Naujienos


Užgavėnės – žiemos palydų šventė

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pradinių klasių mokiniai vasario 1-9 dienomis dalyvavo projekte ,,Užgavėnės  - žiemos palydų šventė”. Per muzikos, šokių pamokas jie mokėsi  Užgavėnių žaidimų, dainų. Per dailės ir technologijų užsiėmimus gamino Užgavėnių kaukes. Lietuvių kalbos pamokose domėjosi  Užgavėnių šventės tradicijomis ir papročiais. Taip buvo ugdomos mokinių pažinimo kompetencijos.

plačiau
Pradinukai domisi augalų pasauliu

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 1-4 klasių mokiniai džiaugiasi penktadieniais po pamokų sulaukę savo būrelio vadovės Airinos Šulskienės. Vaikai žino, kad bus įdomu tyrinėti augalus, stebėti gamtą. Airina Šulskienė – šiaulietė biologė-botanikė, neformaliojo vaikų švietimo programos ,,Vaikų pažintis su augalais, augančiais šalia mūsų, jų nauda ir pritaikymo galimybės“ vadovė. Pagal šią programą ji dirba su mažaisiais mokiniais. Pasak laisvosios mokytojos, ji pastebėjusi, kad šiuolaikiniai vaikai yra labai nutolę nuo gamtos, neskiria augalų, jų rūšių. O juk po velėna slepiasi ištisas pasaulis, tik reikia vaikus juo sudominti.

plačiau
Sveikiname !

Padėka mokiniams 2015-2016 m. m. I pusmetį nepraleidusiems pamokų.

plačiau
Sveikiname !

PAdėka mokiniams dalyvavusiems respublikinėje pradinių klasių mokinių meninių piešinių parodoje - konkurse „Lietuvių liaudies dainos vaikų piešiniuose“ ir užėmusiems prizines vietas.

plačiau
Sveikiname !

Padėka mokiniams už labai gerus 2015-2016 m. m. I pusmečio mokymosi pasiekimus.

plačiau
Susisiekite su mumis!