Naujienos


Ekskursija į Vilnių

 Per mokinių velykines atostogas gausus Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos ugdytinių būrys, lydimas mokytojų Nerijaus Medeišio, Ramunės Radžiūtės-Bačkauskienės ir Eglės Lapinskaitės, išvyko į Vilnių, kur dalyvavo įspūdingoje netradicinio ugdymo aplinkoje – Lietuvos Respublikos Seime. Ekskursiją organizavo biologijos mokytojas Nerijus Medeišis.

plačiau
Sveikiname !

Padėka Erlandui Tamašauskui Šiaulių regiono 9 - 10 kl. mokinių IT darbų konkurse „Mano svajonių profesija“ užėmusiam II vietą.

plačiau
Gerosios patirties sklaidos seminaras ,,Pažinimo džiaugsmas“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pedagogų būrys per velykines mokinių atostogas viešėjo Kuršėnų politechnikos mokykloje.  Čia jau ne pirmą kartą buvo organizuotas gerosios patirties sklaidos seminaras ,,Pažinimo džiaugsmas“. Su Kuršėnų politechnikos mokykla nuolat bendradarbiauja mūsų mokyklos etikos mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė Ramutė Zorienė.

plačiau
Matematikos konferencija ,,Skaičiaus Pi diena“

 2016 m. kovo 14 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje įvyko Šiaulių rajono moksleivių matematikos darbų bei projektų konferencija „Skaičiaus Pi diena“. Į konferenciją atvyko apie 60 mokinių ir juos ruošusių mokytojų.

 Konferencijai parengti 3 stendiniai, o perskaityta 20 pranešimų, kuriuose moksleiviai  bandė rasti ryšį tarp matematikos ir prekybos, tarp matematikos ir dailės, pristatė įvairius atliktus ir apibendrintus statistinius tyrimus,  tyrinėjo skaičių (nulio, pi ir trylikos)  ypatumus, bandė apskaičiuoti magiškuosius kvadratus, mokėsi greito skaičiavimo būdų, supažindino su skaičiavimo sistemomis.  Visų darbelių ir neišvardinsi.

plačiau
Kuršėnų Stasio Anglickio Jaunieji miško bičiuliai “Giliukai“

Kuršėnų Stasio Anglickio Jaunieji miško bičiuliai “Giliukai“  vyko į Šiaulių urėdijos Lukšių girininkijos miškus pasitikti grįžtančių paukščių. Mokiniai susipažino su grįžtančiais paukščiais, sužinojo kaip keliami inkilai, kaip daromi inkilai ir kokie paukščiai juose gyvena. Po sunkių darbų ( inkilų kėlimo) jų laukė karšta arbata ir dešrelės.

Mokytoja Daiva Samuilienė

plačiau
Susisiekite su mumis!