Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla

Ugdymas » Ugdymas karjerai

KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO MOKYKLOS UGDYMO KARJERAI VEIKLOS PLANAS 2018 M. M.

Tikslas:

Ugdymo karjerai (UK) tikslas – veiksmingai ugdyti ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, palaikyti    mokinius jiems pažįstant, kuriant ir realizuojant save.

 

Plačiau->

Ugdymo karjerai komanda

Ugdymo karjerai komanda:

  • Ramutė Zorienė, etikos, rusų kalbos mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė,
  • Alma Baltutienė, ekonomikos mokytoja,
  • Violeta Baniulienė, socialinė pedagogė,
  • Robertas Matutis, technologijų mokytojas,
  • Deimantė Semaškienė, technologijų mokytoja,
  • Laima Tamašauskienė, technologijų mokytoja

 

Karjeros ugdymo klausimais kreiptis į 411 kabinete dirbančią mokytoją R.Zorienę.

„ŠOK Į TĖVŲ KLUMPES“

2018-06-01 siekiant ugdyti motyvuotą ir savo ateitimi besidomintį jaunuolį Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 5-9 klasių mokiniai dalyvavo visuotinėje atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Savaime suprantama, kad  savo karjera mokinys turi pradėti rūpintis dar mokyklos suole. Žinoma, apie žinių svarbą moksleiviams kalba pedagogai, tačiau kai savo gerąja patirtimi dalijasi profesionalūs specialistai, o ypač mokinių tėvai - daug įdomiau. 

plačiau
Pleneras ,,Žemės menas“

2018-06-07 9-10, 6c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Ramute Zoriene bei Gražina Mikniene vyko į Kuršėnų politechnikos mokyklą. Čia dalyvavome plenere ,,Žemės menas“.

       Organizatoriai mokyklų atstovus burtų keliu suskirstė į komandas: ,,Smilga", ,,Uoga", ,,Ąžuolas", ,,Ramunė", ,,Vėjas", ,,Saulė". Gamtos prieglobstyje gimė ne tik meno kūriniai, bet ir nauja draugystė, bendradarbiavimas. Mokiniai kartu su mokytojais aplankė edukacines stoteles: ,,"Ir žemė turi kasas", ,,Kalbu spalvomis - gamtos ritmu", ,,Gamtos mozaika", ,,Į namus įsileidau gamtą", ,,Gamtos pėdsakai", ,,Sausam rąsteliui - žalia šakelė".

         Komandose mokiniai ne tik atliko užduotis, bet ir susipažino vieni su kitais. Visą plenero laiką lydėjo puiki nuotaika, kūrybinis entuziazmas.

       Dėkojame organizatoriams už puikiai praleistą laiką ir bendradarbiavimą.

plačiau
Svečiuose – viešnia iš Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro

2018 m. gegužės 10 dieną  į mokyklą atvyko Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro  gimnazijos skyriaus vedėja Palmira Jurgilienė.

      Viešnia, susitikusi su 9-10 klasių mokiniais, pristatė  šio mokymo centro skyrius, išsamiai papasakojo apie profesijas,  kurių galima mokytis baigus 10 klasių. Palmira Jurgilienė mokiniams išdalino lankstinukus. Aktyviausiai klausęsi ir teisingai atsakę į vedėjos pateiktus klausimus, buvo apdovanoti specialiaisiais profesinio mokymo centro prizais.

plačiau
Mokykloje lankėsi buvę mokiniai

 2018 m. gegužės 8 dieną  mokykloje svečiavosi Kuršėnų politechnikos mokyklos ir Šiaulių profesinio rengimo centro  moksleiviai, buvę mūsų mokyklos mokiniai bei karjeros koordinatorė Audronė Kovėrienė.

      Atvyko Mantas Sukuris ir Robertas Gricius,  kurie mokosi staliaus specialybės, Klodas Vargalis, Ovidijus Maižvilas – būsimieji automechanikai, Rugilė Žilevičiūtė – antrakursė kirpėja, Kamilė Petrošiūtė - higieninės kosmetikos kosmetikė.

    Trumpam sugrįžę į savo buvusią mokyklą, mokiniai drąsiai dalinosi įspūdžiais, patirtimi, ieškojo panašumų ir skirtumų tarp šių dviejų mokyklų, pristatė, kokių profesijų galima mokytis  Kuršėnų politechnikos mokykloje bei Šiaulių profesinio rengimo centre.

      Džiugu, kad mokiniai, baigę mokyklą, nepamiršta ir dažnai ateina aplankyti.

plačiau
Integruotos pamokos VšĮ Kuršėnų ligoninėje

2018-04-27 norėdami paminėti medicinos darbuotojų dieną, 5-8 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Mediko profesija iš arčiau“. Mokiniai, padedami mokytojų Ritos Perminaitės – Krasauskienės ir Ramutės Zorienės,  dalyvavo integruotoje etikos, karjeros ugdymo ir muzikos pamokoje VšĮ Kuršėnų ligoninėje, kurioje susipažino su profesijomis, reikalingomis dirbant ligoninėje, pasveikino medicinos darbuotojus profesinės dienos proga,  įtvirtino etiketo reikalavimus lankantis ligoninėje.

Medikai dėkojo svečiams už meninę – muzikinę programą.

plačiau
 Išvyka į VšĮ Kuršėnų ligoninę

 2018-04-12 Kuršėnų Stasio Anglickio mokiniai ir mokytojai surengė koncertą ,,Atvelykio vaikai: ,,Dovanokime širdies gerumą“ VšĮ Kuršėnų  ligoninės pacientams, aptarnaujančiam personalui. Koncerto tikslas buvo paminėti jau praėjusią vieną gražiausių metų šventę – Velykas. Renginio metu ore tvyrojo susikaupimo bei džiugesio nuotaikos, visi klausytojai sėdėjo susimąstę, tačiau jų laimingos akys išdavė, jog jie tikrai mėgavosi mūsų surengtu koncertu. 

plačiau
Jaunųjų tyrėjų tarptautinė mokslinė konferencija ekonomikos, verslo ir viešosios vadybos aktualijos

2018-04-11 7a klasės mokinė Fausta Bieliauskaitė ir 8a klasės mokinė Amanda Petkutė bei jų mokytoja Ramutė Zorienė  dalyvavo Šiaulių universiteto Ekonomikos katedros  ir  Šiaulių regiono ekonomistų asociacijos surengtoje  jaunųjų tyrėjų tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Ekonomikos, verslo ir viešosios vadybos aktualijos“.

plačiau
Susitikimas su NATO kariškiais

2018-03-29 9-10 klasių mokiniai, kartu su  mokytojais G. Mikniu ir J. Ponomariovu dalyvavo susitikime su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės NATO oro policijos misiją vykdančiais kariškiais. Susitikimo tikslas - supažindinti su Lietuvos kaip NATO narės kariuomenės funkcijomis ir uždaviniais, ugdyti jaunosios kartos pilietiškumą, patriotizmą.  Susitikimo metu mokiniai susipažino su Krašto apsaugos savanorių pajėgomis,klausėsi informacijos apie kario profesiją ir tarnavimo profesionalioje karo tarnyboje sąlygas. Kariai savanoriai noriai betarpiškai bendravo su mokiniais, mokytojais, demonstravo ginkluotę, pasakojo įspūdžius iš tarptautinių taikos palaikymo misijų.

plačiau