Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Ugdymas » Ugdymas karjerai spausdinti

KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLOS UGDYMO KARJERAI VEIKLOS PLANAS 2017 M. M.

Tikslas:

Ugdymo karjerai (UK) tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, palaikyti mokinius jiems pažįstant, kuriant ir realizuojant save.

 

Plačiau->

 
 
Ugdymo karjerai komanda

Ugdymo karjerai komanda:

  • Ramutė Zorienė, etikos, rusų kalbos mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė,
  • Alma Baltutienė, ekonomikos mokytoja,
  • Violeta Baniulienė, socialinė pedagogė,
  • Robertas Matutis, technologijų mokytojas,
  • Deimantė Semaškienė, technologijų mokytoja,
  • Laima Tamašauskienė, technologijų mokytoja

 

Karjeros ugdymo klausimais kreiptis į 411 kabinete dirbančią mokytoją R.Zorienę.

 
 
„Aš ir Lietuva“
„Aš ir Lietuva“

 2018 m. vasario 13 d. Kuršėnų politechnikos mokykloje vyko Protų mūšis „Aš ir Lietuva“. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos 8-10 klasių komanda: Gytis Bagdonavičius (10 kl.), Gytis Petrauskas (10 kl.), Greta Čėsnaitė (10 kl.), Eva Dargužaitė (10 kl.), Dovydas Norvaišas (10 kl.), Eglė Putramentaitė (9 kl.), Pijus Milašauskas (8c kl.),  Almantas Mekas (8c kl.), Dilanas Astrauskis (8c kl.), Kamilė Vasiliūnaitė (8a kl.), Gabrielė Noreikaitė (8a kl.). Alanas Bagučianskas (8a kl.), Ainis Alčauskis (8a kl.). Dėl teisingų atsakymų teko susirungti su  Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos, Daugėlių pagrindinės mokyklos, Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro, Drąsučių mokyklos komandomis.

plačiau
 
Integruotos pamokos „Ieškome savo pašaukimo“
Integruotos pamokos „Ieškome savo pašaukimo“

 2018 m. sausio – vasario mėn. 8a, 8b, 8c klasių mokiniai dalyvavo projekte „Ieškome savo pašaukimo“. Kuršėnų politechnikos mokykloje vyko integruotos dorinio (tikybos ir etikos) ir karjeros ugdymo pamokos.

 Aštuntokai buvo supažindinti su  šioje mokykloje ruošiamomis profesijomis: maisto ruošimo, medienos apdirbimo, grožio paslaugų, technikos priežiūros, pardavimų ir vadybos. Mokiniai  ne tik žvilgtelėjo į profesijas iš šalies, bet jas ir „prisimatavo“. Įvairios veiklos padėjo pamokos dalyviams suprasti, ar galėtų jie dirbti tokį darbą.

plačiau
 
„Leiskite man būti savimi…“
„Leiskite man būti savimi…“

 2018 m. sausio 25, 30 d.  10 ir 8a klasių mokiniai, lydimi mokytojų R. Zorienės, D. Staniulienės, R. Kareivienės, ėjo  į kultūros centrą. Čia, parodų salėje, visi dalyvavo  tarptautinėje keliaujančioje edukacinėje parodoje  „Leiskite man būti savimi…“  Parodos gidai -  Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai, apmokyti Annos Frank projekto koordinatorių Lietuvoje, pristatė Annos Frank gyvenimo istoriją nuo jos gimimo 1929 m. iki mirties Bergeno-Belsen koncentracijos stovykloje 1945 m. Parodoje  pateiktos nuotraukos ir tekstai, pasakojantys apie Aną Frank supantį pasaulį – Hitlerio iškilimas, Antrasis pasaulinis karas, žydų persekiojimas.

plačiau
 
Išvyka į Kauną. Profesijų mugė 2018
Išvyka į Kauną. Profesijų mugė 2018

 2018-01-17 9-10 klasių mokiniai kartu su mokytoja Ramute Zoriene vyko į Kauną. Šią dieną „Žalgirio“ arenoje duris atvėrė pirmoji „Profesinio mokymo mugė 2018“. Čia jaunimas galėjo susipažinti su naujomis galimybėmis, išsiaiškinti, kokia profesija šiandien yra paklausiausia, o kurioje srityje specialistų trūksta labiausiai, rasti bendraminčių ir padrąsinimą eiti pirmyn.

plačiau
 
Integruota pamoka Šiaulių teritorinės darbo biržos Kuršėnų poskyryje
Integruota pamoka  Šiaulių teritorinės darbo biržos Kuršėnų poskyryje

 2018-01-15 9-10  klasių mokiniai, lydimi mokytojos Ramutės Zorienės, dalyvavo Šiaulių teritorinės darbo biržos Kuršėnų poskyryje vyriausiosios specialistės Aurelijos Černiauskienės integruotoje pamokoje - seminare „Profesinis karjeros planavimo žingsniai“.

plačiau
 
Apsilankymas Kuršėnų ligoninėje

 Kalėdos – labiausiai laukiamos ir gražiausios metų šventės. Visi pakilios nuotaikos joms ruošiasi, tačiau šalia mūsų yra daug vienišų, sergančių žmonių. Juk jie taip pat trokšta dėmesio ir laukia švenčių.

 Mes, 7a klasės visi bei keli penktų, šeštų, devintų ir dešimtų klasių mokiniai, apsilankėme gruodžio 20 dieną Kuršėnų ligoninėje ir slaugos namuose. Kartu su mumis keliavo etikos mokytoja Ramutė Zorienė ir tikybos mokytoja Rima Kareivienė. Jos mus paragino ir su entuziazmu pakvietė pasidalinti šventine nuotaika su ligoniais.

plačiau
 
„Pabėgimų kambarys“
„Pabėgimų kambarys“

 2017 m. gruodžio pirmąsias dvi savaites aštuntų klasių mokiniai, lydimi etikos mokytojos Ramutės Zorienės, dalyvavo  edukacinėje programoje pabėgimų kambaryje.

 Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre atidarytame „Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambaryje, sutikome tokias istorines asmenybes, kaip A. Smetona, J. Basanavičius, V. Kudirka ir kt.  Čia laukė ir vieną didžiausių šių laikų atradimų padaręs L. Mažylis.

 Dalyvių grupė buvo užrakinta specialiai tam įrengtoje patalpoje rūsyje. Vienintelis būdas išeiti iš patalpos – išspręsti užduotis, atrakinti spynas, rinkti kodus, ieškoti asociacijų ir surasti paslėptą tikrąjį Nepriklausomybės aktą.

plačiau
 
Aš, mokykla ir sėkmė
Aš, mokykla ir sėkmė

 2017 m. lapkričio 30 d.  Šiaulių Jovaro progimnazijoje vyko 5-11 klasių Šiaulių regiono mokinių konferencija „Aš, mokykla ir sėkmė“. Konferencijos tikslas – pristatyti mokinių patirtį formaliojo ir neformaliojo ugdymo veikloje bei pasiūlymus, kuriant gerą mokyklą. Renginio dalyvius pasveikino progimnazijos direktorius Arvydas Kukanauza. Konferencijos plenariniame posėdyje į diskusiją įsitraukti kvietė Dodžo studijos vadovas Rokas Leonavičius, kuris pasakojo savo gyvenimo sėkmės istoriją. Po plenarinio posėdžio darbas vyko dviejose konferencijos sekcijose ir pristatyta 20 žodinių pranešimų, parengtos kūrybinių darbų parodos.

plačiau
 
1   2   3   4   10  sekantis  >>