Naujienos


Balandžio mėn. 2c klasės mokiniai turėjo įdomią pamoką apie natūralias Vijurkų pievas, kurią vedė Šiaulių universiteto edukologijos fakulteto 3 kurso studentė Vaida Skėrytė.

plačiau
Jono Nekrašiaus fotografijų paroda ,,Ekspedicija: Indijoje ir Andamanuose“

 Kuršėnų meno mokyklos dailės galerijoje gegužės 14 dieną atidaryta fotografijų paroda ,,Ekspedicija: Indijoje ir Andamanuose“. Parodos autorius – Jonas Nekrašius, advokatas, kultūrininkas, keliautojas, fotografas, surengęs daugiau nei 15 autorinių parodų Pakruojyje, Pasvalyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje, Birštone. Keliautojas pabuvojo 5 pasaulio žemynuose, aplankė 65 valstybes, dalyvavo 3 ekspedicijose po Vokietiją, Australiją ir Naująją Zelandiją, Indiją.

plačiau
Pedagogų vizitas į Suomijos mokyklą

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos pedagogai birželio mėnesio 10-12 dienomis vyko į Suomiją. Tai buvo ,,Comenius“ projekto ,,Kultūrų vaivorykštė“ paskutinioji dalis. Dvišalio projekto tarp Lietuvos ir Suomijos iniciatorė ir ekskursijos organizatorė – Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos direktorė Danutė Lotiukienė. Ji kartu su ,,Comenius“ projekto koordinatore Inga Klinauskiene užmezgė ryšius su Suomijos Härkävehmaan Koulu mokykla, esančia Hyvinkää miestelyje. Tai pietų Suomijos miestas, įsikūręs apie 50 km į šiaurę nuo Helsinkio. Lietuvos pedagogų tikslas buvo išsamiau susipažinti su Suomijos švietimo sistema, mokytojų darbo būdais ir metodais, mokinių pažangos stebėjimu ir vertinimu.

plačiau
Susisiekite su mumis!