Naujienos


Sveikiname !

Padėka mokinėms diktanto konkurse užėmusioms prizines vietas.

plačiau
Sveikiname !

Padėka mokinėms rusų kalbos konkurse „Mozaika“ užėmusioms prizines vietas.

plačiau
Sveikiname !

Padėka mokiniams Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etape užėmusiems prizines vietas.

plačiau
Paminėta Tarptautinė gimtosios kalbos diena

 Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 metų yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena.  Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje ši diena taip pat buvo minima. Į mokyklą atvyko Šiaulių universiteto profesorė, humanitarinių mokslų daktarė, kalbininkė, lietuvių kalbos vadovėlių moksleiviams autorė Giedrė Čepaitienė. Ji susitiko su 8b ir 7a klasių mokiniais ir pravedė jiems netradicinę lietuvių kalbos pamoką ,,Šiauliai ir bendrinės lietuvių kalbos istorija“. Profesorė, pasitelkusi humorą ir žaismingą bendravimo būdą, papasakojo mokiniams apie gimtosios kalbos reikšmę žmogaus gyvenime, apie tai, kodėl XX a. pradžioje atsirado poreikis sukurti bendrinę lietuvių kalbą.

plačiau
Mokymai tėvams „Pozityvi tėvystė“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje baigėsi 4 savaičių „Pozityvios tėvystės“ mokymai, kurių metu su antra tėvelių grupe bendravo psichologė Jurgina Simonavičienė ir socialinė pedagogė metodininkė Violeta Baniulienė.

 Mokymai „Pozityvi tėvystė“ skirti tėvams, auginantiems 6-12 metų amžiaus vaikus ir turintiems klausimų apie pozityvų vaikų auklėjimą. Kursų metu tėvai išmoko geriau bendrauti su vaikais, pastebėti jų problemas ir jas spręsti, sužinojo, kaip pagirti, kokias bausmes taikyti skirtingo amžiaus vaikams.

plačiau
Susisiekite su mumis!