Naujienos » Dienoraštis

ŠIAULIŲ RAJONO MOKINIŲ ŠAŠKIŲ LYGOS SEZONO TURNYRAS „GRUZDŽIAI – 2011“

Gegužės 11 d. Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos mokiniai  dalyvavo Šiaulių rajono mokinių šaškių lygos 2010-2011 mokslo metų sezono turnyre „Gruzdžiai – 2011“. Baigiamajame šių mokslo metų turnyre dalyvavo 146 jaunieji Šiaulių rajono šaškininkai. Dalyviai varžėsi aštuoniose amžiaus grupėse. Net keturi šios mokyklos mokiniai iškovojo prizines vietas.

plačiau
„JURGI, ATRAKINK ŽEMĘ“

Išaušus balandžio trisdešimtosios rytui, Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos maironiečiai ir neformaliojo ugdymo programos „Stasys Anglickis ir Kuršėnai“ ugdytiniai, išsikepę pyrago su Kuršėnų miesto heraldika, primarginę kiaušinių – jurgučių, išmokę dzūkiškų dainų, žaidimų, išsiruošė į Alytų - Jurginių šventę..

plačiau
„SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2011“

2011 m. kovo 21-27 d. mūsų mokyklos mokiniai prisijungė prie Vaikų linijos organizuojamos respubikinės akcijos „Savaitė be patyčių 2011“.  Klasių valandėlių metu vyko pokalbiai su mokiniais patyčių ir smurto prevencijos tema, susitikimai su Kuršėnų policijos nuovados Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio specialiste A. Tarasevičiene ir apylinkės inspektorių veiklos grupės tyrėja I. Šatkauskienė. 5 klasių mokiniams vyko užsiėmimai „Bendravimo problemos.

plačiau
VAIKŲ DIENA KURŠĖNŲ PARAPIJOJE

Kuršėnų šv. Jono Krikštytojo bažnyčios varpai neseniai kvietė visus parapijiečius į Prisikėlimo šventę. Kartu su Kristumi prisikėlėme ir mes naujam, šviesesniam, prasmingesniam  gyvenimui.

plačiau
VAIKŲ KNYGOS ŠVENTĖ KURŠĖNUOSE

Kaip ir kiekvienais metais Kuršėnų miesto Vaikų biblioteka pakvietė į tradicinę šventę  -Tarptautinę vaikų knygos dieną. Šventė vyko miesto kultūros centre. Renginį vedė S. Anglickio pagrindinės mokyklos šeštokai, paruošti mokytojos Birutės Šufinskienės. 

plačiau
10A KLASĖJE VYKO PROJEKTAS “LIETUVA TARP EUROPOS VALSTYBIŲ”

10a klasėje vyko projektas “Lietuva tarp Europos valstybių”. Šitaip buvo integruotos pilietiškumo ir technologijų pamokos.

plačiau
VOKIEČIŲ IR LENKŲ VIEŠNAGĖ KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

          Jau daugiau nei 10 metų Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla bendradarbiauja su Jaunųjų Europiečių sąjunga, įsikūrusia Demine, Vokietijoje, bei šios sąjungos prezidentu, projektų vadovu Z. Logaliu (S. Logall). Pirmaisiais pažinties metais mokyklai suteikta materialinė parama - mokykliniai suolai, lentos ir kitos mokymo priemonės. Vėliau išleistas bendras Demino ir mūsų mokyklos kalendorius „Kas mums brangu", dar vienas kalendorius buvo skirtas dviejų miestų - Demino ir Kuršėnų - draugystei įprasminti. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokinių ir mokytojų delegacija 2003 m. buvo pakviesta į Demino miestą, kur dalyvavo piešinių parodoje „Europos Sąjungos praplėtimas mokinių požiūriu“.

plačiau
ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ ,,MUSTANGO ŠEIMYNĖLĖ – 2011”

Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinėje mokykloje vyko šeimų sporto šventė ,,Mustango šeimynėlė-2011“. Renginį  sumanė ir organizavo mokykloje įsikūręs mokinių sporto klubas ,,Mustangas“. Į  šventę atvyko 13 šeimų komandos. Varžybų dalyvius pasveikino MSK  ,,Mustangas“ prezidentas A. Dunauskas, direktorės pavaduotoja ugdymui I. Vaičiulienė, savo šokiais sėkmės žaidėjams linkėjo mokyklos šokėjos.

plačiau
LIETUVOS MOKINIŲ OLIMPINIO FESTIVALIO ZONINIŲ VARŽYBŲ NUGALĖTOJAI - KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIAI Kovo 10 d. Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinėje mokykloje vyko  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės 4 ir žemesnių ir 5-6 klasių "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos. Abiejuose amžiaus grupėse varžybų šeimininkai savo varžovus iš Joniškio, Tytuvėnų ir Šiaulių (dalyvavo tik 4 ir žemesnių klasių komanda) nugalėjo be didesnio pasipriešinimo. Visose devyniose estafetėse Stasio Anglickio mokyklos moksleiviai užėmė pirmąsias vietas.
plačiau
VILNIUJE APDOVANOTI 2010 METŲ SPORTO KLUBŲ VEIKLOS KONKURSO NUGALĖTOJAI

2011m. vasario 10d. Vilniuje, kūno kultūros ir sporto departamente vyko Lietuvos asociacijos "Sportas visiems"  2010m. konkursų nugalėtojų apdovanojimas ir konferencija "Sporto klubų veiklos patirtis" . Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius K.Rimšelis ir LASV prezidentas A.Vasiliauskas įteikė apdovanojimus ir dviem mūsų rajono klubams, kurie dalyvavo 2010 metų sporto klubų veiklos konkurse.

plačiau
KELIONĖ Į VILNIŲ
Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio, Raudėnų, Daugėlių pagrindinių mokyklų, Pavenčių vidurinės mokyklos ir Kuršėnų Lauryno Ivinskio bei Gruzdžių gimnazijų mokiniai Ūkio ministerijos kvietimu viešėjo Vilniuje. Pasivaikščioję po Gedimino aikštę mokiniai ir juos lydintys mokytojai nuvyko į Lietuvos parodų centrą LITEXPO, kuris yra vienas iš didžiausių Baltijos šalyse. Mokiniams buvo parodytos įspūdingos parodų salės, filmas, kurį žiūrint buvo galima pajusti modernių kino teatrų efektus.
plačiau
POEZIJOS ŠVENTĖ MOKYKLOJE

 

           Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinėje mokykloje vyko ,,Jaunųjų maironiečių“ šventė. Ši organizacija mūsų ugdymo įstaigoje įsikūrė tik šiemet. Jos įkūrėja ir vadovė – lietuvių kalbos mokytoja K. Raudonienė. Šventę ,,Kas tu, poezija, esi?“  pradėjo organizacijai priklausantys vaikai. Jaunųjų maironiečių mokykloje yra apie 20. Mokiniai pasakojo apie iškilaus lietuvių poeto Maironio vaikystę, apie jo kūrybą, raiškiai deklamavo pasirinktus gražiausius poeto eilėraščius. ,,Jaunųjų maironiečių“ devizas - ,,paimti arklą, knygą, lyrą ir eiti Lietuvos keliu“.

plačiau
LAUKTUVĖS MIŠKO GYVENTOJAMS

Žemėje gyvena ne tik žmogus. Daug džiaugsmo mums teikia ir gamta! Ne visus mūsų krašto žvėris ir paukščius vaikai pažįsta. Kiekvieno gyvūno savitas gyvenimas, savita elgsena. Kiekvienas jų savaip įdomus, gražus, naudingas. 2011 m. sausio 28 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos antrokėliai susitiko su Kuršėnų medžiotojų būrelio nariais. Mokiniai šiam susitikimui ruošėsi iš anksto.

plačiau
LAIMĖTAS SKAITYMO SKATINIMO PROJEKTAS ,,ŪGTELĖJUSI KNYGIŲ KARTA“ Projekto dalyviams organizatoriai dovanojo net keturis komplektus    geriausių 2010-ųjų metų knygų penketukų
plačiau
KURŠĖNŲ MOKINIŲ SPORTO KLUBAS „MUSTANGAS“ – LIETUVOS ASOCIACIJOS „SPORTAS VISIEMS“ 2010 METŲ SPORTO KLUBŲ  VEIKLOS KONKURSO NUGALĖTOJAS

Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje įsikūręs Kuršėnų mokinių sporto klubas „MUSTANGAS“ pripažintas geriausiu 2010 Lietuvos mokinių sporto klubu.

MSK „MUSTANGAS“ klubo pagrindinė veiklos kryptis yra masinių sporto renginių organizavimas. Kadangi klubas įsikūręs Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinėje mokykloje, jo nariai yra visi šios mokyklos mokiniai, jų tėveliai,rėmėjai. Klubas organizuoja sporto šventes, konkursus, taip pat prisideda ir prie mokyklos tarpklasinių varžybų organizavimo savo įsteigtais prizais, diplomais, dalyvauja Šiaulių rajono ir Lietuvos respublikos turnyruose.

plačiau
POEZIJOS IR KŪRĖJŲ ŠVENTĖ

2010 m. gruodžio 9 d. Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinėje mokykloje buvo paminėtos poeto ir mokytojo Stasio Anglickio 105-sios gimimo metinės. Šventę organizavo lietuvių kalbos mokytojos B. Šufinskienė, D. Pašakinskienė, K. Raudonienė, A. Šimkevičienė. Renginyje dalyvavo moksleiviai ir mokytojai iš įvairių Šiaulių rajono mokyklų, nes tradiciškai per šią šventę apdovanojami moksleivių poezijos konkurso, skirto Stasio Anglickio premijai gauti, laureatai, Stasio Anglickio artimieji, Kuršėnų seniūnijos atstovė G. Karkalienė, LR Seimo narės R. Baškienės padėjėja D. Miliauskienė, Šiaulių r. savivaldybės  administracijos švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė A. Sirienė, mokyklos bendruomenės nariai.

plačiau
,,OLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ – 2010” UŽDARYMO ŠVENTĖ

Daugiau nei 100 mokinių susirinko mokyklos aktų salėje, kurioje vyko ,,Olimpinių žaidynių-2010", skirtų Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos 70-mečiui, uždarymo šventė. Kuršėnų mokinių sporto klubas ,,Mustangas“, įsikūręs šios mokyklos patalpose, jau ne pirmą kartą džiugina moksleivius puikiais sporto renginiais. Vaikai varžėsi įvairiose lengvosios atletikos rungtyse, kvadrato, futbolo, šaškių varžybose.

plačiau