Naujienos


Tarptautinės gimtosios kalbos dienos paminėjimas
Tarptautinės gimtosios kalbos dienos paminėjimas

 Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 metų yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena.
 Vasario 22 d. mokykloje vyks šie renginiai:

  • 12.00 val. 306 kabinete 7a ir 8b kl. mokinių diskusija su Šiaulių universiteto profesore G. Čepaitiene ,,Kas yra atsakingas už gimtosios kalbos išsaugojimą''
  • 13.50 val. 201 kab. Šiaulių universiteto profesorės G. Čepaitienės paskaita mokytojams ,,Teksto suvokimo gebėjimų ugdymas įvairių mokomųjų dalykų pamokose''.
     
Užgavėnės – žiemos palydų šventė

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pradinių klasių mokiniai vasario 1-9 dienomis dalyvavo projekte ,,Užgavėnės  - žiemos palydų šventė”. Per muzikos, šokių pamokas jie mokėsi  Užgavėnių žaidimų, dainų. Per dailės ir technologijų užsiėmimus gamino Užgavėnių kaukes. Lietuvių kalbos pamokose domėjosi  Užgavėnių šventės tradicijomis ir papročiais. Taip buvo ugdomos mokinių pažinimo kompetencijos.

plačiau
Pradinukai domisi augalų pasauliu

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 1-4 klasių mokiniai džiaugiasi penktadieniais po pamokų sulaukę savo būrelio vadovės Airinos Šulskienės. Vaikai žino, kad bus įdomu tyrinėti augalus, stebėti gamtą. Airina Šulskienė – šiaulietė biologė-botanikė, neformaliojo vaikų švietimo programos ,,Vaikų pažintis su augalais, augančiais šalia mūsų, jų nauda ir pritaikymo galimybės“ vadovė. Pagal šią programą ji dirba su mažaisiais mokiniais. Pasak laisvosios mokytojos, ji pastebėjusi, kad šiuolaikiniai vaikai yra labai nutolę nuo gamtos, neskiria augalų, jų rūšių. O juk po velėna slepiasi ištisas pasaulis, tik reikia vaikus juo sudominti.

plačiau
Sveikiname !

Padėka mokiniams 2015-2016 m. m. I pusmetį nepraleidusiems pamokų.

plačiau
Susisiekite su mumis!