Naujienos » Dienoraštis

Ekskursija su biologijos mokytoju

Visiems gerai besimokantiems ir padariusiems pažangą aštuntokams jau antrą kartą biologijos mokytojas Nerijus Medeišis suorganizavo ekskursiją. Šį kartą važiavome į Žagarę. Kadangi kelionė nemokama, atsirado tikrai daug važiuojančių.

 Lietingą gegužės penktadienio popietę išvažiavome iš Kuršėnų, bet nuotaikos prastas oras netemdė. Kelionės tikslas šį kartą nebuvo pramogų parkas, o turėjome susipažinti su Žagarės regioniniu parku ir į Raudonąją knygą įrašytais čia esančiais augalais ir gyvūnais. Atvykę į Žagarę, išlipome šalia Regioninio parko dvaro. Ten mus pasitiko Žagarės mokyklos mokytoja, kuri mums papasakojo apie dvaro istoriją, lankytinas miestelio vietas. Dvaras tikrai labai įspūdingas ne tik savo išore, bet ir vidumi. Mums lankantis, čia vyko paroda, kur buvo eksponuojamos įvairių pasaulio šalių žmonių nuotraukos.

 Kelionė nesibaigė aplankius dvarą. Keliavome Mūšos tyrelio pažintiniu taku. Tai tikriausiai kol kas vienintelis toks takas Lietuvoje. Juo ėjome tikrai ilgai. Biologijos mokytojas Nerijus Medeišis aprodė rečiausius augalus, pasakojo, kokie augalai gali būti naudingi miške žygio metu. Gerėjomės nuostabiais vaizdais aplink. Gamta ten nepaliesta žmogaus, todėl visi gyvūnėliai drąsiai vaikšto. Girdėjome retų rūšių paukščių balsus, matėme skraidančias gerves. Buvo smagu pavasario gamtos fone pasidaryti gražių nuotraukų.

 Praleidome penktadienį ne tik smagiai, bet ir naudingai. Laikas kelionėje tikrai neprailgo, o praskriejo lyg vėjas. Dėkojame mokytojui Nerijui Medeišiui už nuostabią kelionę!

 

 

Aistė Kazlauskaitė, 8a klasės mokinė,

,,Jaunųjų žurnalistų“ būrelio narė