EKSKURSIJA Į PANEVĖŽĮ

Lapkričio 25 dieną Panevėžyje pirmą kartą susitiko Panevėžio Smilgių gimnazijos mokytoja Aušra Krikščiūnienė, Panevėžio Saulėtekio progimnazijos mokytoja Vilija Lizdenienė ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokytoja Sandra Petkuvienė su savo mokiniais, kurie dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Food Library“.

Ankstų rytą visų trijų mokyklų mokytojos ir mokiniai susitiko prie Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro durų. Aktorius Laimutis Sėdžius teatre vedė mums edukacinę programą. Visi vaikščiojome po teatrą, domėjomės, kaip kuriami spektakliai, kuriamos dekoracijos, siuvami kostiumai, atliekami grimo darbai. Aplankėme visus teatro kampelius, kurių paprastai žiūrovai tikrai nemato.

Po to mūsų mokyklos mokiniai vyko į Panevėžio Smėlynės biblioteką, kurioje dalyvavo edukacinėje programoje ,,3D: Domėkis. Dalyvauk. Dalinkis“. Mokiniai susipažino su 3D spausdintuvo programomis, jo pritaikymo galimybėmis, stebėjo pasirinkto daikto spausdinimą, atliko užduotis – dėliojo atspausdintus galvosūkius – dėliones.

Paskutinė ekskursijos stotelė buvo Panevėžio Smilgių gimnazija. Aplankėme mokyklos muziejų, susipažinome su direktore ir mokytojais, apžiūrėjome mokymosi patalpas. Technologijų kabinete visų trijų mokyklų mokiniai skuto bulves, kepė bulvinius blynus, kartu juos ragavo ir kalbėjosi. Kiekvienos mokyklos atstovai pristatė savo ugdymo įstaigą, pasidalijo įspūdžiais apie kartu vykdomą tarptautinį eTwinning projektą „Food Library“.

Mokyklų draugiški tarpusavio santykiai ir toliau bus kuriami vykdant bendrus projektus.

 

 

Sandra Petkuvienė,

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos yresnioji anglų kalbos mokytoja