Sportas

2015 m. Šiaulių rajono BUM pradinių klasių 6x6 futbolo turnyras, skirtas MSK ,,Mustangas“ taurei laimėti

Gegužės 12 d. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos dirbtinės dangos futbolo aikštelėje vyko 2015 m. Šiaulių rajono BUM pradinių klasių 6x6 futbolo turnyras MSK ,,Mustangas“ taurei laimėti.Turnyre dalyvavo Kuršėnų Daugėlių. Kuršėnų Pavenčių,Raudėnų ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklų jaunieji futbolininkai.

plačiau
Respublikinėse šuolio į aukštį varžybose- trys medaliai

 2015 m. balandžio 28 dieną Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos stadione vyko respublikinės šuolio į aukštį varžybos Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos SK „Savi“ prizams laimėti. Varžybose dalyvavo Šiaulių rajono, Šiaulių ir Joniškio miestų sportininkai. Savo jėgas prieš svarbiausius startus čia išbandė ir Lietuvos Respublikos čempionai Vėjūnė Maceikaitė (Šiaulių lengvosios atletikos sporto centras) ir Deimantas Damkus (Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla).

 

plačiau
Lietuvos MOF bronza-Kuršėnų Stasio Anglickio sportininkams

 2015-04-18 d. Radviliškio sporto arenoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės „Drąsūs,stiprūs,vikrūs“ varžyvos. Jau penktą kartą iš eilės finale dalyvavo ir mokytojų Audriaus Dunausko ir Dariaus Leškausko treniruojami Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sportininkai. 2011 ir 2012 metais mūsų mokiniai tapo šių varžybų vicečempionais, 2013 ir 2014 čempionais. Šiais metais mūsų varžovais buvo Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos,Kėdainių r. Akademijos ir Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos  mokiniai.Nuo pat pirmųjų estafečių kova dėl čempiono vardo vyko tarp Širvintų ir Akademijos komandų.

plačiau
1-2  klasių mokinių ,,Futboliuko“ varžybos mūsų mokykloje

 Kovo 18 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje vyko 1-2 klasių mokinių futbolo varžybos. Vienoje salės pusėje rungtyniavo pirmokai, kitoje varžėsi antrokai.

 Varžybų rezultatai nebuvo sumuojami, nes ,,Futboliuko“ tikslas – supažindinti vaikus su futbolo žaidimo taisyklėmis ir populiarinti šią sporto šaką tarp mokinių. Visi ,,Futboliuko“ varžybų  dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

plačiau
Mūsų mokyklos stalo teniso komanda Šiaulių rajono BUM stalo teniso varžybose iškovojo III vietą

 Sausio 15 d. Daugėlių mokyklos sporto salėje vyko Šiaulių rajono BUM stalo teniso varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos stalo teniso komanda. Pasiekę 7 pergales ir patyrę 2 pralaimėjimus mūsų mokyklos stalo tenisininkai užėmė garbingą III vietą (varžybose dalyvavo 14 mokyklų).

plačiau
Stalo teniso varžybos mokykloje

 Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko asmeninės 5-6 ir 7-9 klasių stalo teniso varžybos. 5-6 klasių grupėje dalyvavo 8 mokiniai. Varžybos vyko rato sistema (kiekvienas su kiekvienu). Pirmąją vietą, nugalėjęs visus priešininkus, iškovojo Ugnius Spaičys, antras liko Arnas Žilevičius, trečias – Denas Sutkus.

plačiau
Linksmasis 8b klasės šeimos krepšinis

 Vieną ramų gruodžio vakarą mūsų klasės mokiniai ir jų tėveliai dalyvavo krepšinio varžybose. Idėja suorganizuoti tokį smagų vaikų ir tėvų bendrą žaidimą kilo klasės auklėtojai Laimai Tamašauskienei.

plačiau
Kvadrato komanda-Šiaulių rajono BUM čempionė

 Lapkričio mėnesį vyko Šiaulių rajono BUM kvadrato finalinės varžybos, kuriose puikiai pasirodė mūsų mokyklos 2002 m.g. ir jaunesnių berniukų ir mergaičių komandos. Berniukai įveikė  Pavenčių ir Daugėlių sportininkus ir iškovojo pirmąją vietą. Mergaitės  po 4 kartus įveikė Pavenčių ir Daugėlių sportininkes, o su Kužių komanda sužaidė 2:2. Laimėtų ir pralaimėtų kėlinių santykis lėlė, kad Šiaulių rajono čempionėmis tapo Kužių moksleivės, mūsų mergaitės-antros.

plačiau
Sporto šventė „Olimpinis ruduo-2014“ Meškuičiuose

          Rugsėjo 26 dieną Meškuičiuose vyko tradicinė Šiaulių rajono mokyklų sporto šventė „Olimpinis ruduo-2014“. Jos metu iškilmingai atidarytas Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Šventė prasidėjo dalyvių eisena į Meškuičių mokyklos stadioną. Eisenoje su savo mokyklos  vėliava dalyvavo ir 19 mūsų mokyklos sportininkų ir mokytojų. Dalyviams išsirikiavus, juos pasveikino Meškuičių šokių kolektyvai, sėkmės palinkėjo Šiaulių  rajono savivaldybės atstovai, šventės įkūrėjas R. Karbauskis, Lietuvos olimpinio komiteto prezidentė  D. Gudzinevičiūtė.

plačiau

2014 m.pradinių klasių mokinių 6X6 futbolo turnyre MSK “MUSTANGAS” taurei laimėti pirmąją vietą iškovojo Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos futbolo komanda...

plačiau