Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla
į pradžią turinys susisiekite
lt    en
Ugdymas » Ugdymas karjerai spausdinti

KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLOS UGDYMO KARJERAI VEIKLOS PLANAS 2017 M. M.

Tikslas:

Ugdymo karjerai (UK) tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, palaikyti mokinius jiems pažįstant, kuriant ir realizuojant save.

 

Plačiau->

 
 
Ugdymo karjerai komanda

Ugdymo karjerai komanda:

  • Ramutė Zorienė, etikos, rusų kalbos mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė,
  • Alma Baltutienė, ekonomikos mokytoja,
  • Violeta Baniulienė, socialinė pedagogė,
  • Robertas Matutis, technologijų mokytojas,
  • Deimantė Semaškienė, technologijų mokytoja,
  • Laima Tamašauskienė, technologijų mokytoja

 

Karjeros ugdymo klausimais kreiptis į 411 kabinete dirbančią mokytoją R.Zorienę.

 
 
Pasirinko kelią...

 

 

2017 m. rugsėjis. 10 klasę baigė ir Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus gavo 9  mokiniai. Šiemet dešimtokai prašymus priimti mokytis į profesinio  mokymo programas, skirtas pirmajai kvalifikacijai įgyti, registravo LAMA BPO informacinėje sistemoje (www.lamabpo.lt tinklapyje).

 Kur įstojo mokiniai? 1 vaikinas mokosi Šiaulių profesinio rengimo centre suvirintojo specialybės, 6 būsimieji automechanikai pasirinko Kuršėnų politechnikos mokyklą, o su staliaus darbo paslaptimis susipažįsta 1 mokinys, kuris išvyko į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą.

 Moksleiviai, po 3 metų baigę Šiaulių profesinio rengimo centrą bei Kuršėnų politechnikos mokyklą, įgis ne tik specialybę, bet ir išlaikę egzaminus, džiaugsis Brandos atestatais.

 Sėkmės buvusiems mokiniams, pasirinkusiems tolimesnį mokymosi kelią.

 

Ramutė Zorienė, ugdymo karjerai koordinatorė

 
 
Profesijų diena
Profesijų diena

 2017 m. gegužės 8 dieną  Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko profesijų diena. Šiemet ji organizuota jau septintąjį kartą. Dalyvauti šiame renginyje buvo kviečiami mokinių tėvai, profesinių mokyklų specialistai, įvairių profesijų atstovai.

plačiau
 
Konkursas „Verslo organizatorius“

 2017-04-03 į mokyklą atvyko VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos ugdymo karjerai koordinatorė Audronė Kovėrienė ir profesinio mokymo skyriaus vedėja Inga Viršilienė. Viešnių tikslas – apdovanoti mokinius, dalyvavusius plakato konkurse „Verslo organizatorius“.

 Renginyje „Atvirų durų dienos 2017“ 8b klasės mokiniai aktyviai kūrė reklaminį plakatą. Kuršėnų politechnikos mokyklos mokytojos padėkos raštus bei asmenines dovanėles už plakatus įteikė šiems 8b klasės mokiniams: E. Gedminui, E. Dargužui, D. Baltrušaičiui, E. Motiečiūtei.

plačiau
 
Jaunųjų tyrėjų tarptautinė mokslinė konferencija
Jaunųjų tyrėjų tarptautinė mokslinė konferencija

 2017-04-05 Šiaulių universitete vyko Jaunųjų tyrėjų tarptautinė mokslinė konferencija „Socialinių ir humanitarinių mokslų aktualijos“, skirta Šiaulių universiteto 20-osioms metinėms paminėti. Šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda: Ramutė Zorienė, etikos mokytoja, Deimantė Aušbikavičiūtė ir Gabrielė Skirmantaitė, 8c klasės mokinės.  Plenariniame posėdyje projekto „Misija Sibiras 2016“ dalyvis Vaidotas Steponavičius aptarė šios pilietiškumo iniciatyvos tikslus, veiklas bei perspektyvas. Vėliau konferencijos dalyviai išsiskirstė į darbines sekcijas , kuriose  buvo perskaityti 75 moksliniai pranešimai.

plačiau
 
Planuoju savo ateitį
Planuoju savo ateitį

 2017 m. kovo 29 dieną 7b, 9, 10 klasių mokiniai vyko į  Šiaulių profesinio rengimo centro tradicinę „Profesijų mugę 2017“. Veiklas pristatė centro Buitinių paslaugų, Mechanikos, Prekybos ir verslo, Statybos bei Technologijų skyriai ir 22 Lietuvos aukštosios mokyklos.
 Atvykę į renginį mokiniai galėjo sužinoti priėmimo mokytis profesinio mokymo ar aukštojo mokslo įstaigose sąlygas, pasikonsultuoti apie galimybes studijuoti ar mokytis pasirinktos specialybės, sužinoti mokymosi ar studijų sąlygas.

plačiau
 
Svetimo skausmo nebūna
Svetimo skausmo nebūna

 2017-03-23 mokytojų R. Zorienės ir G. Miknienės bei 8 klasių mokinių iniciatyva buvo organizuota išvyka į  Šiaulių motinos ir vaiko kliniką. Ligoninėje buvo pravesta integruota etikos, dailės ir karjeros ugdymo pamoka. Į  klinikos salę rinkosi vaikai, mažylius laikančios mamos, ligoniai vežimėliuose, kad dalyvautų aštuntokių renginyje. Merginos dainavo, įteikė atvirukus, pilnus linkėjimų.  

 Moters ir vaiko klinikos direktoriaus pavaduotoja dr. Margarita Valūnienė dėkojo už puikų renginį bei pamoką ligoninės vaikams bei suaugusiems, palinkėjo visiems sveikatos.

 

 

 

Ramutė Zorienė, ugdymo karjerai koordinatorė

 
 
Aš – bendruomenės narys
Aš – bendruomenės narys

 2017-03-22 buvo įgyvendintas projektas „Aš – bendruomenės narys“, kurio autorė - Ramutė Zorienė, etikos mokytoja.

 Etikos pamokų metu mokiniai diskutavo apie sveikatą kaip apie vieną svarbiausių vertybių. Čia ir gimė mintis aplankyti ligonius, gulinčius Kuršėnų ligoninėje.  Pačių rankomis pagaminti atvirukai džiugino sergančiųjų širdis, o dainų melodijos bei žodžiai privertė ne vieną prisijungti.   Renginys pavyko - džiaugėsi aštuntokai.

plačiau
 
Viktorina „RENKUOSI PROFESIJĄ“
Viktorina „RENKUOSI PROFESIJĄ“

 2017-03-16 8a klasės mokinių komanda dalyvavo Kuršėnų Pavenčių mokykloje vykusioje rajoninėje 7-8 klasių mokinių viktorinoje „Renkuosi profesiją“. Kuršėnų miesto bei Drąsučių mokyklų mokinių susitikimo tikslas - skatinti mokinius domėtis profesijų pasauliu, karjeros galimybėmis. Komandos atsakinėjo į probleminius klausimus apie karjeros sampratą, profesijas artimiausiose socialinėje aplinkoje, populiariausias profesijos šiuo metu bei po 5 metų, kokių profesijų darbuotojų trūksta darbo rinkoje; kokios profesijos nepaklausios darbo rinkoje; patinkančios profesijos ir jų karjeros galimybės.

plačiau
 
1   2   3   4   10  sekantis  >>