Naujienos


Viktorina, skirta Konstitucijos dienai  ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 30-mečiui paminėti

2018-10-31

 

2018 m. yra paskelbti Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio metais, o spalio 25– ąją minime Konstitucijos dieną. Konstitucija - tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos pagrindus.  Šiais metais sukanka 30 metų, kai buvo išrinkta Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinė grupė, kuri siekė Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo. 

plačiau
Lietuvos šimtmečio ąžuoliukas

2018-10-29

 

 

    Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos teritorijoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100- mečio proga buvo pasodintas ąžuoliukas.   Šį medelį pasodino 2b klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja. Ąžuoliukas buvo išdaigintas  matematikos mokytojos Daivos Miliauskienės kaimo sodyboje. Idėja pasodinti ąžuoliuką kilo mokiniams, jų tėveliams ir mokytojai. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė pažymėjo, kad ąžuoliuko pasodinimas – prasminga dovana Lietuvai. Ji pasakė: „Džiaugiuosi, kad ąžuoliukus sodina ir jaunoji karta. Tegul ši dovana Lietuvai įprasmina pasididžiavimą savo valstybe ir meilę gamtai“.

          Mokiniai  ąžuoliuką prižiūri, laisto  ir džiaugiasi savo rankomis pasodintu medeliu.

plačiau
Popietė ,,Sveikas, penktoke!“

2018-10-29

 

     Spalio 19 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko popietė ,,Sveikas, penktoke!“, kurią organizavo šeštų klasių mokiniai, padedami savo auklėtojų Birutės Šufinskienės ir Deimantės Semaškienės. Šio renginio labai laukė visų trijų klasių penktokai, nes tik po jo save galima laikyti tikru penktoku.

plačiau
Penktokų ekskursija į Klaipėdą

2018-10-18

 

Jau keletą metų iš eilės mūsų mokyklos  penktokai dalyvauja integruotame projekte ,,Zoologijos sodas“. Šis projektas jungia tris mokomuosius dalykus: anglų kalbos, dailės bei gamtos ir žmogaus. Kiekvienas penktokas turėjo išsitraukti lapelį, kuriame buvo parašytas tam tikro gyvūno pavadinimas ir atlikti minėtų trijų dalykų užduotis. Jei užduotys buvo atliktos laiku, mokiniams buvo sudaryta galimybė vykti į nemokamą ekskursiją - į Klaipėdoje esantį zoologijos sodą.  Visų trijų klasių penktokų ekskursiją organizavo ir  lydėjo gamtos ir žmogaus dalyko mokytojas Nerijus  Medeišis, jam talkino anglų kalbos mokytoja Inga Klinauskienė ir 5b klasės auklėtoja Alina  Šimkevičienė.

plačiau
KINGS komandos viešnagė mokykloje

2018-10-04

 

          Mūsų mokyklos mokiniai noriai tobulina savo anglų kalbos žinias ir aktyviai dalyvauja įvairiuose  anglų kalbos konkursuose. Praėjusiais mokslo metais būrys  mokinių išbandė savo jėgas naujame konkurse – ,,Kings olimpiadoje“, kuri jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos!

plačiau
Susisiekite su mumis!