Naujienos

Viktorina ,,Mums duota teisė rinktis“

 Šių metų lapkričio pabaigoje Kuršėnų Stasio Anglicko mokykloje įvyko viktorina apie sveiką gyvenimo būdą, jo įtaką renkantis būsimą profesiją.  Renginio dalyviai buvo  7 - 10 klasių mokiniai. Ši viktorina buvo vienas iš Lietuvoje paskelbtos nacionalinės karjeros savaitės renginių mūsų mokykloje.

 Rneginio tema – kaip sveiko gyvenimo būdo pasirinkimas įtakoja karjeros galimybes. Į mokyklą atvyko Šiaulių r.  policijos komisariato Kuršėnų policijos nuovados specialistės, Šiaulių r. Visuomenės sveikatos biuro specialistė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariai savanoriai.

 Viktorinos pradžioje mokiniai galėjo susipažinti su kariais savanoriais ir būrio vadu. Po kariškių prisistatymo etikos mokytoja Ramutė Zorienė ir socialinė pedagogė Violeta Baniulienė papasakojo apie žalingus įpročius bei sveiką gyvenimo būdą. Vėliau mokinių laukė atsakymai į viktorinos klausimus, o kiekvienoje komandoje dalyvavo po vieną karį savanorį. Buvo išties įdomu!

 Viktorinai pasibaigus svečiai demonstravo ginklus, apie kiekvieną jų papasakojo. Visi mokiniai buvo susidomėję kario kasdienybe. Tikriausiai nebuvo nė vieno, kuriam ši karių programa nepatiko.

 

 

Kornelija Dubickaitė, 6b klasės mokinė,

,,Jaunųjų žurnalistų“  būrelio narė

Susisiekite su mumis!