Naujienos


Diena, skirta pagerbti Lietuvai – mūsų tėvynei

2019-03-13

 

          Artėjant kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės  atkūrimo  šventei – Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje organizuota netradicinio ugdymo diena ,,Lietuva brangi”. Šios dienos įvairios veiklos buvo skirtos ne tik Lietuvos istorijai prisiminti, pagerbti gimtąją kalbą, bet, kaip ir kasmet, šauniausiam aštuntokui įteikti Konstantino Mateckio premiją.

plačiau
„Sveikatiados iššūkis – 400 g. vaisių ir daržovių kasdien!“

2019-03-13

 

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 2a klasės mokiniai dalyvavo „Sveikatiados iššūkyje – 400 g. vaisių ir daržovių kasdien!“ Užsiėmimo pradžioje peržiūrėjome pateiktą filmuką „Daržovių ir vaisių iššūkis“.  Mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Enrika Vaznienė supažindino mokinius su vaisių ir daržovių nauda žmogaus sveikatai.

plačiau

DĖKOJAME VISIEMS, 2018 M. MOKYKLAI PERVEDUSIEMS 2% GPM

 

Tai sudaro 1273,32 euro. 2019 m. vasario mėn. mokyklos tarybos posėdyje ir paramos mokyklai skirstymo komisijos posėdyje buvo svarstomas gautų lėšų panaudojimas. Priimti pasiūlymai sukauptas lėšas skirti:

* kabineto roletams (apie 420 eurų);

* demonstravimo stendams I aukšte įsigyti (apie 200 eurų);

* mokinių skatinimui (apie 150 eurų);

* grotuvo ir mikrofonų įsigijimui (apie 500 eurų).
  Iš viso 1270 eurų.

                                                                                            Mokyklos administracija

2019-03-05

 

Ugdymo diena ,,Juozo Tumo-Vaižganto 150“

2019-02-20

 

          Artėjant Vasario 16 – ajai, Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje organizuota netradicinio ugdymo diena, skirta dviejų Lietuvai reikšmingų istorinių asmenybių – Juozo Tumo-Vaižganto ir prezidento Antano Smetonos – paminėjimui.           Artėjant Vasario 16 – ajai, Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje organizuota netradicinio ugdymo diena, skirta dviejų Lietuvai reikšmingų istorinių asmenybių – Juozo Tumo-Vaižganto ir prezidento Antano Smetonos – paminėjimui.

plačiau
Keliausime dar saugiau

2019-02-07

 

Mes visi norime suteikti savo vaikams kuo geresnę apsaugą nuo nelaimingų atsitikimų. Šviesą atspindinti liemenė – tam tinkamiausias būdas. Liemenės su atšvaitais užtikrina vaikų saugumą įvairiose situacijose: kelyje, žaidžiant ir vaikščiojant tamsiu paros metu. Šviesą atspindinčios liemenės gali apsaugoti vaiką nuo pavojų, tykančių kiekviename žingsnyje.

plačiau
Sausio 13-ąją prisiminus

2019-01-15

 

Kiekvienais metais Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla, kaip ir visos kitos Lietuvos ugdymo įstaigos, pagerbia Sausio 13-ąją žuvusias aukas. 1991 m. tragiški sausio mėnesio įvykiai ir žmonių aukos mūsų tautiečių liko nepamirštos.

plačiau
,,Spindulys esmi šviesos begalinės“

2019-01-14

 

          Lietuvos Respublikos Seimas 2018 m. buvo paskelbęs Vydūno metais. Siekdami išsiaiškinti, ką jaunoji karta žino apie Vydūną, Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokytojai Daiva Miliauskienė, Ingrida Kudrevičienė ir Nerijus Medeišis parengė projektą ,,Spindulys esmi šviesos begalinės”, skirtą Vydūno 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Projekto tikslas - propaguojant sveikos gyvensenos idėjas, mokiniams  pristatyti Vydūno asmenybę.

plačiau
Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos stalo teniso komandos sėkmė

2019-01-14

 

 

Sausio 9 dieną Kuršėnų sporto mokyklos salėje vyko Šiaulių raj. BUM ir kaimo vietovių mokyklų stalo teniso varžybos, kuriose puikiai pasirodė mūsų mokyklos komanda. Iškovojusi keturias pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą, mūsų mokyklos stalo teniso komanda iškovojo pirmąją vietą. Mokyklos garbę gynė Orestas Kiupelis, Mantas Puzinas, Kristijonas Pocius.

          Po dviejų savaičių mūsų mokyklos stalo teniso komanda atstovaus Šiaulių rajonui zoninėse Lietuvos mokyklų stalo teniso varžybose.

plačiau
Tradicinis Padėkos vakaras

2018-12-27

 

          Prieš didžiąsias metų šventes gražia tradicija tapo padėka šalia esantiems ne tik už  reikšmingus darbus, bet ir už kasdienį nuoširdų triūsą. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje kasmet rengiamas Padėkos vakaras mokyklos bendruomenės nariams yra ypatinga šventė. Jai ruošiasi ir mažieji šokėjai, ir dainininkai, o jų koncerto pažiūrėti susirenka šeimos nariai. Šiemet Padėkos vakaro koncertą vedė penktokės Aušrinė Ivanavičiūtė, Beatričė Smilgytė ir Emilija Stravinskaitė bei septintokai Ugnė Lideikytė ir Nojus Vasiliauskas. Šventės organizatorė – direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė.

plačiau
Susisiekite su mumis!