Naujienos


 Šių metų gruodžio 15 dieną Kuršėnų Pavenčių mokykloje vyko antrasis konkurso ,,Nerūkanti klasė“ etapas. Moksleiviai susirinko iš trijų Šiaulių rajono mokyklų: Kuršėnų Stasio Anglickio, Kuršėnų Pavenčių mokyklų ir Meškuičių gimnazijos. Mūsų mokyklai atstovavo 8a klasė. Į konkursą mus lydėjo socialinė pedagogė Violeta Baniulienė ir klasės auklėtoja Ramutė Zorienė. Dalyviai varžėsi dėl 1-3 vietų. Aštuntokai privalėjo paruošti komandos prisistatymą ir sukurti vaidinimą. Taip pat buvo išrinkti iš kiekvienos komandos 5 nariai, kuriems buvo skirta užduotis sugalvoti sakinių pabaigas.

plačiau
SPORTIŠKIAUSIA LIETUVOS MOKYKLA

 Gruodžio 17 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanoti Lietuvos sportiškiausių mokyklų ir geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų konkursų nugalėtojai.

 “Dauguma sportiškiausių mokyklų – ne didmiesčių mokyklos. Jos kūrybiškai ieško ir randa, kuo sudominti mokinius, pasiūlo įdomios sportinės veiklos, ne tik įprastas kūno kultūros pamokas.  Nuoširdžiai dėkoju atkakliems, aktyviems kūno kultūros mokytojams, mokyklų vadovams, sudarantiems sąlygas mokiniams sportuoti.  Sportavimas naudingas ir dėl to, kad sveikas azartas ir prasmingas laisvalaikis yra puiki prevencijos priemonė, ugdo vaikų norą siekti tikslo, moko dirbti komandoje”, - sveikindamas laimėtojus sakė švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis.

plačiau
Susisiekite su mumis!