Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Projektai » Comenius projektas "Kultūros vaivorykštė" spausdinti

Projekto aprašymas

Mokyklų partnerysčių arba daugiašaliai projektai – tai mokyklų bendradarbiavimo projektai, kurie jungia bendrai veiklai mokymo institucijas iš Mokymosi visą gyvenimą programoje dalyvaujančių šalių. Partnerysčių projektų metu bendradarbiaudami su kolegomis iš kitų šalių, pedagogai ir mokiniai turi galimybę pažinti kitas kultūras, tobulinti užsienio kalbų žinias, pasidalinti patirtimi.

plačiau
 
Vizitas į Turkiją

 Kovo 2-7 dienomis Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos delegacija, vadovaujama anglų kalbos mokytojos Ingos Klinauskienės, lankėsi Turkijoje, Antalijos miesto Kemer Fatma-Turgut Şen Anadolu Lisesi mokykloje. Šis šalių, dalyvaujančių tarptautiniame ,,Comenius“ projekte ,,Kultūrų vaivorykštė“, susitikimas jau buvo priešpaskutinis. Į Turkiją suvažiavo 13 šalių atstovai. Šio susitikimo tema – gimtosios literatūros pristatymas. Kiekviena šalis susitikimo dalyvius turėjo supažindinti su savo tautos iškiliausiais poetais, rašytojais bei sukurti gimtąją literatūrą atspindinčius knygų skirtukus.

plačiau
 
Kelionė į Italiją

 Penktasis ,,Comenius“ projekto vizitas pakvietė visus dalyvius į Italijos miestą Neapolį. Šio vizito tema buvo - lietuviškos tradicinės šventės ir papročiai. Mokyklą šiame susitikime atstovavo geografijos mokytojas Remigijus Vaznys ir 8b klasės mokinys Tomas Klaudijus Tamašauskas. Vizitui buvo ruošiamasi labai atsakingai - buvo renkama informacija, kuriamas filmukas, kaupiama ir atrenkama medžiaga bukletui apie populiariausias Lietuvos šventes.

plačiau
 
Vizitas į Reunion

     Gruodžio 1-7 d. Comenius projekto ,,Kultūrų vaivorykštė‘‘ partneriai susitiko Reunione, Prancūzijai priklausančioje saloje Indijos vandenyne. Sala yra už Madagaskaro salos, netoli Pietų Afrikos. Kelionė ilga, bet įsimenanti: iš Latvijos sostinės Rygos į Prancūzijos sostinę Paryžių, iš ten beveik 12 val. skrydis į Mauricijaus salą, o iš ten skrydis į Reunion salą.

plačiau
 
Europos kalbų diena

Europos Kalbų Dienos renginiai mokykloje, kuri yra švenčiama rugsėjo 26 dieną, buvo skirti Comenius daugiašaliui projektui „Kultūros vaivorykštė“, kurio pradžia yra 2013 metų rugpjūčio mėnuo. Šis projektas buvo pristatytas mokyklos visai mokyklos bendruomenei.

plačiau
 
Vizitas Anglijoje

Pirmasis Comenius daugiašalio projekto „Kultūros vaivorykštė“ projekto partnerių susitikimas vyko Anglijoje (New Castle) lapkričio 4–8 dienomis. Jis buvo skirtas projekto šalių ir mokyklų pristatymui. Mus priėmė The Drive Community Primary School mokyklos bendruomenė.

plačiau
 
Vizitas Portugalijoje

Antrasis Comenius daugiašalio projekto „Kultūros vaivorykštė“ projekto partnerių susitikimas vyko Portugalijoje, Mealhada miestelyje.

plačiau
 
Kaziuko mugė

Kovo mėnesį mokykloje vyko Kaziuko mugė. Mugės simbolis, Kaziukas, keliavo po mokykloje vykdomo Comenius projekto “Kultūros vaivorykštė” šalis.

plačiau
 
Užsienio kalbų konferencija

Kovo mėnesį vyko tarptautinė anglų kalbos mokinių konferencija „Įvairūs užsienio kalbų mokymosi būdai“. Dalyvauti šiame renginyje buvo pakviestos Comenius projekto „Kultūros vaivorykštė“ šalys.

plačiau
 
Vizitas Švedijoje

Trečiasis Comenius daugiašalio projekto „Kultūros vaivorykštė“ projekto partnerių susitikimas vyko Švedijoje (Avesta).

Trečio projekto susitikimo tema – žymūs žmonės („Didieji žmonijos pasiekimai“). Projekto dalyviai rinko informaciją apie žymius šalių mokslininkus ir ruošė power point pristatymus, darė informacinius lankstinukus ir knygų skirtukus.

plačiau
 
1   2   sekantis  >>