Naujienos


Sveikiname !

Padėka mokiniams Šiaulių rajono šaškių lygos turnyre "Ginkūnai-2015" savo amžiaus grupėje užėmusiems prizines vietas.

plačiau
Košės diena mokykloje

 Spalio 9 d. mokyklinis skambutis pradinių klasių ir PUG mokinius pakvietė ne  į pamokas, o  į valgyklą, kur jų laukė karšta košė. Pasaulinę košės dieną sveikus pusryčius valgė 273  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokiniai. Kartu su jais sveikai pusryčiavo klasių mokytojos  ir mokyklos direktorė Danutė Lotiukienė.

plačiau
 „Pozityvios tėvystės mokykla“ – mokymai tėvams

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje mokosi ne tik vaikai, bet ir jų tėvai.  Spalio 13 d. vakare grupė mokinių tėvelių rinkosi į mokyklos skaityklą, kur vyko mokymų „Pozityvios tėvystės mokykla“ pirmasis užsiėmimas. Tokie mokymai tėvams čia organizuojami jau antrą kartą,  pirmieji vyko 2015 m. vasario – gegužės mėn. Dalyvauti užsiėmimuose nusprendė tie tėvai, kurie domisi pedagoginėmis problemomis, turi klausimų apie pozityvų vaikų auklėjimą, kuriems reikia naujų gebėjimų įtvirtinti gerą ar keisti blogą vaikų elgesį. Neretai tėvams iškyla įvairių problemų auginant vaikus, jie nori ir gali  pasidalinti savo turima patirtimi ar pasinaudoti kitų tėvų patyrimu.

plačiau
Tradicinės penktokų krikštynos mūsų mokykloje

 Vieną saulėtą spalio pradžios penktadienio dieną 5a ir 5b klasių mokinių širdys plakė neramiai, nes buvo laukiama tradicinių penktokų krikštynų. Kaip žinia, tai yra viena iš smagiausių, triukšmingiausių ir įspūdingiausių mokyklos švenčių. Penktokus krikštijo trys šeštokų klasės.

plačiau
Seime lankėsi Kuršėnų Stasio Anglickio ir Drąsučių mokyklų mokiniai ir mokytojai
Seime lankėsi Kuršėnų Stasio Anglickio ir Drąsučių mokyklų mokiniai ir mokytojai

 Spalio 8 d. Seimo narės Rimos Baškienės kvietimu į Seimą atvyko Kuršėnų Stasio Anglickio ir Drąsučių mokyklų mokinių ir mokytojų ekskursija. Kartu atvyko ir Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios Kuršėnų parapijos klebonas Saulius Paliūnas.

 

Skaityti visą straipsnį.

Susisiekite su mumis!