Sportas

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 6-8 klasių mergaitės dalyvavo futbolo festivalyje „Live Your Goals“

 Šiltą rugsėjo trečiadienį Kuršėnų sporto mokyklos stadione įvyko dar neregėtas futbolo festivalis „Live Your Goals“ (Įgyvendink savo svajones), skirtas 1-8 klasių moksleivėms „Įgyvendink svajones“ projekto festivaliuose mergaitės ir merginos turėjo galimybę susipažinti su futbolo pagrindais, aktyviai sportuojant praleisti laiką, dalyvauti smagiuose žaidimuose ir išklausė įkvėpiančių projekto ambasadorių pasakojimų.Projekte dalyvavo 230 moksleivių iš Šiaulių rajono mokyklų, tarp kurių buvo ir 20 mūsųmokyklos mergaičių. 

 Projekto ambasadorės Lietuvoje – trys jaunos Lietuvos moterų rinktinės futbolininkės, daugkartinės šalies čempionės: Vestina Neverdauskaitė, Greta Kaselytė ir Kamilė Vaičiulaitytė. Prieš dvejus metus jos su Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda sudrebino futbolo pasaulį patekdamos tarp 16 geriausių komandų UEFA Čempionių lygoje.

 Dalyvės smagiai praleido dieną su futbolo kamuoliu, susipažino su šio žaidimo pradmenimis. Kai kurios su futbolo sportu jau buvo susipažinusios ankščiau ir buvo puikus pavyzdys kitoms mergaitėms. Festivalio pabaigoje aktyviausios futbolininkės buvo apdovanotos specialiais prizais. O visos dalyvės džiaugėsi gavusios Lietuvos futbolo federacijos ir FIFA marškinėlius.

 

 

 

Kūno kultūros mokytojas Darius Leškauskas