Naujienos » Dienoraštis

Jaunųjų miškų bičiulių veikla kovo mėnesį

 Jaunieji miško bičiuliai „Giliukai“ (2c klasė) kovo mėnesį  įsijungė į įvairias akcijas, dalyvavo įvairiuose renginiuose.

 

 JMB kovo 20 d. vyko į Kauno  Aleksandro Stulginskio universitetą paminėti Tarptautinės miškų dienos ir sudalyvauti „Proto mūšyje“. Šventėje dalyvavo A. Stulginskio rektorius, Aplinkos ministras K. Trečiokas.  Oficialią dalį vainikavo Žemės ir Miško dienų vėliavų pakėlimas. Valgėme kareiviškos košės, dalyvavome „Protmūšyje“ .  Turėjome šaunią palaikymo komandą. Už puikų dalyvavimą gavome ir patį didžiausią tortą.

 

 

 Kovo 23 d. visos respublikos inkilų kėlimo šventė.  JMB „Giliukai“ kėlė inkilus Gulbino miške kartu su Šiaulių urėdijos darbuotojais. Miškininkai pasakojo, kokie paukščiai dabar parskrenda, kodėl reikia kelti inkilus ir kokie paukšteliai juose apsigyvens. Parodė kaip valomi inkilai ir paaiškino, kodėl  juos reikia valyti. Svečiuose buvo Šiaulių televizija ir vakaro žiniose buvo galima pamatyti reportažą.

Visą eilę renginių vainikavo baigiamasis renginys „Iškelk inkilą – padovanok paukščiams naujus namus“. Šiam renginiui JMB „Giliukai“ paruošė  video pranešimą (dainelė apie vieversį).  2c klasės atstovas Benas Smilgys vyko į Vilnių baigiamąjį renginį. Vilniaus slėnyje, Pūčkorių piliakalnyje, iškėlėme inkilą, aplankėme Pūčkorių atodangą.

 

 

 Baigiamoji dalis vyko generalinės miškų urėdijos konferencijų salėje. Renginį vedė V. Genytė, taip pat klausėmės ir jos koncerto.  Apdovanojimus įteikė LR aplinkos ministras K.Trečiokas ir generalinis miškų urėdas R. Prūsaitis.