Naujienos


Žalingų įpročių prevencijai skirtas renginys

 Mūsų mokykloje sistemingai dirbamas tiriamasis ir šviečiamasis darbas žalingų įpročių prevencijos srityje, tačiau mokinių rūkymo problema išlieka opi.  2015 m. atlikto tyrimo duomenimis, mokykloje rūko 10% 5-10 klasių mokinių, nors informaciją klasių valandėlių metu apie alkoholio, narkotikų ir rūkymo žalą  teikia klasių auklėtojai, mokytojai, socialinė pedagogė, psichologė, mokyklos sveikatos specialistė, organizuojami jau tradiciniais tapę prevenciniai renginiai. 

plačiau
Dėl 2 % gyventojų pajamų mokesčio pervedimo mokyklai

 Kasmet mokykla sulaukia finansinės paramos, kurią skiria mokyklos darbuotojai, mokinių tėvai, buvę mokiniai ir kiti mokyklos bendruomenės nariai, bičiuliai. 2015 m. gautomis lėšomis mokyklos tarybos sprendimu buvo sumokėta už dalį mokinių daiktų spintelių. Mokykla nuoširdžiai už tai visiems dėkoja.

 Jeigu šiemet taip pat nuspręstumėte dalį GPM skirti mokyklai, tai galite padaryti iki 2016 m. gegužės 1 d. užpildytą formą nunešdami į Mokesčių inspekciją arba deklaruodami internetu. Primename, kad pirmiausia būtina Valstybinėje mokesčių inspekcijoje deklaruoti gyventojų pajamas (forma GPM308). Tik tada galima pervesti 2% GPM.

plačiau
Sveikiname !

Padėka mokinėms respublikiniame pradinių klasių mokinių meninių piešinių konkurse „Lietuvių liaudies dainos vaikų piešiniuose“ užėmusioms prizines vietas.

plačiau
Sveikiname !

Padėka mokiniams Lietuvos mokinių technologijų olipiadoje „Ką sidėčiau kraičio skrynion“ rajono etape užėmusiems prizines vietas.

plačiau
Pradinukai gilinosi į pieno naudingumo paslaptis

 Šiandien be pieno produktų sunku būtų įsivaizduoti savo kasdieninį stalą. Pienas ir jo produktai yra labai svarbi visavertės mitybos dalis, teikianti būtinų maisto medžiagų žmogaus organizmui.

 AB ,,Žemaitijos pienas“ Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pradinių klasių mokiniams pristatė programą ,,Pienas vaikams“. Lektorė Svetlana Lazareva ir asistentas Aleksandras Loginovas pakvietė pradinukus dalyvauti paskaitoje-viktorinoje ,,Ekologiško pieno nauda žmogui“. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 200 pradinių klasių mokinių. Jie išklausė paskaitą apie ekologijos bei ekologiškų pieno produktų naudą, žiūrėjo apie tai filmuką, žaidė smagius žaidimus, dalyvavo pieno gėrimo varžybose, degustavo ekologiškus pieno produktus ir net mokėsi melžti karvę!

plačiau
Susisiekite su mumis!