Naujienos » Dienoraštis

,,Lietuvai ir man“

 Šiemet visi Lietuvos piliečiai švenčia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį. Mūsų mokykla įsijungė į Lietuvos jaunimo organizuojamą akciją ,,Lietuvai ir man“, kuri skirta Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui paminėti. Akcijos metu reikėjo pinti trispalves draugystės apyrankes. Mūsų mokiniai  nupynė per 7 000  apyrankių. Labiausiai pasistengė 8 a klasė. Mokiniams, kurie labiausiai įsitraukė į šią veiklą, buvo padovanota nemokama kelionė į Vilnių.

 Kovo 6 dienos rytą  47 įvairių klasių mokiniai ir trys mokytojai Ramutė Zorienė, Nerijus Medeišis ir Rita Perminaitė - Krasauskienė išvyko į Vilnių su pagrindiniu tikslu – užrišti nupintas apyrankes ant Gediminaičių stulpų, kurie buvo pastatyti Nacionalinėje dailės galerijoje. Atlikę šią misiją, mokiniai su mokytojais vyko į Vilniaus senamiestį. Jie aplankė Valdovų rūmus, Trijų kryžių kalną, pavaikščiojo po šurmuliuojančią Kaziuko mugę. Po pietų vėl visi sugrįžo prie Nacionalinės dailės galerijos, kurios kieme vyko finalinis akcijos ,,Lietuvai ir man“ koncertas. Vaikai klausėsi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pasveikinimo, kartų šoko ir dainavo su grupe ,,Biplan“, stebėjo finalinius fejerverkus.  Kupini įspūdžių mokiniai grįžo iš Vilniaus. Štai kelių mokinių mintys apie šią neįprastą dieną:

  • Ši kelionė buvo nuostabi. Koncerto metu pasijutau labai laiminga ir didžiavausi, kad esu lietuvė (Gabrielė, 8b kl.).
  • Didžiuojuosi  savo mokyklos mokiniais, nes jie turėjo teisę važiuoti ir pririšti apyrankes ant Gediminaičių stulpų. Supratau, kad Lietuva gyvuos tik tada, kai lietuviai taip susivienys kaip mokiniai (Rugilė, 8a kl.).
  • Pati geriausia ekskursija į Vilnių (Indrė, 8a kl.).
  • Kaziuko mugėje pamačiau, kokie darbštūs lietuviai (Kornelija, 5b kl.).
  • Buvo įdomu palyginti mokykloje vykusią Kaziuko mugę ir didžiausią Lietuvoje Kaziuko mugę (Aistė, 8a kl.).
  • Valdovų rūmuose pamačiau 4 karūnas, o koncerte tikrą Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę! (Ugnė, 5b kl.).
  • Grįždami galvojome, kaip būtų gera atsukti laiką atgal (Laura, 8a kl.).