į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Sportas spausdinti

Tinklinio 2 x2 varžybos

Kovo 14-15 dienomis mokyklos sporto salėje vyko tinklinio 2x2 varžybos. Varžybose dalyvavo net 15  komandų. 5-6 klasių berniukų grupėje savo jėgas išbandė ir 4 c klasės mokinių komanda, kuri tik po atkaklios kovo liko be apdovanojimų ir užėmė ketvirtąją vietą. Jai atstovavę Titas Kumža ir Vainius Urbonas pažadėjo kitais metais iškovoti medalius. Na o 5-6 klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Ugnius Janutis ir Kornelijus Kaveckas(6b klasės komanda), antri Karlos Kulinčenko ir Deividas Kazlauskis (6c),treti Aretas Petrauskas ir Lukas Sutkus(6b).

5-10 klasių merginų grupėje nugalėjo 8b klasės mokinės Egila Zagorskytė ir Erika Bumblytė, antros Eglė Ambrožaitė ir Emilija Vaznytė iš 6a klasės, trečios  6b mokinės Ilzė Kazlauskaitė ir Kotryna Kiudulaitė. Merginų grupėje varžėsi 6 komandos.

7-10 klasių vaikinų grupės prizininkai: pirmi- Domantas Jakas ir Deividas Glodenis(8b klasė), antri -Rokas Pumputis(8b) ir Deividas Saveikis(7a), treti- Paulius Jazdauskas ir Ovidijus Pakulis ( 10 klasės komanda)

Visi prizininkai apdovanoti Kuršėnų MSK „Mustangas“ įsteigtais medaliais ir diplomais.