Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla




į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Sportas spausdinti

Šeimų sporto šventė „Mustango šeimynėlė-2016“

 Kovo 9 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje vyko tradicinė šeimų sporto šventė ,,Mustango šeimynėlė“. Į renginį susirinko net 16 šeimų komandų. Beveik visose varžėsi ir mamytės, ir tėveliai, kai kurias sudarė vienas iš tėvų ir du vaikai.

 Šventė prasidėjo iškilmingu dalyvaujančių šeimų pristatymu, sveikinimo žodį tarė ir sėkmės varžybose palinkėjo mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Kadytė, sporto klubo „Mustangas“ prezidentas Audrius Dunauskas.

 Puikų bendradarbiavimo ir bendravimo su tėveliais pavyzdį parodė 1b klasės mokytoja Alma Baltutienė, kuri ne tik pati atvyko į varžybas, pasipuošusi sportiniu kostiumu, bet ir sugebėjo į šventę pakviesti net 6 komandas. 1b klasei atstovavo Vosylių, Vaičekauskų, Šukių, Šiušų, Štulcų  ir Jonušų šeimos. Šventėje dalyvavo ir Verkių (2c kl.), Spudžių (2b kl.), Staponkų (3a kl.), Geležinių (4a kl.), Norkų (3a kl.), Kaveckų (6b kl.), Jucių (5b kl.), Sutkų (7a kl.), Griščenkovų (1a kl.), Cekavičių (1c kl.) šeimos.

 Šventės dalyviai linksmai varžėsi septyniose estafetėse. „Salės riedulio“  rungtyje reikėjo ne tik gyvatėle įveikti trasą, bet ir įmušti įvartį į vartus, „Boulingo“ užduotis parodė dalyvių rankos taiklumą, „Kiškių lenktynėse“ su maišais reikėjo įveikti  12 metrų atstumą, „Lauko teniso“ užduotis patikrino kamuoliuko valdymo rakete įgūdžius, „Namelio statymas“ - išradingumą, „Tiltelis“ -šeimos sutarimo ir bendradarbiavimo sugebėjimus, ,,Kamuoliai milžinai“ - komandos taktikos sugebėjimus, o „Kliūčių ruožas“ atskleidė bendrą komandos kovingumą.

 Labai malonu, kad visos užduotys buvo vykdomos linksmai, su šypsena, vadovaujantis mūsų šventės principu, kuris skelbia, kad svarbiausia - linksmai praleisti laiką su šeima, pasisemti gerų emocijų.

 Pasibaigus užduotims, visos komandos apdovanotos mūsų rėmėjo - internetinės parduotuvės www.diplomai24.lt - pagamintais dalyvio sertifikatais, statulėlėmis, o 3 komandos prizininkės apdovanotos taurėmis ir medaliais. UAB „Aigilutė“ visoms komandoms įsteigė atminimo prizus. Šventė baigėsi, bet susitiksime kitais metais. Ačiū visiems už puikią nuotaiką, geras emocijas.

 

 

Audrius Dunauskas, klubo „Mustangas“ prezidentas,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos kūno kultūros mokytojas