į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Sportas spausdinti

,,Olimpinis ruduo 2017“Ginkūnuose

2017 m. rugsėjo 22 dieną Ginkūnuose vyko tradicinė Šiaulių rajono BUM sporto šventė „Olimpinis ruduo-2017“.Varžybų atidarymas vyko Ginkūnų Sofijos  ir Vladimiro Zubovų mokyklos stadione. Susirinkusius varžybų dalyvius pasveikino šios mokyklos bei Šiaulių rajono švietimo ir sporto skyriaus vadovai, olimpietė Rasa Drazdauskaitė.

plačiau

„MUSTANGO“ TAURĖ TREČIUS METUS IŠ EILĖS ATITEKO DAUGĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS FUTBOLO KOMANDAI

Gegužės 18 d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos dirbtinės dangos futbolo aikštelėje vyko 2017 m. pradinių klasių mokinių 6x6 futbolo turnyras MSK “MUSTANGO” taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 5 komandos: Šakynos, Aukštelkės, Pavenčių, Daugėlių ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklų. Varžybos vyko rato sistema.

Įveikusi tris varžovus ir lygiosiomis sužaidusi su Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos komanda, pirmąją vietą iškovojo Daugėlių pagrindinės mokyklos jaunieji futbolininkai. Antri liko  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos berniukai, treti – Pavenčių, ketvirti – Aukštelkės, penkti – Šakynos futbolininkai.

plačiau

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje praūžė pirmoji „Futboliuko fiesta“

Balandžio 26d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje vyko „Futboliuko fiesta“, kurioje dalyvavo Kuršėnų miesto lopšelių – darželių „Nykštukas“, „Eglutė“, „Buratinas“, Daugėlių l. d., Pavenčių mokyklos ir šeimininkų – Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos PUG futbolo komandos. Renginį atidarė Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė. Gerų emocijų, puikios nuotaikos mažiesiems dalyviams palinkėjo Šiaulių rajono vicemeras Algis Mačiulis ir Stasio Anglickio mokyklos pavaduotoja ugdymui Nijolė Kadytė.

plačiau

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos berniukų stalo teniso komanda iškovojo čempionės vardą Šiaulių rajono BUM stalo teniso varžybose

Sausio 25 d. Kuršėnų Sporto mokyklos sporto salėje, mūsų mokyklos stalo teniso komanda, puikiai kovojo Šiaulių rajono BUM stalo teniso varžybose. Pogrupyje buvo nugalėtos Bubių, Naisių, Pavenčių ir Ginkūnų mokyklų stalo teniso komandos. Finale mūsiškiai parodė tvirtą charakterį ir atkakliose kovose įveikė Šakynos, Gruzdžių ir L. Ivinskio stalo tenisininkus. Iškovoję 7 pergales mūsų mokyklos stalo tenisininkai užėmė I vietą ir atstovaus Šiaulių rajoną Respublikinėse zoninėse stalo teniso varžybose. Mokyklos garbę gynė: Arnas Žilevičius, Deividas Saveikis ir Lukas Neimantas. Komandą treniruoja D.Leškauskas.

plačiau

Projektas „Mokymas plaukti ir saugiai elgtis vandenyje” Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje

“Mokymo plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2016” – projekte Lietuvos Plaukimo Federacija Šiaulių rajone rugsėjo – gruodžio mėnesiais mokė plaukti 272 antrų klasių moksleivius. Mūsų mokyklos 58 antrokai mokėsi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje, ugdė gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius, kur praktinius užsiėmimus atliko Šiaulių baseine ,,Delfinas“.

plačiau

Mokykloje vyko asmeninės 5-6 ir 7-9 klasių stalo teniso varžybos

Gruodžio mėnesį mokykloje vyko MSK “Mustangas” asmeninės 5 – 6, 7 – 9 klasių stalo teniso varžybos. 5 – 6 klasių varžybose nugalėtoju tapo Mantas Puzinas, antras – Orestas Kiupelis, trečias liko Titas Kumža. 7 – 9 klasių grupėje geriausiai sekėsi Lukui Neimantui, antrąją vietą užėmė – Kornelijus Kaveckas  , trečiąją – Nojus Mickevičius .

plačiau

Mūsų mokyklos mergaičių futbolo komanda Šiaulių rujono BUM mažojo futbolo 5x5 varžybose iškovojo pirmąją vietą

Lapkričio 30 d. Kuršėnų SM sporto salėje vyko Šiaulių raj. BUM finalinės  mažojo futbolo 5x5 varžybos. Finalinėse varžybose rungtyniavo mergaitės iš Daugėlių  mokyklos, Kužių gimnazijos ir Stasio Anglickio mokyklos komandos. Mūsų mokyklos mergaitės 2:1 nugalėjo  Daugėlių  mokyklos komandą ir 1:2 nusileido Kužių futbolininkėms, o Daugėliškės 1:0 įveikė Kužių komandą. Visoms komandoms surinkus vienodai taškų paaiškėjo, jog mūsų mokyklos mergaitės įmušė vienu įvarčiu daugiau nei likusios komandos ir pagal geresnį įvarčių santykį iškovojo nugalėtojų vardą.

plačiau

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 6-8 klasių mergaitės dalyvavo futbolo festivalyje „Live Your Goals“
Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 6-8 klasių mergaitės dalyvavo futbolo festivalyje     „Live Your Goals“

Šiltą rugsėjo trečiadienį Kuršėnų sporto mokyklos stadione įvyko dar neregėtas futbolo festivalis „Live Your Goals“ (Įgyvendink savo svajones), skirtas 1-8 klasių moksleivėms „Įgyvendink svajones“ projekto festivaliuose mergaitės ir merginos turėjo galimybę susipažinti su futbolo pagrindais, aktyviai sportuojant praleisti laiką, dalyvauti smagiuose žaidimuose ir išklausė įkvėpiančių projekto ambasadorių pasakojimų.Projekte dalyvavo 230 moksleivių iš Šiaulių rajono mokyklų, tarp kurių buvo ir 20 mūsųmokyklos mergaičių.

plačiau

Respublikinėse šuolio į aukštį varžybose-du aukso medaliai

2016-04-28d. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko šuolio į aukštį varžybos, kuriose dalyvavo patys stipriausi Šiaulių ir Joniškio rajonų šuolininkai.

Varžybose dalyvavo ir septyni mūsų mokyklos sportininkai. Puikiai pasirodė abu 2001-2002 metų gimimo grupėje dalyvavę moksleiviai. Judita Kazlauskaitė pasiekusi savo asmeninį rekordą (145cm) tapo šių varžybų čempione, o Tomas Laikūnas kovoje dėl pirmosios vietos tik 1 cm įveikė varžovą ir taip pat pasipuošė aukso medaliu( 146 cm).

plačiau

Tinklinio 2 x2 varžybos

Kovo 14-15 dienomis mokyklos sporto salėje vyko tinklinio 2x2 varžybos. Varžybose dalyvavo net 15  komandų. 5-6 klasių berniukų grupėje savo jėgas išbandė ir 4 c klasės mokinių komanda, kuri tik po atkaklios kovo liko be apdovanojimų ir užėmė ketvirtąją vietą. Jai atstovavę Titas Kumža ir Vainius Urbonas pažadėjo kitais metais iškovoti medalius. Na o 5-6 klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Ugnius Janutis ir Kornelijus Kaveckas(6b klasės komanda), antri Karlos Kulinčenko ir Deividas Kazlauskis (6c),treti Aretas Petrauskas ir Lukas Sutkus(6b).