MATEMATIKOS KONFERENCIJA ,,SKAIČIAUS PI DIENA“

2016 m. kovo 14 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje įvyko Šiaulių rajono moksleivių matematikos darbų bei projektų konferencija „Skaičiaus Pi diena“. Į konferenciją atvyko apie 60 mokinių ir juos ruošusių mokytojų.

Konferencijai parengti 3 stendiniai, o perskaityta 20 pranešimų, kuriuose moksleiviai  bandė rasti ryšį tarp matematikos ir prekybos, tarp matematikos ir dailės, pristatė įvairius atliktus ir apibendrintus statistinius tyrimus,  tyrinėjo skaičių (nulio, pi ir trylikos)  ypatumus, bandė apskaičiuoti magiškuosius kvadratus, mokėsi greito skaičiavimo būdų, supažindino su skaičiavimo sistemomis.  Visų darbelių ir neišvardinsi.

Be jokios abejonės, labiausiai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklą atstovavusiais šauniaisiais mokiniais.  5b klasės mokinė Viktorija Maneikytė pristatė pranešimą „Atsakyk iš karto“, šeštokė Gabija Eigirdaitė – „Animacija ir matematika“, 7a klasės mokinės   Gustė Vitkauskaitė  ir  Orinta  Lukauskaitė – „Interneto programėlių naudojimas klasės draugų tarpe“. 8b klasės mokinės Austėja Simonavičiūtė ir Deimantė Rociūtė kartu su Kuršėnų Pavenčių mokyklos 8b klasės mokiniu Luku Ašinsku parengė pranešimą „Projektinis darbas matematikos pamokose“. Mokiniams konferencijai pasiruošti padėjo matematikos mokytojos Aina Mataitė, Vilma Geležėlienė ir Jelena Bagdonienė. Po konferencijos apibendrinimo dalyviams įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

 

 

Aina Mataitė,

matematikos mokytoja metodininkė