Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti


Seminaras Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pedagogams, dirbantiems su skaitmeninėmis mokymo priemonėmis

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pedagogai energingai įsiliejo į ES struktūrinių fondų remiamą projektą „Ugdymo turinio naujovių sklaidos modelis“ (projekto kodas VP1-2.2-ŠMM-02-V-01-008) ir sėmėsi žinių paskutiniame projekto seminare „Mokytojų, dirbančių su skaitmeninėmis mokymo priemonėmis, mokymai“.

plačiau
 
8a klasė dalyvavo konkurso ,,Nerūkanti klasė” antrajame etape

 Šių metų gruodžio 15 dieną Kuršėnų Pavenčių mokykloje vyko antrasis konkurso ,,Nerūkanti klasė“ etapas. Moksleiviai susirinko iš trijų Šiaulių rajono mokyklų: Kuršėnų Stasio Anglickio, Kuršėnų Pavenčių mokyklų ir Meškuičių gimnazijos. Mūsų mokyklai atstovavo 8a klasė. Į konkursą mus lydėjo socialinė pedagogė Violeta Baniulienė ir klasės auklėtoja Ramutė Zorienė. Dalyviai varžėsi dėl 1-3 vietų. Aštuntokai privalėjo paruošti komandos prisistatymą ir sukurti vaidinimą. Taip pat buvo išrinkti iš kiekvienos komandos 5 nariai, kuriems buvo skirta užduotis sugalvoti sakinių pabaigas.

plačiau
 

PADĖKA UŽ DALYVAVIMĄ ŠAŠKIŲ TURNYRE

 
 

PADĖKA UŽ DALYVAVIMĄ RAIŠKIOJO SKAITYMO ANGLŲ KALBA KONKURSE

 
 
SPORTIŠKIAUSIA LIETUVOS MOKYKLA
SPORTIŠKIAUSIA LIETUVOS MOKYKLA

 Gruodžio 17 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanoti Lietuvos sportiškiausių mokyklų ir geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų konkursų nugalėtojai.

 “Dauguma sportiškiausių mokyklų – ne didmiesčių mokyklos. Jos kūrybiškai ieško ir randa, kuo sudominti mokinius, pasiūlo įdomios sportinės veiklos, ne tik įprastas kūno kultūros pamokas.  Nuoširdžiai dėkoju atkakliems, aktyviems kūno kultūros mokytojams, mokyklų vadovams, sudarantiems sąlygas mokiniams sportuoti.  Sportavimas naudingas ir dėl to, kad sveikas azartas ir prasmingas laisvalaikis yra puiki prevencijos priemonė, ugdo vaikų norą siekti tikslo, moko dirbti komandoje”, - sveikindamas laimėtojus sakė švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50   51   52   53   54   55   56   60  sekantis  >> 


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti