Naujienos


,,1000 advento žvakių – 2015“

 „1000 advento žvakių - 2015“ - tai Kuršėnuose tradiciniu tapęs tarptautinis projektas su Jaunųjų europiečių sąjunga. Lapkričio mėnesio pabaiga – gruodžio mėnesio pradžia – advento laikotarpis, kurio metu kasmet  laukiame į Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklą atvykstančių Ingridos ir Zygfrido Logalių iš Vokietijos. Šiemet Jaunųjų europiečių sąjungos prezidentas kartu su žmona į Kuršėnus atvyko jau trečiąjį kartą.

plačiau
Viktorina ,,Mums duota teisė rinktis“

 Šių metų lapkričio pabaigoje Kuršėnų Stasio Anglicko mokykloje įvyko viktorina apie sveiką gyvenimo būdą, jo įtaką renkantis būsimą profesiją.  Renginio dalyviai buvo  7 - 10 klasių mokiniai. Ši viktorina buvo vienas iš Lietuvoje paskelbtos nacionalinės karjeros savaitės renginių mūsų mokykloje.

plačiau

Mieli Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenės nariai,

Kviečiame gruodžio 18 d. 18 val. dalyvauti kalėdiniame Padėkos vakare, kuriame bus įteikti Stasio Anglickio jaunųjų kūrėjų konkurso apdovanojimai, paskelbtos Metų nominacijos.

Koncertuos mūsų mokyklos mokiniai ir ,,Naisių vasaros‘‘ teatro aktoriai.

Organizatoriai

„AIDS: geriau žinoti!“

 Kasmet gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė AIDS diena. Paminint šią dieną, Užkrečiamų ligų ir AIDS centras organizavo protmūšį „AIDS: geriau žinoti!“,  kuriame kartu su 580 Lietuvos bendruomenių dalyvavo ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 8b ir 8c kl. mokiniai.

plačiau
Susisiekite su mumis!