Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti


DĖL PARAIŠKŲ TEIKIMO PROFESORIAUS KONSTANTINO MATECKIO PREMIJAI GAUTI
DĖL PARAIŠKŲ TEIKIMO PROFESORIAUS KONSTANTINO MATECKIO PREMIJAI GAUTI

  Pranešame, kad iki 2016 m. sausio 30 d. galima teikti paraiškas profesoriaus K. Mateckio premijai gauti.

  Premijai gali būti pristatomi Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos VIII klasių mokiniai, kurie pasiekė geriausius ugdymosi rezultatus 2015 metais.

Paraiškos rašomos atsižvelgiant į Nuostatuose nurodytus kriterijus, siunčiamos elektroniniu paštu anglickio.dir@gmail.com

  Paraiškų svarstymas, komisijos susitikimas su pretendentais numatomas 2016 m. vasario 2 d. 15.00 val.

Premijos fondo administratorius

Rolandas Kaveckas

 
 
Antrokai dovanojo lesyklėles kuršėniškiams
Antrokai dovanojo lesyklėles kuršėniškiams

 VĮ Kuršėnų miškų urėdijos miškininkai ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos antrokai, jaunųjų miško bičiulių būrelio ,,Ąžuoliukai” nariai, padėjo Kuršėnų miesto gyventojams pasiruošti didžiosioms metų šventėms bei žiemos šalčiams. Miškininkai, vykdydami respublikinę akciją ,,Parsinešk Kalėdas į savo namus”, dovanojo miestelėnams eglių šakų, o mokiniai – lesyklėlių, kurias iš urėdijos gautos medienos pagamino mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai per technologijų pamokas, vadovaujami mokytojo Roberto Matučio, o mažesnieji lesyklėles darė  namuose kartu su savo tėveliais.

plačiau
 
Kalėdinis Padėkos vakaras Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje

 Gruodžio 18-osios vakarą į Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklą rinkosi ne tik šios mokyklos bendruomenė. Renginio metu buvo planuojama apdovanoti Šiaulių rajono moksleivių Stasio Anglickio poezijos konkurso laureatus. Šventėje dalyvavo LR Seimo narė Rima Baškienė, jos pavaduotoja Judita Šakočiuvienė, Šiaulių rajono vicemeras Algis Mačiulis, Kuršėnų miesto seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė, mokinių tėvai, mokytojai.

plačiau
 
Judrioji pertrauka ,,Judėk šokio ritmu“
Judrioji pertrauka ,,Judėk šokio ritmu“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos direktorės Danutės Lotiukienės iniciatyva lapkričio – gruodžio mėnesiais kiekvieną penktadienį, per ilgąją pertrauką, po trijų pamokų, buvo organizuojamos judriosios pertraukos. Per dieną mokykliniame suole vaikas prasėdi 5-7 valandas, todėl sportinės pertraukos tikslas – pakelti mokinius iš suolo, atitraukti juos nuo telefonų ir kompiuterinių žaidimų, padėti jiems fiziškai aktyviai praleisti laiką.

plačiau
 
Gerumo pamoka ligoninėje

 Kai gerumu dalijamės,  jo tik daugėja – tai mintis, kuri lydėjusi Kuršėnų Stasio Anglickio mokinius, besiruošiančius Kalėdoms - gražiausiai žiemos šventei. Mokytojų padedami vaikai gamino atvirukus, rašė sveikinimus, linkėjimus, mokėsi dainų,  kalbėjo apie artėjančių švenčių tradicijas bei papročius.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  45   46   47   48   49   50   51   60  70  sekantis  >> 


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti