Naujienos


Įdomus ir naudingas seminaras

2018-11-27

 

          Lapkričio 16 dieną Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko gerosios patirties seminaras ,,Tolerancija. Aš esu toks“. Šis renginys skirtas tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti. Jame dalyvavo mokiniai ir pedagogai iš Šiaulių rajono mokyklų.

plačiau
Dėmesio!

2018-11-13

 

Informuojame, kad Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokytojų profesinė sąjunga, vadovaudamasi Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos 2018 m. spalio 30 d. sprendimu, 2018 m. lapkričio 14 d. organizuoja vienos dienos streiką.

Ugdymas, pavėžėjimas, maitinimas, pailginta ugdymosi grupė streiko metu bus organizuojami įprasta tvarka.

Kilus neaiškumams galima kreiptis tel. Nr. 841 581636,

mob. tel. 8 67 955961

Elektroninis paštas:

anglickio.pm@gmail.com

 Džiugi žinia mokiniams ir pedagogams: gaukite 5 vnt. „Office 365 ProPlus“ licencijų nemokamai!

2018-11-08

 

Kviečiame visus mokinius ir pedagogus naudotis proga, registruotis Švietimo portale www.emokykla.lt ir gauti net penkias nemokamas Microsoft „Office 365 ProPlus“ licencijas savo reikmėms.
 
Jums tereiks užsiregistruoti Švietimo portale (registracijos kortelėje pasirinkite mokinio ar pedagogo tipą, suveskite realius duomenis lietuviškomis raidėmis, nes bus atliekami tikrinai su registrų duomenimis), patvirtinkite naudotoją (į registracijos metu nurodytą pašto dėžutę gausite laišką su patvirtinimo nuoroda) ir po 30 min gausite instrukcijų laišką, kuriame bus nurodyti visi veiksmai, kuriuos turėsite atlikti norint atsisiųsti programinę įrangą.
 
Drąsiai registruokitės ir naudokitės suteikta galimybe! Tobulinkite klasės draugų ir visų mokyklos mokinių bei pedagogų bendradarbiavimą naudodami nemokamus našumo įrankius.
 
Taip pat kviečiame jungtis prie mūsų Facebook puslapio, kuriame jau yra susibūrusi nemaža bendruomenė https://www.facebook.com/eMokykla/.

plačiau
Kvietimas

2018-10-31

 

2018 m. lapkričio 6 d. 18 val.  mokyklos aktų salėje vyks Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos psichologės Kristinos Bičkauskienės paskaita

 

        Kviečiame dalyvauti 5-7 kl. mokinių tėvus (globėjus).

 

Vaiko gerovės komisija

plačiau
Viktorina, skirta Konstitucijos dienai  ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 30-mečiui paminėti

2018-10-31

 

2018 m. yra paskelbti Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio metais, o spalio 25– ąją minime Konstitucijos dieną. Konstitucija - tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos pagrindus.  Šiais metais sukanka 30 metų, kai buvo išrinkta Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinė grupė, kuri siekė Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo. 

plačiau
Lietuvos šimtmečio ąžuoliukas

2018-10-29

 

 

    Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos teritorijoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100- mečio proga buvo pasodintas ąžuoliukas.   Šį medelį pasodino 2b klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja. Ąžuoliukas buvo išdaigintas  matematikos mokytojos Daivos Miliauskienės kaimo sodyboje. Idėja pasodinti ąžuoliuką kilo mokiniams, jų tėveliams ir mokytojai. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė pažymėjo, kad ąžuoliuko pasodinimas – prasminga dovana Lietuvai. Ji pasakė: „Džiaugiuosi, kad ąžuoliukus sodina ir jaunoji karta. Tegul ši dovana Lietuvai įprasmina pasididžiavimą savo valstybe ir meilę gamtai“.

          Mokiniai  ąžuoliuką prižiūri, laisto  ir džiaugiasi savo rankomis pasodintu medeliu.

plačiau
Popietė ,,Sveikas, penktoke!“

2018-10-29

 

     Spalio 19 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko popietė ,,Sveikas, penktoke!“, kurią organizavo šeštų klasių mokiniai, padedami savo auklėtojų Birutės Šufinskienės ir Deimantės Semaškienės. Šio renginio labai laukė visų trijų klasių penktokai, nes tik po jo save galima laikyti tikru penktoku.

plačiau
Penktokų ekskursija į Klaipėdą

2018-10-18

 

Jau keletą metų iš eilės mūsų mokyklos  penktokai dalyvauja integruotame projekte ,,Zoologijos sodas“. Šis projektas jungia tris mokomuosius dalykus: anglų kalbos, dailės bei gamtos ir žmogaus. Kiekvienas penktokas turėjo išsitraukti lapelį, kuriame buvo parašytas tam tikro gyvūno pavadinimas ir atlikti minėtų trijų dalykų užduotis. Jei užduotys buvo atliktos laiku, mokiniams buvo sudaryta galimybė vykti į nemokamą ekskursiją - į Klaipėdoje esantį zoologijos sodą.  Visų trijų klasių penktokų ekskursiją organizavo ir  lydėjo gamtos ir žmogaus dalyko mokytojas Nerijus  Medeišis, jam talkino anglų kalbos mokytoja Inga Klinauskienė ir 5b klasės auklėtoja Alina  Šimkevičienė.

plačiau
KINGS komandos viešnagė mokykloje

2018-10-04

 

          Mūsų mokyklos mokiniai noriai tobulina savo anglų kalbos žinias ir aktyviai dalyvauja įvairiuose  anglų kalbos konkursuose. Praėjusiais mokslo metais būrys  mokinių išbandė savo jėgas naujame konkurse – ,,Kings olimpiadoje“, kuri jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos!

plačiau
Beactive – judėk šokio ritmu 2018

2018-10-01

 

2018 m. rugsėjo 27 d. Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenė dalyvavo renginyje „#Beactive – judėk šokio ritmu 2018“. Šokį, kurį mokėsi visos Lietuvos moksleiviai, šoko apie 295 PUG ir pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis. Renginį organizavo mokyklos šokio mokytoja metodininkė Gitana Ramanauskaitė ir pradinių klasių mokytojos Rima Kudrevičienė, Miglė Petrauskienė, Ilona Einingienė, Jolanta Kazlauskaitė, Danguolė Petrulienė, Daiva Samuilienė, Diana Bernotienė, Birutė Juknienė, Lina Kasparienė, Rolanta Leškauskienė, Alma Baltutienė, Rima Navickienė ir PUG pedagogė Odeta Kazlauskienė. Buvo labai smagu.

plačiau
Susisiekite su mumis!