Sportas

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 6-8 klasių mergaitės dalyvavo futbolo festivalyje     „Live Your Goals“

 Šiltą rugsėjo trečiadienį Kuršėnų sporto mokyklos stadione įvyko dar neregėtas futbolo festivalis „Live Your Goals“ (Įgyvendink savo svajones), skirtas 1-8 klasių moksleivėms „Įgyvendink svajones“ projekto festivaliuose mergaitės ir merginos turėjo galimybę susipažinti su futbolo pagrindais, aktyviai sportuojant praleisti laiką, dalyvauti smagiuose žaidimuose ir išklausė įkvėpiančių projekto ambasadorių pasakojimų.Projekte dalyvavo 230 moksleivių iš Šiaulių rajono mokyklų, tarp kurių buvo ir 20 mūsųmokyklos mergaičių. 

plačiau
Respublikinėse šuolio į aukštį varžybose-du aukso medaliai

 2016-04-28d. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko šuolio į aukštį varžybos, kuriose dalyvavo patys stipriausi Šiaulių ir Joniškio rajonų šuolininkai.

 Varžybose dalyvavo ir septyni mūsų mokyklos sportininkai. Puikiai pasirodė abu 2001-2002 metų gimimo grupėje dalyvavę moksleiviai. Judita Kazlauskaitė pasiekusi savo asmeninį rekordą (145cm) tapo šių varžybų čempione, o Tomas Laikūnas kovoje dėl pirmosios vietos tik 1 cm įveikė varžovą ir taip pat pasipuošė aukso medaliu( 146 cm).

plačiau
Tinklinio 2 x2 varžybos

 Kovo 14-15 dienomis mokyklos sporto salėje vyko tinklinio 2x2 varžybos. Varžybose dalyvavo net 15  komandų. 5-6 klasių berniukų grupėje savo jėgas išbandė ir 4 c klasės mokinių komanda, kuri tik po atkaklios kovo liko be apdovanojimų ir užėmė ketvirtąją vietą. Jai atstovavę Titas Kumža ir Vainius Urbonas pažadėjo kitais metais iškovoti medalius. Na o 5-6 klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Ugnius Janutis ir Kornelijus Kaveckas(6b klasės komanda), antri Karlos Kulinčenko ir Deividas Kazlauskis (6c),treti Aretas Petrauskas ir Lukas Sutkus(6b).

plačiau
Šeimų sporto šventė „Mustango šeimynėlė-2016“

 Kovo 9 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje vyko tradicinė šeimų sporto šventė ,,Mustango šeimynėlė“. Į renginį susirinko net 16 šeimų komandų. Beveik visose varžėsi ir mamytės, ir tėveliai, kai kurias sudarė vienas iš tėvų ir du vaikai.

plačiau
Vasario 3 dieną mūsų mokyklos sporto salėje praūžė 1 – 4 klasių FUTBOLIUKO varžybos

 Futboliuko varžybose dalyvavo 1 – 2 klasių mokiniai, po jų 3 – 4 klasių jaunieji futbolininkai. Aistros virė ne tik futbolo aikštelėse (salė buvo perskirta į dvi aikšteles), bet ir salės balkone, kur buvo atėjusios klasių palaikymo komandos. Komandos sudėtį sudarė 4 žaidėjai ir vienas atsarginis.

plačiau
Trečius metus iš eilės, Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos stalo teniso komanda, iškovojo trečiąją vietą Šiaulių rajono BUM ir kaimo vietovių mokyklų 2000 m. g. ir jaunesnių vaikinų stalo teniso varžybose.

 Sausio 21 d. mūsų mokyklos stalo teniso komanda dalyvavo Šiaulių rajono BUM stalo teniso varžybose, kuriose iškovojo III vietą (varžybose dalyvavo 12  mokyklų).

plačiau
Kalėdinis krepšinio turnyras  „Mustango Kalėdos -2015“

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko tradicinis  krepšinio 1x1 turnyras „Mustango Kalėdos - 2015“. Jame galėjo dalyvauti visi norintys 5-10 klasių mokiniai. Varžybos vyko 2 dienas: pirmąją varžėsi net keturiolika 5-6 klasių moksleivių, burtų keliu suskirstytų į 2 pogrupius. Po 4 geriausius kiekvieno pogrupio dalyvius pateko į ketvirtfinalius ir kovojo dėl patekimo į pusfinalius ir t.t.

plačiau
Mokykloje vyko asmeninės  5-6  ir 7-9  klasių stalo teniso varžybos

 Gruodžio 8 – 10 dienomis mokykloje vyko asmeninės 5 – 6, 7 – 9 klasių stalo teniso varžybos. Geriausi mokyklos stalo tenisininkai sausio mėnesį gins mūsų mokyklos garbę,  Šiaulių rajono BUM stalo teniso varžybose.

plačiau
Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos ,,Olimpinės žaidynės – 2015“

 Saulėtą birželio 1 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokiniai dalyvavo sporto šventėje „Olimpinės žaidynės - 2015“. Šventė vyko Kuršėnų pušyne. Kiekviena klasė atstovavo savo pasirinktai šaliai, todėl varžybose buvo galima sutikti Lenkijos, Suomijos, Švedijos, Bulgarijos, Čekijos, Italijos,  Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Rumunijos sportininkų.

plačiau
2015 m. Šiaulių rajono BUM pradinių klasių 6x6 futbolo turnyras, skirtas MSK ,,Mustangas“ taurei laimėti

Gegužės 12 d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos dirbtinės dangos futbolo aikštelėje vyko 2015 m. Šiaulių rajono BUM pradinių klasių 6x6 futbolo turnyras MSK ,,Mustangas“ taurei laimėti.Turnyre dalyvavo Kuršėnų Daugėlių. Kuršėnų Pavenčių,Raudėnų ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklų jaunieji futbolininkai.

plačiau