Ugdymas » Ugdymas karjerai

Ugdymo karjerai komanda

Ugdymo karjerai komanda:

  • Ramutė Zorienė, etikos, rusų kalbos mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė,
  • Violeta Baniulienė, socialinė pedagogė,
  • Robertas Matutis, technologijų mokytojas,
  • Deimantė Semaškienė, technologijų mokytoja,
  • Laima Tamašauskienė, technologijų mokytoja
  • Ingrida Kudrevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 

 

Karjeros ugdymo klausimais kreiptis į 411 kabinete dirbančią mokytoją R.Zorienę.

KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLOS UGDYMO KARJERAI VEIKLOS PLANAS 2019 M. M.

Tikslas:

Ugdymo karjerai (UK) tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, palaikyti    mokinius jiems pažįstant, kuriant ir realizuojant save.

 

Plačiau->

Kario profesija

 2019-06-17 mokykloje lankėsi Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Šiaulių regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyresnysis verbuotojas, vyresnysis seržantas Darius Pileckas. Kadangi susitikimas vyko iš ryto, tai iš pradžių svečias mokiniams organizavo kareivišką mankštą, tvarkos bei rikiuotės pratimus. D. Pileckas pademonstravo kario maskuotę ir individualią kario ekipuotę. Pageidaujantys mokiniai tai išbandė patys. Vyresnysis seržantas rodė filmus iš kasdienio kario gyvenimo. Mokiniai atsakinėjo į klausimus bei patys svečiui uždavė rūpimus klausimus. Už teisingus atsakymus bei pateiktus klausimus mokiniai gavo atminimo dovanėles.

     Dėkojame vyresniajam seržantui Dariui Pileckui už apsilankymą mokykloje ir  įdomų bei smagų susitikimą.

plačiau
Popietė Kuršėnų politechnikos mokykloje

  2019 m. gegužės 22 d. į  Kuršėnų politechnikos mokykloje lankėsi būrys šeštokų su mokytoja Ramute Zoriene. Susitikimo metu karjeros koordinatorė Audronė Kovėrienė  supažindino mokinius su stalių, automobilių mechanikų, kirpėjų, padavėjų ir barmenų, konditerių profesijomis. Šeštokai lankėsi mokymosi klasėse, domėjosi mokymosi galimybėmis. 

      Po ekskursijos mokykloje aktyviai dalyvavome foto edukacijoje „Šešėlių žaismas“, kurią organizavo profesijos mokytoja metodininkė Inga Viršilienė. Ši veikla suteikė mokiniams galimybę iš paprastų dalykų sukurti netradicinę fotografiją.

       Dėkojame kolegoms iš Kuršėnų politechnikos mokyklos už puikią popietę mokinimas.

 

Ramutė Zorienė,

ugdymo karjerai koordinatorė

plačiau
Tarptautinė jaunųjų tyrėjų mokslinė konferencijoje „Jaunasis tyrėjas išmaniajai visuomenei“.

      2019m. gegužės mėn. 8b klasės mokinės Viktorija Maneikytė ir Roberta Lekovičiūtė bei jų mokytoja Ramutė Zorienė  mokykloje atliko 5-8 klasių mokinių tyrimą, kurio tikslas - atskleisti nesąžiningumo priežastis ir pasekmes nagrinėjant mokinių nusirašinėjimo patirtis.

plačiau
Susitikimas su psichologe

 Kiekvienas žmogus tam tikru gyvenimo laikotarpiu turi apsispręsti, kuo jis užsiims savo gyvenime. Reikia pasirinkti mokslo įstaigas, darbus ar kitas veiklas, kurios tampa gyvenimo dalimi. Tuomet kyla klausimas, kaip pasirinkti paklausią specialybę, atitinkančią pomėgius, kaip sužinoti, kokiai sričiai labiausiai būsi naudingas.

      2019-05-09 į susitikimą su mokiniais, besidominčiais psichologo profesija, atvyko Jurgina Simonavičienė. Ji – buvusi mūsų mokyklos darbuotoja, šiuo metu psichologe dirbanti Švietimo pagalbos tarnyboje. J. Simonavičienė  kalbėjo apie savo darbą tiek mokykloje, tiek tarnyboje. Viešnia pristatė, kas psichologijos kaip mokslo ypatumus, papasakojo, kur dirba psichologai, kokių savybių reikia turėti norint jais tapti, kur galima studijuoti, kokius egzaminus reikia laikyti. Psichologė kalbėjo apie tai, kad ne visada mokiniai yra tvirtai apsisprendę dėl būsimos profesijos, o norint tinkamai pasirinkti, reikia gerai pažinti save: žinoti savo norus, gebėjimus, mokėti įvertinti savo profesinį tinkamumą.

     Psichologė palinkėjo visiems rasti savo kelią profesijų labirinte.

 

Ramutė Zorienė,

ugdymo karjerai koordinatorė

plačiau
Susitikimas su diplomate iš LR Užsienio reikalų ministerijos

LR Užsienio reikalų ministerijos Europos sąjungos departamentas kvietė mokyklas prisijungti prie projekto „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu URM diplomatai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamokas apie Europos Sąjungą  Projekto tikslas – atkreipti jaunimo dėmesį į Europos Sąjungą, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis.

       2019-04-29 į mokyklą atvyko Aušrinė Saikevičienė, strateginės komunikacijos skyriaus, komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento,  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos diplomatė. Viešnia pamokas vedė 8a ir 8b klasėms.

        A. Saikevičienė  pasakojo apie diplomato darbą. Vėliau  atkreipė dėmesį į kovą su  dezinformacija kaip  vieną ES prioritetų. Mokiniai šia tema atliko praktinę užduotį. Viešnia atsakė į mokiniams kilusius klausimus bei pakvietė atvykti į Užsienio reikalų ministeriją.

          Dėkojame viešniai už įdomias pamokas.

Ramutė Zorienė,

ugdymo karjerai koordinatorė

plačiau
Mokinių sveikinai Motinos dienos proga


2019-04-30 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 7c klasės mokiniai, lydimi etikos mokytojos Ramutės Zorienės ir dailės mokytojos Gražinos Miknienės,artėjančios Motinos proga aplankė ligoninėje gulinčias moteris. Mokiniai kiekvienoje palatoje skaitė eiles, skirtas mamai, padovanojo savo rankomis padarytus atvirukus.
Pacienčių šypsenos išdavė - smagu, kai tave aplanko, nepamiršta.
 

plačiau
Velykų sulaukus - Kuršėnų ligoninėje

          2019-04-29 Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 5-8 klasių mokiniai, kartu su etikos mokytoja Ramute Zoriene, tikybos mokytoja Rima Kareiviene bei muzikos mokytoja Rita Perminaite - Krasauskiene tradiciškai Atvelykio proga atėjo pasveikinti ligoninės pacientų. Po meninės - muzikinės programos visiems ligoniams, personalui buvo įteiktos pačių mokinių padarytos atvirutės - sveikinimai.

     Džiaugiamės galėję praskaidrinti visų nuotaiką bei pasidalinti savo širdies dalele.

Ramutė Zorienė,

ugdymo karjerai koordinatorė

plačiau
Konkursui ,,Mano svajonių profesija“ pasibaigus

          Kovo 22 d. Šiaulių profesinio rengimo centre vyko Šiaulių regiono moksleivių įvairių kūrybinių darbų konkurso ,,Mano svajonių profesija" apdovanojimai. Šis konkursas yra tradicinis. Mokiniai, svajodami apie būsimą savo profesiją, gali dalyvauti dailės, informacinių technologijų, rašinių lietuvių ar užsienio kalbomis konkursuose. Šiemet Stasio Anglickio mokyklos mokiniai Egidija Bužinskaitė (8b kl.)  ir Airidas Kasparavičius (10 kl.) tapo šio konkurso laureatais. Egidija Bužinskaitė užėmė trečiąją vietą literatūros darbų užsienio kalba sekcijoje, o Airidas Kasparavičius IT sekcijoje taip pat užėmė trečiąją vietą. Mokinius ruošė etikos ir rusų kalbos mokytoja Ramutė Zorienė. Žinoma, dalyvavusiųjų konkurse buvo ir daugiau mokinių, tačiau ne visiems šypsojosi sėkmė.

plačiau