Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Naujienos spausdinti

Vasario 16-ajai skirtas koncertas

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenės nariai vasario 13 dienos vakare susirinko į šventinį koncertą. Tai tradicinis mokyklos renginys, organizuojamas kasmet artėjant Valstybės atkūrimo dienai. Šventės programoje dalyvauja įvairaus amžiaus mokiniai. Koncerto dalyvius ruošė ne tik Stasio Anglickio mokyklos, bet ir Kuršėnų meno mokykloje dirbantys pedagogai. Šventę pradėjo mokyklos direktorė Danutė Lotiukienė. Ji pasidžiaugė, kad pirmąjį pusmetį puikiais pažymiais baigė gausus moksleivių būrys, taip pat esama mokinių, kurie per minėtą laikotarpį nepraleido pamokų. Šventinio koncerto programos dalyvius ir jų atliekamus kūrinius pristatė 7a klasės mokinė Aistė Kazlauskaitė. Sceną originaliu karpiniu papuošė technologijų mokytoja Deimantė Semaškienė.

Koncerto programoje dalyvavo ne tik meno kolektyvai, bet ir atskiri atlikėjai: Mindaugas Jankauskas (8d kl.), Gabrielė Kvėdytė (7a kl.), Emilė Lebedevaitė (7a kl.). Juos ruošė Kuršėnų meno mokyklos mokytojai Irma Dešriuvienė, Rima Ananjevienė, Sigimantas Žentelis. Spalvinga ir nuotaikinga šokių programa žiūrovus sužavėjo 4b klasės (mokytojos Miglė Petrauskienė ir Loreta Lideikienė) bei  2b   klasės mokiniai (mokytojos Birutė Juknienė ir Loreta Lideikienė). Smagu, kad muzikos mokytoja Rita Perminaitė-Krasauskienė sėkmingai vadovauja net keliems mokyklos chorams. Šventėje pasirodė merginų choras ,,Vaivorykštė“, pradinių klasių mokinių choras ,,Spindulėlis“ ir etnografinis ansamblis ,,Ta ta to“. Mūsų mokyklos moksleivės, lankančios Kuršėnų meno mokyklą (Laura Blažytė, Kamilė Milieškaitė, Viktorija Maneikytė, Ugnė Kasputytė), atliko keletą dainų, o joms fleitomis pritarė Dominyka Juodpalytė, Rūta Gajauskaitė (koncertmeisterė Danutė Streckienė,  dainavimo mokytoja Hana Mockienė, Kuršėnų meno mokyklos pedagogės).

Džiugu, kad mokykloje puoselėjamas patriotizmas, o renginys, skirtas Valstybės atkūrimo dienai, sukviečia daug bendruomenės narių.

 

Alina Šimkevičienė,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos lietuvių kalbos mokytoja

 

 

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti