Ugdymas » Ugdymas karjerai

Ugdymo karjerai komanda

Ugdymo karjerai komanda:

  • Ramutė Zorienė, etikos, rusų kalbos mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė,
  • Violeta Baniulienė, socialinė pedagogė,
  • Robertas Matutis, technologijų mokytojas,
  • Deimantė Semaškienė, technologijų mokytoja,
  • Laima Tamašauskienė, technologijų mokytoja

 

Karjeros ugdymo klausimais kreiptis į 411 kabinete dirbančią mokytoją R.Zorienę.

KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLOS UGDYMO KARJERAI VEIKLOS PLANAS 2018 M. M.

Tikslas:

Ugdymo karjerai (UK) tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, palaikyti    mokinius jiems pažįstant, kuriant ir realizuojant save.

 

Plačiau->

Pasirinko tolimesnį mokymąsi

 2018 m. rugsėjis. 10 klasę baigė ir Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus gavo 11  mokinių. Dešimtokai prašymus priimti mokytis į profesinio  mokymo programas, skirtas pirmajai kvalifikacijai įgyti, registravo LAMA BPO informacinėje sistemoje (www.lamabpo.lt tinklapyje).

plačiau
Tarptautiniame projekte susipažinome su profesijomis

2018 m. rugsėjo 18-22. Demmin mieste (Vokietija) mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų delegacija dalyvavo tarptautiniame projekte „Europos savaitė. Pasaulinė vaikų diena“. Čia atvykę ne tik džiaugėmės savaitę trukusiais renginiais, bet turėjome puikią galimybę susipažinti su profesijomis.

      Demine aplankėme miesto gaisrinę, Nordkurier laikraščio redakciją.

Gaisrinėje dirba ugniagesiai gelbėtojai – savanoriai, kurie parodė patalpas bei įrangą. Mokiniai galėjo apsivilkti gaisrininko aprangą, susipažinti su gaisrinės mašinomis, gelbėjimo kateriais. Ugniagesiai pademonstravo, kaip elgiamasi gaisro atveju, kuomet reikia įeiti  į degantį namą.

     Laikraščio redakcijoje mokinius kalbino Nordkurier redaktorius, žurnalistas Georg Vagner. Jis papasakota apie laikraščio, straipsnio kelią iki skaitytojo rankų.

    Džiaugiamės, kad Jaunųjų europiečių sąjungos prezidentas Zygfrid Logal (Siegfried Logall) pakvietė  mus dalyvauti tarptautiniame projekte.

plačiau
„ŠOK Į TĖVŲ KLUMPES“

2018-06-01 siekiant ugdyti motyvuotą ir savo ateitimi besidomintį jaunuolį Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 5-9 klasių mokiniai dalyvavo visuotinėje atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Savaime suprantama, kad  savo karjera mokinys turi pradėti rūpintis dar mokyklos suole. Žinoma, apie žinių svarbą moksleiviams kalba pedagogai, tačiau kai savo gerąja patirtimi dalijasi profesionalūs specialistai, o ypač mokinių tėvai - daug įdomiau. 

plačiau
Pleneras ,,Žemės menas“

2018-06-07 9-10, 6c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Ramute Zoriene bei Gražina Mikniene vyko į Kuršėnų politechnikos mokyklą. Čia dalyvavome plenere ,,Žemės menas“.

       Organizatoriai mokyklų atstovus burtų keliu suskirstė į komandas: ,,Smilga", ,,Uoga", ,,Ąžuolas", ,,Ramunė", ,,Vėjas", ,,Saulė". Gamtos prieglobstyje gimė ne tik meno kūriniai, bet ir nauja draugystė, bendradarbiavimas. Mokiniai kartu su mokytojais aplankė edukacines stoteles: ,,"Ir žemė turi kasas", ,,Kalbu spalvomis - gamtos ritmu", ,,Gamtos mozaika", ,,Į namus įsileidau gamtą", ,,Gamtos pėdsakai", ,,Sausam rąsteliui - žalia šakelė".

         Komandose mokiniai ne tik atliko užduotis, bet ir susipažino vieni su kitais. Visą plenero laiką lydėjo puiki nuotaika, kūrybinis entuziazmas.

       Dėkojame organizatoriams už puikiai praleistą laiką ir bendradarbiavimą.

plačiau
Svečiuose – viešnia iš Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro

2018 m. gegužės 10 dieną  į mokyklą atvyko Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro  gimnazijos skyriaus vedėja Palmira Jurgilienė.

      Viešnia, susitikusi su 9-10 klasių mokiniais, pristatė  šio mokymo centro skyrius, išsamiai papasakojo apie profesijas,  kurių galima mokytis baigus 10 klasių. Palmira Jurgilienė mokiniams išdalino lankstinukus. Aktyviausiai klausęsi ir teisingai atsakę į vedėjos pateiktus klausimus, buvo apdovanoti specialiaisiais profesinio mokymo centro prizais.

plačiau
Mokykloje lankėsi buvę mokiniai

 2018 m. gegužės 8 dieną  mokykloje svečiavosi Kuršėnų politechnikos mokyklos ir Šiaulių profesinio rengimo centro  moksleiviai, buvę mūsų mokyklos mokiniai bei karjeros koordinatorė Audronė Kovėrienė.

      Atvyko Mantas Sukuris ir Robertas Gricius,  kurie mokosi staliaus specialybės, Klodas Vargalis, Ovidijus Maižvilas – būsimieji automechanikai, Rugilė Žilevičiūtė – antrakursė kirpėja, Kamilė Petrošiūtė - higieninės kosmetikos kosmetikė.

    Trumpam sugrįžę į savo buvusią mokyklą, mokiniai drąsiai dalinosi įspūdžiais, patirtimi, ieškojo panašumų ir skirtumų tarp šių dviejų mokyklų, pristatė, kokių profesijų galima mokytis  Kuršėnų politechnikos mokykloje bei Šiaulių profesinio rengimo centre.

      Džiugu, kad mokiniai, baigę mokyklą, nepamiršta ir dažnai ateina aplankyti.

plačiau
Integruotos pamokos VšĮ Kuršėnų ligoninėje

2018-04-27 norėdami paminėti medicinos darbuotojų dieną, 5-8 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Mediko profesija iš arčiau“. Mokiniai, padedami mokytojų Ritos Perminaitės – Krasauskienės ir Ramutės Zorienės,  dalyvavo integruotoje etikos, karjeros ugdymo ir muzikos pamokoje VšĮ Kuršėnų ligoninėje, kurioje susipažino su profesijomis, reikalingomis dirbant ligoninėje, pasveikino medicinos darbuotojus profesinės dienos proga,  įtvirtino etiketo reikalavimus lankantis ligoninėje.

Medikai dėkojo svečiams už meninę – muzikinę programą.

plačiau
 Išvyka į VšĮ Kuršėnų ligoninę

 2018-04-12 Kuršėnų Stasio Anglickio mokiniai ir mokytojai surengė koncertą ,,Atvelykio vaikai: ,,Dovanokime širdies gerumą“ VšĮ Kuršėnų  ligoninės pacientams, aptarnaujančiam personalui. Koncerto tikslas buvo paminėti jau praėjusią vieną gražiausių metų šventę – Velykas. Renginio metu ore tvyrojo susikaupimo bei džiugesio nuotaikos, visi klausytojai sėdėjo susimąstę, tačiau jų laimingos akys išdavė, jog jie tikrai mėgavosi mūsų surengtu koncertu. 

plačiau