Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Ugdymas » Ugdymas karjerai spausdinti

KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLOS UGDYMO KARJERAI VEIKLOS PLANAS 2017 M. M.

Tikslas:

Ugdymo karjerai (UK) tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, palaikyti mokinius jiems pažįstant, kuriant ir realizuojant save.

 

Plačiau->

 
 
Ugdymo karjerai komanda

Ugdymo karjerai komanda:

  • Ramutė Zorienė, etikos, rusų kalbos mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė,
  • Alma Baltutienė, ekonomikos mokytoja,
  • Violeta Baniulienė, socialinė pedagogė,
  • Robertas Matutis, technologijų mokytojas,
  • Deimantė Semaškienė, technologijų mokytoja,
  • Laima Tamašauskienė, technologijų mokytoja

 

Karjeros ugdymo klausimais kreiptis į 411 kabinete dirbančią mokytoją R.Zorienę.

 
 
Išvyka į Kauną. Profesijų mugė 2018
Išvyka į Kauną. Profesijų mugė 2018

 2018-01-17 9-10 klasių mokiniai kartu su mokytoja Ramute Zoriene vyko į Kauną. Šią dieną „Žalgirio“ arenoje duris atvėrė pirmoji „Profesinio mokymo mugė 2018“. Čia jaunimas galėjo susipažinti su naujomis galimybėmis, išsiaiškinti, kokia profesija šiandien yra paklausiausia, o kurioje srityje specialistų trūksta labiausiai, rasti bendraminčių ir padrąsinimą eiti pirmyn.

plačiau
 
Integruota pamoka Šiaulių teritorinės darbo biržos Kuršėnų poskyryje
Integruota pamoka  Šiaulių teritorinės darbo biržos Kuršėnų poskyryje

 2018-01-15 9-10  klasių mokiniai, lydimi mokytojos Ramutės Zorienės, dalyvavo Šiaulių teritorinės darbo biržos Kuršėnų poskyryje vyriausiosios specialistės Aurelijos Černiauskienės integruotoje pamokoje - seminare „Profesinis karjeros planavimo žingsniai“.

plačiau
 
Apsilankymas Kuršėnų ligoninėje

 Kalėdos – labiausiai laukiamos ir gražiausios metų šventės. Visi pakilios nuotaikos joms ruošiasi, tačiau šalia mūsų yra daug vienišų, sergančių žmonių. Juk jie taip pat trokšta dėmesio ir laukia švenčių.

 Mes, 7a klasės visi bei keli penktų, šeštų, devintų ir dešimtų klasių mokiniai, apsilankėme gruodžio 20 dieną Kuršėnų ligoninėje ir slaugos namuose. Kartu su mumis keliavo etikos mokytoja Ramutė Zorienė ir tikybos mokytoja Rima Kareivienė. Jos mus paragino ir su entuziazmu pakvietė pasidalinti šventine nuotaika su ligoniais.

plačiau
 
„Pabėgimų kambarys“
„Pabėgimų kambarys“

 2017 m. gruodžio pirmąsias dvi savaites aštuntų klasių mokiniai, lydimi etikos mokytojos Ramutės Zorienės, dalyvavo  edukacinėje programoje pabėgimų kambaryje.

 Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre atidarytame „Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambaryje, sutikome tokias istorines asmenybes, kaip A. Smetona, J. Basanavičius, V. Kudirka ir kt.  Čia laukė ir vieną didžiausių šių laikų atradimų padaręs L. Mažylis.

 Dalyvių grupė buvo užrakinta specialiai tam įrengtoje patalpoje rūsyje. Vienintelis būdas išeiti iš patalpos – išspręsti užduotis, atrakinti spynas, rinkti kodus, ieškoti asociacijų ir surasti paslėptą tikrąjį Nepriklausomybės aktą.

plačiau
 
Aš, mokykla ir sėkmė
Aš, mokykla ir sėkmė

 2017 m. lapkričio 30 d.  Šiaulių Jovaro progimnazijoje vyko 5-11 klasių Šiaulių regiono mokinių konferencija „Aš, mokykla ir sėkmė“. Konferencijos tikslas – pristatyti mokinių patirtį formaliojo ir neformaliojo ugdymo veikloje bei pasiūlymus, kuriant gerą mokyklą. Renginio dalyvius pasveikino progimnazijos direktorius Arvydas Kukanauza. Konferencijos plenariniame posėdyje į diskusiją įsitraukti kvietė Dodžo studijos vadovas Rokas Leonavičius, kuris pasakojo savo gyvenimo sėkmės istoriją. Po plenarinio posėdžio darbas vyko dviejose konferencijos sekcijose ir pristatyta 20 žodinių pranešimų, parengtos kūrybinių darbų parodos.

plačiau
 
Prisimatuok profesiją
Prisimatuok profesiją

 Jau penkerius metus iš eilės kiekvieną pavasarį (balandžio – gegužės mėnesį) mūsų mokykloje vyksta Tėvų profesijų diena.  Į renginį kviečiame tėvelius,  Kuršėnų bendruomenės narius pristatyti savo profesiją, pomėgį mokiniams.

 2017 m. lapkričio 24-oji  – ugdymo diena, skirta profesijų prisimatavimui. Išgirsti kalbančius apie savo darbą, demonstruojančius darbo priemones  tėvus buvo įdomu ne tik mokiniams, bet ir mokytojams.

plačiau
 
Lankėsi skautai
Lankėsi skautai

 2017-09-15  mokykloje lankėsi  Kuršėnų Perkūno draugovės skautai. Jie supažindino mokinius su skautų veikla, kvietė prisijungti ir prasmingai leisti laiką kartu.

 Džiugu, kad į mokyklą atėjo ir buvusios mokinės Smiltė Janulytė, Rugilė Urbonaitė, Ieva Šukytė. Pertraukų metu skautai žaidė, rodė filmukus apie nuveiktus darbus.

plačiau
 
Pasirinko kelią...

 

 

2017 m. rugsėjis. 10 klasę baigė ir Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus gavo 9  mokiniai. Šiemet dešimtokai prašymus priimti mokytis į profesinio  mokymo programas, skirtas pirmajai kvalifikacijai įgyti, registravo LAMA BPO informacinėje sistemoje (www.lamabpo.lt tinklapyje).

 Kur įstojo mokiniai? 1 vaikinas mokosi Šiaulių profesinio rengimo centre suvirintojo specialybės, 6 būsimieji automechanikai pasirinko Kuršėnų politechnikos mokyklą, o su staliaus darbo paslaptimis susipažįsta 1 mokinys, kuris išvyko į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą.

 Moksleiviai, po 3 metų baigę Šiaulių profesinio rengimo centrą bei Kuršėnų politechnikos mokyklą, įgis ne tik specialybę, bet ir išlaikę egzaminus, džiaugsis Brandos atestatais.

 Sėkmės buvusiems mokiniams, pasirinkusiems tolimesnį mokymosi kelią.

 

Ramutė Zorienė, ugdymo karjerai koordinatorė

 
 
1   2   3   4   10  sekantis  >>