Projektai » Kiti projektai

INTEGRUOTAS PROJEKTAS „VAISIŲ IR DARŽOVIŲ GALIA“

    2012 m. balandžio – gegužės mėnesį Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos 4a klasės mokiniai dalyvavo projekte „Stebuklinga vaisių ir daržovių galia“. Projekto tikslas - siekti, kad vaikai įgytų žinių, praktinių įgūdžių, įprastų stiprinti savo sveikatą prieinamomis priemonėmis, išsiugdytų teigiamą nuostatą ir atitinkamą elgseną.
    Projekto pradžioje mokiniai buvo supažindinti su projekto tikslais bei uždaviniais, pasirašė sutartį su pačiu savimi „Penktadienis - diena be saldainių!“
    Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Alma Lapinskienė pravedė integruotą pasaulio pažinimo pamoką „Stebuklinga vaisių ir daržovių galia“. Anglų kalbos mokytojos Lina Dovtartienė ir Tatjana Volkova vedė pamokas „Healthy people“ („Sveiki žmonės“). Technologijų mokytoja Laima Tamašauskienė dailės ir technologijų pamokose mokė siuvinėjimo kilpiniu dygsniu, kurį mokiniai pritaikė, atlikdami kūrybinį darbą „Vaisių medis“. Projekto metu mokiniai dalyvavo apklausoje, kurios tikslas - išsiaiškinti mitybos įpročius.
   Mokiniams buvo organizuota viktorina „Vaisių ir daržovių karalystėje“. Ketvirtokai buvo skatinami veikti, ieškoti, kurti, tyrinėti. Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.
    Matematikos pamokoje pradinio ugdymo mokytoja Diana Bernotienė su vaikais apibendrino apklausos „Mitybos įpročiai“ bei sutarties „Penktadienis - diena be saldainių!“ vykdymo rezultatus ir sudarė diagramas.
    Vykdant projektą mokiniai įgijo savo amžių atitinkančių sveikatos saugojimo kompetencijos žinių, gebėjimų ir įgūdžių.

 
Diana Bernotienė, Lina Dovtartienė,  Tatjana Volkova
Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos mokytojos

 

 

 

 

 

 

Daugiau nuotraukų galerijoje