių prevencijai skirtas renginys

 Mūsų mokykloje sistemingai dirbamas tiriamasis ir šviečiamasis darbas žalingų įpročių prevencijos srityje, tačiau mokinių rūkymo problema išlieka opi.  2015 m. atlikto tyrimo duomenimis, mokykloje rūko 10% 5-10 klasių mokinių, nors informaciją klasių valandėlių metu apie alkoholio, narkotikų ir rūkymo žalą  teikia klasių auklėtojai, mokytojai, socialinė pedagogė, psichologė, mokyklos sveikatos specialistė, organizuojami jau tradiciniais tapę prevenciniai renginiai. 

plačiau
 
Dėl 2 % gyventojų pajamų mokesčio pervedimo mokyklai
Dėl 2 % gyventojų pajamų mokesčio pervedimo mokyklai

 Kasmet mokykla sulaukia finansinės paramos, kurią skiria mokyklos darbuotojai, mokinių tėvai, buvę mokiniai ir kiti mokyklos bendruomenės nariai, bičiuliai. 2015 m. gautomis lėšomis mokyklos tarybos sprendimu buvo sumokėta už dalį mokinių daiktų spintelių. Mokykla nuoširdžiai už tai visiems dėkoja.

 Jeigu šiemet taip pat nuspręstumėte dalį GPM skirti mokyklai, tai galite padaryti iki 2016 m. gegužės 1 d. užpildytą formą nunešdami į Mokesčių inspekciją arba deklaruodami internetu. Primename, kad pirmiausia būtina Valstybinėje mokesčių inspekcijoje deklaruoti gyventojų pajamas (forma GPM308). Tik tada galima pervesti 2% GPM.

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka mokinėms respublikiniame pradinių klasių mokinių meninių piešinių konkurse „Lietuvių liaudies dainos vaikų piešiniuose“ užėmusioms prizines vietas.

plačiau
 
Sveikiname !
Sveikiname !

Padėka mokiniams Lietuvos mokinių technologijų olipiadoje „Ką sidėčiau kraičio skrynion“ rajono etape užėmusiems prizines vietas.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  42   43   44   45   46   47   48   50  60  70  sekantis  >> 


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti