Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla

Naujienos


Mokymai tėvams „Pozityvi tėvystė“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje baigėsi 4 savaičių „Pozityvios tėvystės“ mokymai, kurių metu su antra tėvelių grupe bendravo psichologė Jurgina Simonavičienė ir socialinė pedagogė metodininkė Violeta Baniulienė.

 Mokymai „Pozityvi tėvystė“ skirti tėvams, auginantiems 6-12 metų amžiaus vaikus ir turintiems klausimų apie pozityvų vaikų auklėjimą. Kursų metu tėvai išmoko geriau bendrauti su vaikais, pastebėti jų problemas ir jas spręsti, sužinojo, kaip pagirti, kokias bausmes taikyti skirtingo amžiaus vaikams.

plačiau
Sveikiname !

Padėka mokiniams dalyvavusiems Lietuvos mokyklų žaidynių 2003 metų ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėse varžybose ir užėmusiems

I vietą.

plačiau
Sveikiname !

Padėka GAbijai Eigirdaitei, 6b klasės mokinei, Šiaulių rajono 6 - 8 klasių mokinių jaunųjų istorikų olimpiadoje užėmusiai I vietą.

plačiau
Sveikiname !

Tarptautinės gimtosios kalbos dienos paminėjimas
Tarptautinės gimtosios kalbos dienos paminėjimas

 Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 metų yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena.
 Vasario 22 d. mokykloje vyks šie renginiai:

  • 12.00 val. 306 kabinete 7a ir 8b kl. mokinių diskusija su Šiaulių universiteto profesore G. Čepaitiene ,,Kas yra atsakingas už gimtosios kalbos išsaugojimą''
  • 13.50 val. 201 kab. Šiaulių universiteto profesorės G. Čepaitienės paskaita mokytojams ,,Teksto suvokimo gebėjimų ugdymas įvairių mokomųjų dalykų pamokose''.
     
Susisiekite su mumis!